Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milenko
pre 3 godine
Srbi sa KiM znaju ko ih štiti i ko se bori za očuvanje naše južne pokrajine u granicama Srbije. Svaka čast za podvig, predsednik Vučić će biti ponosan, kao i mi svi, na vas.
Caca
pre 3 godine
Bednike opozicije treba da bude sramota!
Ana
pre 3 godine
Opozicija i opozicioni botovi su najveći lažovi..
Nikolina
pre 3 godine
Nismo ni očekivali nešto lepo čuti od opozicije, ali ovim su dotakli dno! Vređaju sve one koji pokažu da vole Srbiju!
Vokabular
pre 3 godine
Po njihovom osiromašenom vokabularu, se tačno vidi da im nije stalo ni do KiM, ni do svojih sunarodnika sa juga.
Jablan
pre 3 godine
Oni su elitisti koji mrze i osuđuju sve koji ne razmišljaju kao oni
Jana
pre 3 godine
Potpuno dotiču dno. Opozicija je krajnje neprimerena u svojim komentarima.
Ena
pre 3 godine
Opozicija će sve da uradi da bi nasilno došla na vlast.
Maja
pre 3 godine
Isto se porucuje i opozicionim botovima.
Pera
pre 3 godine
Sram da vas bude, vredjate nase hrabre momke sa KiM, nemam reci zaista!
daea
pre 3 godine
Nije moderno biti za državu. Bolje je da se ista ruši i da se to naplati od stranih dušmana
Tosa
pre 3 godine
Mislim da je ovde jasno ko je najsramniji opozicioni izmet!!!
Zoka
pre 3 godine
Sram vas bilo za takve reči!
Miljan
pre 3 godine
Sram vas bilo! I vi se borite protiv nasilja! Vi ste sramota Srbije!
Dušan
pre 3 godine
Bravo za omladinu KIM naj jači ste
Ns
pre 3 godine
Opozicioni botovi su gamad.
Jovan
pre 3 godine
Bravo, a ovamo se kao nesto bore za nase ljude. Smetaju im sto dobrovoljno hodaju do Beograda
Toza
pre 3 godine
Kako ih bre nije sramota vise, najveci sljam Srbije je upravo opozicija!
Janko
pre 3 godine
Podrška koju narod Srbije daje Vučiću je neizdrživa za opoziciju. Ne mogu da podnesu i podršku naroda sa KiM.
Ns
pre 3 godine
Sram da ih bude. Vređaju Srbe sa KiM što podržavaju skup.
Ns
pre 3 godine
Zaista strašno šta su opozicioni megafoni u stanju da napišu.
Toza
pre 3 godine
Odavno se zna ko je protiv Srbije i svih zdravih vrednosti... opozicioni sljam!
Ns
pre 3 godine
Ništa me ne čudi od šljamova iz opozicije.
Tanja
pre 3 godine
Sramota, vređaju svoje sugrađane sa Kosmeta! Dotakli su dno!
Ana
pre 3 godine
Sramota sta opozicija radi nama svima u zemlji u kojoj žive, ako nisu zadovoljni mogu da produže gde im je bolje!
Fiko Halimić
pre 3 godine
Sada se vidi da je ovoj našoj opoziciji stalo do KiM kao do lanjskog snega.
Maja
pre 3 godine
Oni su veća g**** time što se ponašaju besramno i vređaju!
Jana
pre 3 godine
Blagi užas šta radi opozicija, katastrofa koja plitkost od ljudi koji gube vreme uzalud!
Jelena
pre 3 godine
Sta drugo očekivati od opozicije? Nista im nije sveto! Ni sopstvena država, ni otadžbina!
ceca
pre 3 godine
Lešinari poštujte naš narod!
Maša
pre 3 godine
Strašno koji šljam od opozicije, da čovek nema reči!
Milica
pre 3 godine
Ovi opozicionari su govnaa, bolje neka ćute. Sram ih bilo.
Ns
pre 3 godine
Sablasno je ono što zlotvori iz opozicije rade.
Maša
pre 3 godine
Jadno da ne može biti jadnije!
Vanja
pre 3 godine
I više nego očigledno je da protest nije protiv nasilja već protiv Vučića. Manipulacijom naroda pokušavaju sa svih strana da napadnu i unište Vučića jer zapravo je to njihov jedini cilj.
Zoja
pre 3 godine
Stvarno je sramota šta ova opozicija radi.
Danka
pre 3 godine
Opozicija vređa Srbe jer više i ne kriju da hoce samo da se dočepaju vlasti i da mrze svakoga ko njih ne podržava.
Ns
pre 3 godine
Svaki opozicioni bot je oličenje primitivizma i prostakluka
sasa
pre 3 godine
Opozicioni botovi, lesinari su dno dna sa ovakvim sramnim ponasanjem.
Sandra
pre 3 godine
Ovo je stvarno sramno. To su divni mladi momci, patriote koji imaju ideale i spremni su to da pokažu za razliku od ovih... koji imaju takve komentare.
Danko V
pre 3 godine
Ma opoziciji je samo stalo da s dočepaju vlasti, a KiM im je zadnja rupa na svirali.
Isidora
pre 3 godine
Koliko možeš biti loš čovek da ovako nešto napišeš? Srbi sa KiM su nešto naše najvrednije.
Ns
pre 3 godine
Kakva đubrad u redovima opozicije. Odvratni su.
Stefan
pre 3 godine
Eto šta oni misle o Srbima sa KiM nemaju ni malo poštovanja
sasa
pre 3 godine
Idioti i bolesni umovi iz opozicije, slobodno tako mogu reci za njih, ne biraju nacin ni sredstvo da ponize, da blate i da napadaju.Jadno i bedno zaista.
Ena
pre 3 godine
Hoće na silu na vlast. Strašno.
stefan
pre 3 godine
Opoziciju boli to sto ona nikada nece imati ovakvu podrsku kao Vucic, to je njihov problem..
Ana
pre 3 godine
Opozicija preteruje kao i uvek ali neće joj poći za rukom da pravi pometnju.
Nale79
pre 3 godine
Narod zna ko me veruje i ko vredi kao čovek Vučić se lavovski bori za narod i Srbiju.
Danko V
pre 3 godine
Da ovi lešinari iz opozicije znaju šta je bruka i sramota, ne bi se tako ni ponašali.
Miloš
pre 3 godine
Toliko o ološima koji maltretiraju građane Beograda svaki dan!
Ana
pre 3 godine
Srbi sa KiM su patriote i dobri ljudi
Patak
pre 3 godine
Svaka njima cast, krenuli su Srbi sa KIM peske za Beograd,,umesto da se to pohvali, opozicija koristi priliku da blati i ponizava te ljude..Bedno..
Pavlovic
pre 3 godine
Opozicioni nbotovi su jaki samo na recima, samo sto ih niko ne shvata ozbiljno, bar vecinska Srbija sigurno NE!
Savo V
pre 3 godine
Nikada se ovi bednici neće dočepati vlasti, jer moraju znati da ih narod neće.
stevica
pre 3 godine
Srbi na KIM veruju Vucicu, veruju drzavi i otuda su se odlucili na ovaj korak da krenu peske za Beograd..Puna podrska tom narodu.
Macak
pre 3 godine
Hejteri i opozicione botine su toliko prizemne, spremni na sve kako bi dosli do cilja..Da nije tuzno bilo bi smesno.
Pavle
pre 3 godine
Opozicionim plaćenicima je loš svaki Srbin koji glasa za Vučića! Ljudi imaju problem s mozgom!!
Rasta
pre 3 godine
U nameri da ponize druge, opozicija i botovi iste, takvim sramnim ponasanjem ponizavaju sebe!!
Sudija Ris
pre 3 godine
Opozicionim hoštaplerima je sve što njima netreba fejk...a definitivno Im ne treba KiM
Milan
pre 3 godine
Opozicija pljuje sve ljude koji ne dele njihovo misljenje. Pa takvi ljudi nam ne trebaju na vlasti, to su ljudi koji imaju sluha samo za sebe i svoje interese. Bas iz tih razloga ih gradjani Srbije nikada nece podrzati.
Plavooki
pre 3 godine
Blate i vredjaju ljude ni krive ni duzne.Opozicioni botovi su dotakli dno, dalje nema iskreno.
Ana
pre 3 godine
Da se opozicija pita KiM ne bi bila srpska teritorija. Srpski narod na KiM poštuju zalaganje Vučića.
Cuperak
pre 3 godine
Sramota je ovo sto radi opozicija, to nek sluzi njoj na cast.Obraza bez...
Maja
pre 3 godine
Stbija, nazalost poseduje i ovakve olose brz trunke morala, postovanja i obraza. Sramota srpskog roda!
Milovan
pre 3 godine
A šta to što je srpsko oni nisu popljuvali? Sve odreda,i Patrijarha i crkvu. Nema izuzetaka. Takvi ljudi .Ološ.
Simo P
pre 3 godine
Pre ću se ja popeti na Mesec nego što će se ova naša bedna opozicija dočepati vlesti.
Bora
pre 3 godine
Srbi sa KiM znaju ko se bori za njih, a to je Vučić.
Fiko Halimić
pre 3 godine
Odavno Srbija praktično i nema opoziciju. Ovo što Srbija ima je bruka i sramota od opozicije.
Bole
pre 3 godine
ovo je iskrena podrska koja pokazuje kako se radi za Srbiju i kako se drzava voli.
Bora
pre 3 godine
Bravo za Srbe sa KiM.
Gordana
pre 3 godine
I opozicija posle ovakvih uvreda očekuje da ih neko glasa? Ma kako da ne.
Dusan
pre 3 godine
Sramno ponašanje opozicije. Sada im smeta i dolazak naroda sa KiM, jer podržavaju predsednika Vucica a ne njih.
Vujadin
pre 3 godine
Eto kakvo mišljenje oni imaju o našoj braći sa Kosmeta, sad je svima jasno. Njima je bitno da ruse i blokiraju, a nama ostalima da gradimo. Živela Srbija!
Sanja
pre 3 godine
Opozicija je toliko jadna da nema dalje.
Mira
pre 3 godine
Opozicija samo vredja, poznati su samo po tome.
Milena
pre 3 godine
Sramna izjava opozicije
anelina
pre 3 godine
Opozicija osim sto promovise nasilje sada vredja i nas narod na KiM, opozicija je sramota srpskog naroda.
Jovan
pre 3 godine
Kakvo zlo od portala. Treba ih ukinuti.
Mila
pre 3 godine
Svako ko postuje politiku Predsednika od opozicije dobije neki epitet. Sram Vas bilo razlika izmedju Vas i ovih ljudi je ogromna oni su krenuli u miru i sa osmehom a vi ste puni mrznje i zlobe
tale
pre 3 godine
Srbi sa KIM su pravi simboli očuvanja srpstva, oni su naši heroji
Cedomir
pre 3 godine
Oni veruju u svoju državu. Oni veruju Vucicu.
Ksenija
pre 3 godine
Poruke sa N1 televizije upućene Srbima sa KiM su više nego sramne al od mrzitelja Srba se ništa drugo i nije moglo očekivati.
Branko
pre 3 godine
Svaka čast, ovo pokazuje koliko je srpski narod uz Vucica, koliko cene šta radi za njih i za Srbiju. To je rezultat posvećenosti rešavanju problema na KIM. Čist primer normalnog i mirnog skupa.
moma
pre 3 godine
Samo opozicija moze da kritikuje jednog od najboljih nasih tenisera Janka Tipsarevica i ove divne momke koji vole svoju drzavu.
dara
pre 3 godine
Srbi na KiM znaju ko se bori za njih i njihove interese.
tale
pre 3 godine
Srbi sa KIM štite srpstvo na najteži mogući način
Cedomir
pre 3 godine
Srbi sa KiM znaju ko se borio za njih. Znaju ko ih jedini nije izdao. Znaju da je to Vučić.
tale
pre 3 godine
opozicionari izgleda ne znaju sa kakvim se problemima Srbi na KIM susreću, ne znaju da su oni pravi čuvari srpstva
tale
pre 3 godine
Srbi sa KIM pokazaće celom svetu da njihov opstanak tamo čuva predsednik Vučić
Danica
pre 3 godine
Neću da psujem opozicione smradove, ali treba ih metlom počistiti. Zbog ove mladosti na Kosovu se Vučić bori svim snagama.
Ana
pre 3 godine
Opozicija je dotaklo dno da nize ne mogu da padnu.
Uva
pre 3 godine
Kad pomislis da nema vise, opet te neprijatno iznenade mrznjom prema Srbima i svemu sto je srpsko.
Cedomir
pre 3 godine
Vučić je uspeo da ujedini sve Srbe na KiM. Ovo što oni rade je poštovanje vredno divljenju.
Mira
pre 3 godine
Zasto su g...na? Zato sto podrzavaju Vucica? Sram vas bilo!
Sloba
pre 3 godine
Opzicija u Srbiji sve mrzi. Srbe sa KiM, crkvu, sportiste i sve ostale koji ne žele da stanu na njihovu stranu da prete ubistvom Vučiću.
Ruza
pre 3 godine
Ruzno je nekog vredjati samo zato sto se razlikuju politicka uverenja. Ovo je slobodna zemlja, zar ne?
Milkana
pre 3 godine
Sram da ih bude kad mogu tako nesto da izgovore
Mima
pre 3 godine
Svako ima pravo da bira za koga ce glasati i koga ce podrzati. I to ne treba da bude problem niti kamen spoticanja jednog naroda.
corli
pre 3 godine
Sramota kako se opozicija ponasa prema nasem narodu koji zivi na KiM samo zato jer podrzavaju predsednika
Ana
pre 3 godine
Zasto vam smeta sto Srbi sa KiM podrzavaju Vucica?
dare
pre 3 godine
I pposle se cude zasto ih nas naord na KiM ne voli, pogledajte kako se ponasaju
fred
pre 3 godine
Ovo su ti ljudi koji organizuju protest protiv nasilja, to je njihovo pravo lice, licimeri iz opozicije
Mile
pre 3 godine
Neka se opozicija pokrije ušima i pogleda kako je narod uz Vučića!
goga
pre 3 godine
Dobro je da narod vidi ko su oni, da se vidi njihovo pravo lice
homer
pre 3 godine
Opzoocija se zalaze za brobu protiv nasilja, organizuje proteste, a ovamo napada sve koji drugacije misle, poziva na linc, na nasilje, koji licimeri
Maki
pre 3 godine
Sramota je sta rade opozicioni lesinari oni ne znaju nista drugo osim da vredjaju i ponizavaju.
Samosvesna građanka
pre 3 godine
OPOZICIONI BOTOVI KOJI PROMOVIŠU BLOKADU GAZELE PORUČUJU: Srbi sa Kosova i Metohije su go*na! Možda se to odnosi samo na one Srbe koji su na Veleizdajnikovoj Srpskoj listi a koji su uposleni u nekoj od kosovskih institucija i zbog toga od njih primaju zarađene pare a istovremeno primaju pare iz državnog budžeta Republike Srbije i većina njih ili svi imaju u Beogradu najmanje po jedan stan i po jedan vredan poslovan prostor?