Rusija upada u zapadnu Ukrajinu! Delovalo je kao naučna fantastika: Potez Zelenskog dao Putinu priliku da preseče neprijatelja na pola
Bivši šef izraelske službe „Nativ“ Jakov Kedmi ocenio je da bi ukrajinske pretnje Belorusiji mogle da se pretvore u katastrofalan potez za Kijev.
28.06.2026
06:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Andrijana
pre 3 godine
Odavno njih poznaje cela Srbija. Znamo da oni misle samo na njihov dzep.
Ivana
pre 3 godine
Opoziciju ne zanima bezbednost dece, samo gledaju svoje interese
Milenko
pre 3 godine
Još jedan dokaz da opozicija želi nerede i preko ulice nasiljem da dođe do fotelja.
Ana
pre 3 godine
Nemaju oni veze sa sobom, a ne o nekom drugom... ne bi glumili budale na ulici, nego bi imali pametnija posla!
Ljiljana
pre 3 godine
Zahtevi opozicije nisu predvidili brigu o deci i naselju, stim je jasno da su bitni samo njihovi lični interesi.
Jelena
pre 3 godine
Licemeri i ne kriju više to im je zapravo bila maska,njih ne zanima ništa sem njihove fotelje i koristi.
Jelena
pre 3 godine
Pa nikad nisu ni imali. Pacovi odvratni i ljigavi opozicionari.
Jelena
pre 3 godine
A kad je njima stalo do dece i da se bore protiv nasilja. Oni su totalno bez trunke empatije. Ljige ološke i gamad ljudska.
Cedomir
pre 3 godine
Zašto traže ostavke kada zu monstrumi uhapšeni, i čekaju suđenje. Niko nije mogao da predvidi da će se ovo desiti.
Una
pre 3 godine
Sve mere su sprovedene! O tome pisu i strani mediji, dive se Vucicu i njegovoj angazovanosti da se mere sprovedu u dela, samo opoziciji nesto ne valja... treba da se zapitaju ko je ovde lud!
Šale
pre 3 godine
Opozicija se samo bori za svoje interese a ne za interese građana!
Ana
pre 3 godine
Posle prve tragedije u Srbiji u Jabukovcu, niko od lešinarske tadašnje vlasti nije dao ostavku, jer im je jeidno bilo bitno da se šljoka na račun države i da se udobnos edi u foteljama ma kakve se sve tragedije događale u državi.
Suncica
pre 3 godine
Jasno je da opzicija samo zeli da okrivi nekoga, bez jasnog stava i jasne politike.
Cedomir
pre 3 godine
Niko normalan nije mogao da predvidi da će se ovako nešto desiti. Desilo se na zalost. Nadležni organi su sve uradili, uhapsili zločince, čeka se suđenje. Ne razumem zašto bi podnosili ostavke, sta su još mogli da urade!?
Maki
pre 3 godine
Сеју страх, мржњу, зло и после кажу да се ради о борби против насиља. Па, није народ слеп.
Ksenija
pre 3 godine
Opozicionari su stvarno odlepili.Ne znam šta više hoće od Vučića.Sve mere su preduzete a oni i dalje napadaju.
Mila
pre 3 godine
Cisto maltretiranje gradjana ovim opozicijskim protestima, Vlada je ucinila sve sto je bilo potrebno, oni koji treba su iza resetaka za dva ubistva, donesene su nove mere koje su stupile na snagu.
Jela
pre 3 godine
Opozicija je spremna za lečenje,njihova mržnja je veoma rizična po živote mnogih ljudi.
Cedomir
pre 3 godine
Lesinari opozicioni, koriste tragediju za svoje prljave ciljeve. Šta su nadležni organi još mogli da urade osim onoga što su uradili. Zločinci su uhapšeni, čeka se suđenje.
Ana
pre 3 godine
Opozicij koristi svaku priliku ne bi li destabilizovala Srbiju i bezbednost njenih gradjana.
Jela
pre 3 godine
Od divljaka iz opozicije ništa pametno i normalno i ne može da se očekuje.
Cedomir
pre 3 godine
Sa ovim sumanutim zahtevima koji nemaju veze sa protestom protiv nasilja, opozicija je pokazala koliki su lešinari!
Sanja
pre 3 godine
Ko je od vas podneo ostavku posle tragedije u Leskovcu? Budite bar malo razumni...lažljiva opozicija
Max
pre 3 godine
Nasa opozicija ide iz greske u gresku, politizacija ovakve tragedije je zadnje sto su trebali uciniti.
Cedomir
pre 3 godine
Lesinari ljigavi opozicioni. Koriste tragediju. Kako ih nije sramota.
Nenad
pre 3 godine
Opoziciji je u interesu samo da izaziva haos i nerede
Bole
pre 3 godine
A jel neko rekao konkretne razloge za ostavke, ja sam jedan od mnogih koji ne razumeju zasto bi ovi ljudi podneli ostavke.
Nina
pre 3 godine
Manipulatori u opozicije su svojim postupcima pokazali samo jednu stvar a to je da bi prodali majku zarad sacice vlasti. Tuzno...
Milos
pre 3 godine
Nebrinu oni za nikog,samo im je u glavi kako da dodju na vlast.
Vanja
pre 3 godine
Ma kako da ne...Taj film nećete gledati!
Gaga
pre 3 godine
Je l podneo neko ostavku kada su se desile tragedije dok su oni bili na vlasti?!
Nikola
pre 3 godine
Nakon atentata na premijera Đinđića niko nije podneo ostavku već su se utrkivali za premijersku fotelju.Toliko o lešinarima iz opozicionih redova.
Iva
pre 3 godine
Na zalost mnogi iz opozicije su konacno dobili svojih 5 minuta u medijima a iskoristili su ih krajnje kriminalno.
Bobana
pre 3 godine
Za ove ludake iz opozicije ne treba trošiti reči. Njima do građana i tragedije ko do Lanjskog snega…
Ljiljana
pre 3 godine
Gde su ostavke lešinara, za Jabukovac i Leskovac? za sijanje mržnje i nasiljem.
Jela
pre 3 godine
Opozicija ima samo za cilj da napada Vučića,a zaboravljaju masovna ubistva u Jabukovcu i Leskovcu kad su oni bili na vlasti.
Predrag
pre 3 godine
Nikad nećete doći na vlast, pa još 100X da ste veći, jedan je Predsednik!
Maxim
pre 3 godine
Opozicija ima puno pravo da trazi ostavke ministara, posto su za vreme njihove vlasti to isto ucinili njihovi ministri kad su se desavale slicne tragedije. P.S ovo je vic.
Saša
pre 3 godine
Da bi se tražila nečija ostavka, za to treba postojati razlog kao i dokaz. Opozicija nema ni jedno ni drugo.
Ana
pre 3 godine
Nakon ubistava u Jabukovcu i Leskovcu, niko se ni obratio narodu nije sa merama ili kako rešiti da se problem ne ponavlja.
Gara
pre 3 godine
I dok jedni prosipaju jeftinu demagogiju drugi rade kako se ovo nikada više ne bi ponovilo
Sofijaaa
pre 3 godine
Opozicija je besramno politizovala tragediju koja nas je sve strašno pogodila i zadesila naš narod . Po ko zna koji put je pokazala svoje pravo lice i nasiljem hoce vlast al to im nece poci za rukom!
Daca
pre 3 godine
Posle tragedije koja se desila u Jabukovcu i Leskovcu niko nije podneo ostavku a sad kad se desila tragedija koliko znam su svi zločinci privedeni i nisu na slobodi.
Mima
pre 3 godine
Svašta..Zašto bi iko davao ostavku?Ni Ružić to nije trebao da uradi!Ovo je sumanuto.
Matador
pre 3 godine
Zahtevi nase opozicije nikad nisu pateticniji bili, secamo se mi svi vrlo dobro nekih tragedija za vreme njihove vlasti pa nikad niko ostavku nije podneo.
Joca
pre 3 godine
Daleko su oni od bilo kakve brige za bilo kim.
Nada
pre 3 godine
Nikada nećemo dozvoliti da nam ovakvi kroje kapu! Podrška Vučiću!
Zlatko
pre 3 godine
Opozicija je pala toliko nisko da tugu i ocaj ljudi iskoriscava radi politicke promocije
Bobana
pre 3 godine
Ma kako da ne.. Mogu samo da se nadaju. Isu oni sposobni ni za šta izuzev da viču, prozivaju i pozivaju..
Slavka
pre 3 godine
Skup licemera a ni trunčice od borbe protiv nasilja. Umesto toga, ne poštujući nevino stradale uputili su zahteve koji nemaju veze sa mozgom, od smene ministra prosvete do smene i ostavke Vučića. To je naša opozicija koja po cenu stradalih želi da dodje na vlast.
Masan
pre 3 godine
Ova nasa opozicija lupeta takve gluposti,kao da se namerno trudi da ima sto manju podrsku gradjana.
Lena
pre 3 godine
Propali, šizofreni političari kojima nije stalo do javnog interesa već do svog dzepa.
Marta
pre 3 godine
Njihova jedina briga je da dodji u fotelju, nemaju oni osecaja ni za koga.
Vaki
pre 3 godine
Pa naravno da je njihov cilj da sruše Vučića, interes građana svakako to nije niti je ikada bio.
Milan
pre 3 godine
Još malo će da se bune i što je doneta mera predaje nelogalnog oružja.
Mare
pre 3 godine
Nasi ministri su odreagovali vrhunski i krajnje profesionalno,samo neko zlonameran moze traziti njihove ostavke.
Ana
pre 3 godine
Kako ih nije greota da iskoriscavaju tudju bol u svoje svrhe i da diraju Predsednika kada na sve moguće načine pokušava da preduzme mere za bezbednost dece svih nas.
Valentina
pre 3 godine
A zbog čega tražite njihove ostavke znate li?? Posle masakr u jabukovcu niko nije podnosi ostavku niko ni od koga nije tražio ostavku, monstrumi su iza rešetaka,a a vi samo gledate svoje političke interese
Pravedan
pre 3 godine
Stvarno nisam simpatizer ove vlasti ali ovo je nepravedno sta radi opozicija, ponasanje njihovo vodi u haos i nemire u drzavi, a zahtevi su im nepravedni. Sad mi se i zgadila ova opozicija. Gledaju samo svoju korist izgleda.
Ljubicica
pre 3 godine
Svedoci smo pretnji predsedniku Vučiću, članovima njegove porodice, isto tako i svake izgovorene optužbe na račun našeg naroda. Čime se služi ova opozicija, to je za svaku osudu!
Maki
pre 3 godine
Zašto ostavke? Ubice su iza rešetaka, vlast je reagovala u skladu sa situacijom!!!
Dejann
pre 3 godine
Opozicionari se bore samo za svoj lični interes
Rile
pre 3 godine
Niko pametan i u mozgu zdrav se ne bih bavio ovim stvarima u trenutku kad cela Srbija tuguje.
Dragan
pre 3 godine
Opozicija je prolupala načisto s mozgom! Ministar policije i sva ostala ministarstva su odradila sve što je u njihovoj moći da se monstrumi stave iza rešetaka!
Ena
pre 3 godine
Opozicioni ološ organizuje političke proteste u vreme kad svi normalni ljudi tuguju zbog tragedije koja je zadesila Srbiju a sa jednim jedinim ciljem da nasilno dođu na vlast.
mile
pre 3 godine
Od opozicije ne možemo da očekujemo ništa sem laži i manipulacije
Gile
pre 3 godine
Jel moguce da postoje takvi moralni jadovi kojima nista nije sveto,pa ovakvu tragediju koriste u licnu i politicku promociju. Srpska opozicijo,sram te bilo.
Ena
pre 3 godine
Opozicioni ološ organizuje političke proteste u vreme kad svi normalni ljudi tuguju zbog tragedije koja je zadesila Srbiju a sa jednim jedinim ciljem da nasilno dođu na vlast.
Sonja
pre 3 godine
Opoziciju ne zanimaju deca vec samo vlastiti interesi.
Maja
pre 3 godine
Није багри довољно што су на један крајње лицемеран начин у политичке сврхе, злоупотребили стравичну несрећу, већ сада себи дају за право да блокирањем путева малтретирају грађане
Ceca
pre 3 godine
Ćuta "nije razumeo pitanje". Razumeo je on i prvi put dobro, nego kupuje vreme da smisli šta da kaže. A odgovor nema, zato što su organizatori protesta "protiv nasilja" čisti lešinari koji maltretiraju građane Srbije blokadama puteva i ulica. Oni vrše nasilje nad narodom!
Bilja
pre 3 godine
Svaka procedura je ispostovana. Opozicija ne zna gde udara.
Baka
pre 3 godine
Opozicija priča gluposti, bezobrazni su i lažljivi. Za čega Vučićeva ostavka? Ovakvu tragediju niko nije mogao predvideti.
Anja
pre 3 godine
Opozicija ni obraza ni stida nema ne postuju ni stradale.zrtve .
Nikola
pre 3 godine
Opozicija je tu zarad lične promocije i tačka!
Sanja
pre 3 godine
Pravo u metu! Naravno da se Ćuta zbunio, jer blokiranje Gazele u petak je iživljavanje opozicije čija je kolateralna šteta narod!
Ceca
pre 3 godine
Док се као боре да заштите народ, наши опозиционари заправо малтретирају велику већину истог тог народа. Шта год да кажу у новинама да раде и да ће урадити, они раде и урадиће дијаметрално супротно.
Mira
pre 3 godine
Pod okriljem parole "briga za decu i borba protiv nasilja" izašli su na ulice da prave haos Opozicijubtreba da je sramota.
Maja
pre 3 godine
Lešinarima kao sto je Cuta treba stati na put.
Tajra
pre 3 godine
Upravo suprotno, sve što opozicija radi je to da prete i podržavaju nasilje.
Ceca
pre 3 godine
Opozicija je najgori ološ, sposobna jedino da promoviše nasilje i divljaštvo!
Nikola
pre 3 godine
Protesti koje tzv. opozicija organizuje su u suprotnosti sa interesima građana. Radi se isključivo o ostavrivanju interesa opozicije koji nemile događaje koriste zarad lične promocije.
Wana
pre 3 godine
Opozicija uopšte ne poštuje nikoga. Šetaju i prete.
Hajdi
pre 3 godine
Opozicija radi sve da se dokopa ponovo fotelja. Neće moći. Narod nije glup.
Zoro
pre 3 godine
Opozicija ne vodi brigu ni o kome samo o svojim licnim interesima.
Boško
pre 3 godine
Opozicija ništa drugo i ne znaju nego da pravi peoteste i da na sve načine pokusa da se domogne vlasti.
Sanja
pre 3 godine
Ni posle tragedija u Jabukovcu i Leskovcu niko nije podneo ostavke, zašto bi sada Gašić i Vulin. Ne mogu se sprovoditi dvostruki aršini.
Boban
pre 3 godine
Opozicioni ološ organizuje političke proteste u vreme kad svi normalni ljudi tuguju zbog tragedije koja je zadesila Srbiju, a sa jednim jedinim ciljem da nasilno dođu na vlast.
Luna
pre 3 godine
Opozicija je oličenje licemerja.
Gojko
pre 3 godine
Opozicija je sama pokazala da jedino što zna da vređa, širi nasilje i provocira.
Mia
pre 3 godine
Sram ih bilo. Olosi jedni. Sto nisu podneli ostavke nakon tragedije u Jabukovcu.
Ema
pre 3 godine
Vulin i Gašić nisu ni za šta krivi i ne treba da podnesu ostavke. Niko nije podneo istavke ni kada su se dogodile nesreće u Jabukovcu i Leskovcu, zašto bi oni sada. Nije fer da ih iko ovako raspinje i proziva.
Žika
pre 3 godine
Opoziciji je stalo samo do svojih interesa i to pokazuju, osim protesta, uvreda, nasilja, narodu ne nude ništa drugo.
Elena
pre 3 godine
Sada je svima jasno da opozicioni poltroni samo hoće da se uguraju na silu u fotelje i doslovno će gaziti preko mrtvih da bi se dočepali vlasti, ali im to neće uspeti.
Grbica
pre 3 godine
Opozicija nastavlja sa jeftinim provokacijama vlasti, ništa drgo ne predizima da pomogne građanima Srbije.
Mara
pre 3 godine
Olos bolesni lesinarski. Kome oni traze ostavke. Sram ih bilo.
Milkica
pre 3 godine
U Jabukovcu i Leskovcu kada su se desile tragedije, niko nije tražio ostavku ministra policije i direktora BIA. Nije u redu ni danas da se traže ostavke Gašića i Vulina.
Velizar
pre 3 godine
Licemernim ološima iz opozicije je stalo samo do fotelja i do ličnih interesa
Nina
pre 3 godine
Zasto otkazi? Cemu? Jesu li oni dali otkaze i da li je od njih iko to trazio nakon tragedije u Jabulovcu i Leskovcu? Odgovornost je priznata, lekcija naucena, a odgovarajuće mere sprovedene i ocekujemo rezultate.
Goca
pre 3 godine
Opozicijo stidi se!