(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 3 godine
Mislim da je vreme da se takvi ljudi zaustave primenom policijskih mera zapadne " demokratije".Dosta više njihovog maltretiranja.
teona
pre 3 godine
Ajde sto ce da blokiraju, ja se plasim da ne krenu da tuku. Opozicija je nasilna i to nisu mirni protesti. Sklonite se sa puta narod vas nece.
Ratko
pre 3 godine
a vi to dozvolite ,onda se pitate kako postoje siledzije
Ana
pre 3 godine
Šta drugo i očekivati od opozicije, oni samo na nasilje pozivaju , I maltretiraju ljude gde god stignu..
Vla
pre 3 godine
Nazalost nemam vozacku za sleper, trebalo bi neko da kamionom ocisti djubrad sa gazele
Ceca
pre 3 godine
Od opozicije ne ocekujem fer borbu za vlast. Vec samo agresiju i nasilje.
krompirko
pre 3 godine
Ma stvarno genijalan plan. Ma kako ih bre nije sramota da promovišu nasilje.
Mima
pre 3 godine
Ološi, debili, kreteni, nasilnici! A neki dan,organizuju protest protiv nasiljaJel je to njihova politika?
Bojan
pre 3 godine
Genijalna opozicija ima genijalne planove iz svog arsenala "blokada" svega i svačega. Samo će da maltretiraju građane.
Pera Detlić
pre 3 godine
Lešinari opozicije bolesnog uma, ponovo će blokirati Beograd, po nalogu MI-5 i CIA, po istom scenariju da nam uruše državu.
Bojan
pre 3 godine
Opozicioni mozgovi i ne mogu ništa složenije da osmisle nego samo blokade i rušenja i maltretiranja građana.
Zoka
pre 3 godine
Genijalci bez mozga, kao i uvek! Ljige!
Ana
pre 3 godine
Politika opozicije je politika nasilja.
Jovan Kursula
pre 3 godine
Blokiran je ovim ološima mozak odavno.
Daki
pre 3 godine
Nasiljem protiv nasilja, ovo je opozicija! Treba da ih je sramota, ali oni za to ne znaju.
Bogdan
pre 3 godine
Kretenski plan, nema ovde genijalnosti nigde.
Bojan
pre 3 godine
Nemaju planove za razvoj i napredak države. Samo planovi za blokade i da se država održi u proslosti, nerazvijena, rasprodata i uništena.
Maja
pre 3 godine
Ne mogu nikad hejterski planovi da sprece jedinstvo i slogu,narod ce pruziti podrsku kome zeli a ne kome misle da treba ovi bolesnici! Apelujemo na nadlezne da sankcionisu ove divljake kako bi ljudi na miru mogli da setaju ulicom i bezbedno pre svega!
Snežana
pre 3 godine
Ništa novo od opozicionog ološa! Nasilnici hoće nasiljem na vlast. Neće moći dok je građana Srbije koji im to neće dozvoliti. Građani su im pokazali da sa 3% podrške mogu samo u političku penziju. Blokiranje Gazele i njihovi bolesni mozgovi pokazuju kakvi su nasilnici i takvi nikada neće vladati Srbijom.
Obilić
pre 3 godine
Ološi koji planiraju da malretiraju pristojne građane Srbije ne zaslužuju podršku istih tih građana.
Zuma
pre 3 godine
Opozicioni lešinari i bolesnici. Dno dna naseg društva.
Stefi
pre 3 godine
Pa oni samo to i znaju da se bahate i ponasaju kao debili.
Tanja
pre 3 godine
Opozicija nema program razvoja Srbije ali ima program za izazivanje nereda.
Karađorđe
pre 3 godine
Sve akcije koje sprovode ovi ološi iz opozicije imaju samo jedno za cilj, da naškode Srbiji i da skrenu pažnju sa problema koje imaju Srbi na KiM. Ne interesuje njih ni tragedija koja nas je zadesila niti bilo čiji život u Srbiji, već samo njihova lična korist.
Slavka
pre 3 godine
Plan ludaka samo ne zaboravite da narod koji će biti ugrožen tom blokadom, neće mirno stajati i posmatrati njihovo iživljavanje.
Sava
pre 3 godine
Zuta bagra, sljam, narod je odavno rekao da ih ne zeli. Hoce vlast na silu, e pa neće moći.
Ivan
pre 3 godine
Ovo su sramotne najave opozicije
Kubanac
pre 3 godine
Ja neznam vise dokle popustati das prst oce celu ruku HAPSI i ukidaj imunitet pod Hitno
Piki
pre 3 godine
Na izborima opozicija ne može da pobedi, zato i potežu za ulicom.
Sanja
pre 3 godine
Ništa pametno nismo ni očekivali od opozicije. Dno dna uvek bili
Ivan
pre 3 godine
Nema opozicija pravo da maltretira obične građane
Ada
pre 3 godine
Narodu je muka od zute bagre koja misli samo na drzavne fotelje i novac. Nikada nece imati podrsku narodu, jer su pokazali da su nesposobni i losi ljudi.
Lola
pre 3 godine
E, ja bi te majmune koji dođu i zatvore Gazelu, momentalno pohapsila! Na šta to liči?!? Dokle će više opozicija da maltretira ljude i da prolazi nekažnjeno!
Snezana
pre 3 godine
Vi ljudi niste normalni. Opozocija koristi nesrecu koja je zadesila nas narod.
Joka
pre 3 godine
Opozicija postaje nasilna i moze da krene na narod. Hoce da sruše Vucica pa ne biraju sredstva.
Maja
pre 3 godine
Opozicija samo takve "konstruktivne" ideje i ima kojima će olakšati i poboljšati živote građana Srbije
Milutin
pre 3 godine
Mislim da policija mora reagovati je rbi to bila blokada javnih saobracajnica, ja imam bolesnu majku, skolsku decu i privatnik sam, u toku dana MORAM i po nekoliko puta preci preko "Gazele" sa jedne na drugu stranu BG
mladen94sd
pre 3 godine
Samo pogledati ove njuške na forografiji na vesti i sve će vam biti jasno...
Mr Stefanović
pre 3 godine
Neka probaju, ali ovaj put će naići na suprostavljanje!
đml
pre 3 godine
Zbog par stotina budala će biti blokiran ceo Beograd?! Trebala bi policija malo da se pozabavi ovim indijancima!
Marija
pre 3 godine
Nasilje pridržava i priziva nasilje.
Luka99
pre 3 godine
Poslati kordon policije da ima noge polome! Ne moze manjina da terorise vecinu!
Maki
pre 3 godine
Evo su ovi što su protiv nasilja! Pa će blokirati ceo Beograd da bi pokazali kakvi su oni borci protiv nasilja!
smederevac
pre 3 godine
Država ovo ne treba dozvoljavati! Policija, pa svi koji ugrožavaju bezbednost pred sud!
Niki
pre 3 godine
Vreme je da nadlezni organi reaguju , ja jesam za demokratiju i prijavljene skupove , ali da to ne remeti saobracaj i zivot gradjana.
Sneža
pre 3 godine
Ovo je još jedan primer kako hejterska opozicija nema nikakvu konkretnu strategiju, već samo želi da stvori haos i nezadovoljstvo među građanima.
mlađicaa
pre 3 godine
Građani ovo ne trebaju da trpe!
nedalM
pre 3 godine
Jako pametno s njihove strane! Ovi nisu provalili da ih Srbija neće?!
Šule
pre 3 godine
Zašto bi neko blokirao jedan od najvažnijih saobraćajnih puteva u zemlji i na taj način ugrozio živote mnogih ljudi? Zato što je nenormalan.
Saša
pre 3 godine
Prljava kampanja se vodi svakog dana protiv našeg predsednika
026
pre 3 godine
Možete vi da šetate koliko hoćete, Srbija veruje Aleksandru Vučiću!
Šule
pre 3 godine
Zašto bi neko blokirao jedan od najvažnijih saobraćajnih puteva u zemlji i na taj način ugrozio živote mnogih ljudi? Zato što je nenormalan.
Igor
pre 3 godine
Očigledno je da hejterska opozicija nema nikakvu podršku među građanima, pa pokušava da stvori nekakvu umišljenu moć blokadom saobraćaja.
Mihajlo
pre 3 godine
Opozicija je najveći sjam koji postoji. Sem maltretiranja i nasilja nista drugo i ne znaju.
mlađa
pre 3 godine
Ništa pametno nismo mogli ni očekivati od njih! Narod koji se bude tu zadesio im se treba suprostaviti!
Branko
pre 3 godine
Umesto da se bore protiv nasilja i kriminala, hejterska opozicija odlučila je da napadne vladu i da pravi probleme svim građanima Srbije.
G026
pre 3 godine
Policija treba uhapsiti svakoga ko bude bio na kolovozu i ko bude pokušao da izazove nemire!
Vesna
pre 3 godine
Ovo je primer kako ne bi trebalo da se ponaša politička opozicija u demokratskom društvu.
Mirjana
pre 3 godine
Nije jasno kako će blokiranje jedne od najvažnijih saobraćajnica u Beogradu rešiti probleme u zemlji.
Saška
pre 3 godine
Ovakva vrsta nasilja i blokada nikome ne donosi ništa dobro, već samo stvara dodatne probleme i nezadovoljstvo među građanima.
Vlada
pre 3 godine
Smatram da bi politička opozicija trebalo da se fokusira na konstruktivnu kritiku i ponudu rešenja, a ne na stvaranje haosa i nasilja.
Samotaki
pre 3 godine
Vec vidjeno i nije bilo efekta
Vuk
pre 3 godine
Ovo je još jedan primer kako hejterska opozicija nema nikakav program i plan, već samo pokušava da sruši vladu po svaku cenu.
Samotaki
pre 3 godine
Samo to i mogu... da blokiraju
Milanka
pre 3 godine
Mislim da je vreme da se ovakvi ljudi zaustave. Dosta je njihovog maltretiranja ostalih građana Srbije.
Gorda
pre 3 godine
Ukoliko se ovo stvarno sprovede u delo mislim da organi reda treba da odreaguju i sve koji ometaju javni red i mir strpaju iza resetaka.
Milovan
pre 3 godine
Budale. Kakvi planovi,kakvi bakrači. Nemaju oni tu snagu,mogu da stanu na autoputu,i koja je poruka? Kakvo dobro to donosi? Da ih prebiju nervozni vozači,pa da bude "Vučić ih poslao". Ko se mača lati,od mača strada.
Milovan
pre 3 godine
Pa nek blokiraju,nalupaće ih narod,bez obzira na političko opredeljenje. Ne možeš zaustavljati saobraćaj,i blokirati grad,da bi dobio vlast na silu. Ja sam visok 175cm,ne mogu da budem košarkaš,i mogu da blokiram celu Evropu,neću ispunjavati uslove,i dalje. Mogu samo batine da dobijem. E,tako i oni
Koja
pre 3 godine
I onda posle opozicija prica o nasilju, pa oni su najveći nasilnici koje Srbija poznaje
Milovan
pre 3 godine
Svi ovi planovi njihovi i sve što su radili predhodnih dana,nateralo je mnoge koji nisu bili Vučićeve pristalice,da to postanu! Vučićevo glasačko telo jača, zahvaljujući ovim budalama.
Milkana
pre 3 godine
E, pa bas lepu poruku salju,shodno onom za sta se zalazu,sramota
Ana
pre 3 godine
Ne mogu silom da zaustave narod koji je za predsednika Vučića.
Zoran
pre 3 godine
Држава да одреди простор, на пример ушће, за њихове и митинге опозиције, да престану да малтретирају грађане Београда и једни и други.
Jovan
pre 3 godine
Smeta im skup, a kako poziciji nije smetao skup.? Zato sto znaju da ce doci bukvalno par stotina ljudi
Bore
pre 3 godine
Ovaj plan bi zaista mogao biti uvod u pravo nasilje koje njima i odgovara jer znaju da na izborima nemaju šanse.
Sudija Ris
pre 3 godine
Nasilnici bi da maltretiraju nedužne građane, malo im je što nad crnom sudbinom pokušaju da se politički promovišu
stojanka
pre 3 godine
Ajde sto ce da blokiraju, ja se plasim da ne krenu da tuku. Opozicija je nasilna i to nisu mirni protesti. Sklonite se sa puta narod vas nece
Mare
pre 3 godine
Jadni planovi i potezi opozicinara.
Bojana
pre 3 godine
Mislim da je vreme da se takvi ljudi zaustave primenom policijskih mera zapadne " demokratije".Dosta više njihovog maltretiranja.
Lena
pre 3 godine
Vreme da se takvi ljudi zaustave primenom policijskih. Dosta vise njihovog maltretiranja.
Alhemičar
pre 3 godine
Ovi se bore protiv nasilja izgleda samo nasiljem .Opet da blokiraju puteve i normalnim ljudima da onemoguće slobodu kretanja.
Bole
pre 3 godine
Nisam ni sumnjao da će se služiti nasiljem i represijom. Pa i do sada su blokirali Gazelu i šta su uradili , ništa. Samo su im se ljudi podsmevali.
Uki
pre 3 godine
To je sramota, nikome se ne sme ogranicavati kretanje
Zule
pre 3 godine
Niko nikoga ne sme da maltretira
nikola
pre 3 godine
Otpadnici od drustva, saceklai su najpotresniji trenutak ya nasu dryavu da se udruye protiv vucica
nikola
pre 3 godine
Opoyicija kao I uvek poyiva na nasilje jer su nasilnici , bili su nasilnici I kada su bili na vlasti, nista se nije promenilo
Kolpo
pre 3 godine
To je sraman plan a nikako genijalan
Marija
pre 3 godine
Blokiraće ‘Gazelu’, maltretiraće ljude da niko ne može nigde da prođe! Bednici!
Marko
pre 3 godine
Sramota, opozicija treba da bude uz narod, a ne protiv naroda
Oplop
pre 3 godine
Ko da blokira, saka jada???
Uroš
pre 3 godine
Opozicija koristi sve načine da dođe do samopromocije ne uzimajući u obzir stanje u državi
Marija
pre 3 godine
Opozicija se protiv nasilja bori nasiljem kakvo je nezamislivo i strogo zabranjeno svuda u civilizovanom svetu
Ivan
pre 3 godine
Mora da nam bude jasno da sad treba da budemo ujedinjeni a ne jedni protiv drugih
Zakar
pre 3 godine
Ma kako da ne. Ovo je zemlja sa pravom slobodnog prolaza
Jovan
pre 3 godine
Opozicija pokušava da destabilizuje vlast i to im neće proći tako lako
nikola
pre 3 godine
Opoyicija je dotakla dno, a na dnuu su I bili
nikola
pre 3 godine
Ovo je preslo sve granice I sve mere ljudskosti I covecnosti
Lola
pre 3 godine
Moramo da budemo ujedinjeni, opozicija sad mora da pokaže da joj je stalo do Srbije, ovo nije trenutak za političku bitku
Koki
pre 3 godine
To ne sme da se dozvoli ovo je slobodna drzava
mira
pre 3 godine
Pa to su klasicni razbojnici. Sta drugo moze od njih da se ocekuje.
Sasa
pre 3 godine
Ma nemoj. Ko su oni da nedaju prolaz???!!!
Natalija
pre 3 godine
Opozicija samo pokazuje koliko je jadna ovakvim postupcima. Opravdano je što ih narod pljuje, tek ćemo da ih pljujemo! Ološi i nasilnici!
Iko
pre 3 godine
Blokiranje je zabranjeno i to je sramotna ideja
kata
pre 3 godine
Zasto dozvoljavamo razbojnicima da nas maltretiraju. Sve to u ustanovu za smirivanje nasilja.
nikola
pre 3 godine
Iako yele da nas unista jaci smo od njih, jaci smo pet puta nego sto ocekuju
Zrak
pre 3 godine
To je toliko budalast plan da nemam reci
nikola
pre 3 godine
Zahvaljujuci probranosti naseg predsednika, ova drzava ce iz ovako teske situacije izaci jaca
nikola
pre 3 godine
Besramnici jedni, ovo je naopaako, ova drzava ce izaci iz ovoga jaca nego ikad
nikola
pre 3 godine
Ako se bore protiv svih rijalitija zasto i surviver nije u to uključen, da li se od njega moze nesto nauciti ili samo kako neki me podmetnuti nogu, kako ogovarati. Licemerje za medalju
nikola
pre 3 godine
Opozicija stalno poziva na nasilje i svaku situaciju pokusava da iskoristi za pribavljanje jeftinih politickih poena
nikola
pre 3 godine
Treba da vas je stid,licemeri jedni.
nikola
pre 3 godine
Tužno je što čovek koji daje sve od sebe je toliko osuđen da je to užasno. Podrska predsedniku
Sara
pre 3 godine
Strašno, oni jedino što znaju jeste da maltretiraju narod.
Mila
pre 3 godine
Mogu da blokiraju ceo Beograd i tako da dobiju prijave građana za maltretiranje i zabrani kretanja.
Jelena
pre 3 godine
Nista cudno od opozicije njihova jedina politika i jeste nasilje.
Dragana
pre 3 godine
Opozicija ne poštuje narod za koji kaže da se bori.
Dragana
pre 3 godine
Plan im pada u vodu. Ne interesuje njih narod.
Ana
pre 3 godine
Opoziciji nista nije sveto pa koristi tragediju koja nas je zadesila da bi ostvarila svoje prljave ciljeve, sram ih bilo!
Ina
pre 3 godine
Da imaju bar malo savesti i mozga, ne bi organizovali proteste i zatvarali most na Gazeli.
Andjela
pre 3 godine
Opozicija jedino sto zna je da maltretira narod!
Ada
pre 3 godine
Dosta je vise maltretiranja ljudi od strane opozicije.
Ivana
pre 3 godine
Opozicija ne mari za narod. Misle samo na sebe.
Marko
pre 3 godine
Opozicija je ponovo dokazala da nema ni gram osecaja i savesti kad moze u ovako teskim danima da izaziva haos i nerede, sramota!
Jela
pre 3 godine
Prljav plan ološa i nasilnika
ana
pre 3 godine
Srbija zali za decom koje roditelji sahranjuju, a opozicija u to vreme organizuje proteste, sramota!
Vlada
pre 3 godine
Dosta nam je maltretiranja opozicije, neka institucije hitno reaguju, zelimo da zivimo u miru.
ana
pre 3 godine
Opozicija ne zna nista drugo osim da pravi probleme nasoj zemlji.
Sonja
pre 3 godine
Plan je zavadi pa vladaj, ali tesko da ce uspeti, vec su provaljeni.
ana
pre 3 godine
Opozicija radi sve zarad ličnih interesa i fotelje, briga njih i za gradjane i za decu koja su nastradala.
Mina
pre 3 godine
Opozicija je jako agresivna i ne preza ni od cega, neka institucije sto pre reaguju zelimo mirne i bezbedne ulice.
ana
pre 3 godine
Umesto da budu ujedinjeni u bolu zbog ove dece, oni bi i dalje da ruse Srbiju, bruka i sramota!
ana
pre 3 godine
Opozicija zloupotrebljava tragedije koje su se desile, zalosno.
Zoran
pre 3 godine
Ova opozicija dosadila i Bogu i narodu, sklonite ih sa nasih ulica, zelimo bezbedno da se krecemo.
ana
pre 3 godine
Protest opozicije predstavlja samo poziv na nasilje i apsolutno nista drugo sem toga.
Ljuba
pre 3 godine
Jeste li videli kako bije milicija zemlje Evropske unije (FRANCUSKA) to je demokratija. Primenite isto i sa ovima pa da vidimo dali ce im pasti napamet da blokiraju most ili bilo šta.
ana
pre 3 godine
Imaju idealan plan da uniste Srbiju, sram ih bilo, neka se stide svakog onog deteta koje je nastradalo.
Vanja
pre 3 godine
Krajnje je vreme da neko zaustavi opoziciju, gradjani ne zele da ih iko maltretira.
ana
pre 3 godine
Opozicija vise nema meru, ne biraju sredstva kojima se sluze da bi ostvarili neke jeftine poene!
ana
pre 3 godine
Dotakli su samo dno, ovim su pokazali da nemaju trunku osecaja u zala za decom.
Goran
pre 3 godine
Jedino sto opozicija zna je da maltretira gradjane, dosta nam je njihovog ludila zelimo mir i da bezbedno setamo ulicama.
ana
pre 3 godine
Vecito su se bavili glupostima tako i sada.
Sanja
pre 3 godine
Gradjani Srbije zele slobodno i bezbedno kretanje, ne zele da trpe bahatost, maltretiranja, i bezobrazluk od strane opozicije.
Ena
pre 3 godine
Opozicioni ološ organizuje političke proteste u vreme kad svi normalni ljudi tuguju zbog tragedije koja je zadesila Srbiju.
ON
pre 3 godine
I taj ološ bi hteo u EU? Samo uđite pa da vas sve ohladio. Kod nas bi ti svi završili tamo gde im je mesto; zatvor ili ludnica ?
Novica
pre 3 godine
Zašto ne radi pendrek po leđima a onda na goli otok.Satrti gamad
milan
pre 3 godine
Ako blokiraju onda policija ima pravo da ih skloni dosta je vise pusti te ih .to mora i vučicu da se kaže dati određene ruke policiji oni malo pa malo pa da zajebavaju tnaci stanu na auto put policija pendrecima i rastjerati pa nek se žale svom tati .
Janko
pre 3 godine
I posle se vi borite protiv nasilja, pa koga zavaravate.
Mira
pre 3 godine
I vi protiv nasilja, uzas ste.
Mapko
pre 3 godine
U zapadnim zemljama kome se opozicija klanja u ime evropske vrednosti i najveci stepen demokratije, sto je naravno cista laz, nema sanse da demonstranti blokiraju autoputevi, policija odmah reaguje i to silom bez ikakve milosti, sto se dan danas desava u Francuskoj na primer gde policija koristi svu svoju silu i to protiv mirnih demonstranata. A ocigledno srbijanska opozicija nije se odrekla svoje odvratne zelje da sprovede "srpski majdan" u Srbiji i da silom preuzme vlast, ali to se nece desiti, narodu je dovoljno bilo pljackaski rezim zute kleptopartije posle petog oktobra. A inace ne vidim zasto bi vlada dala ostavku, u ime cega ? No, treba samo sprovesti zakone i biti bez milosti sa ljudima koji pozivaju na ubistvo, kao ovi doticni poltroni na slikama, a to znaci godinama zatvora zbog poziva na ubistvo predsednika ili bilo koje osobe.