Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ana
pre 3 godine
Opozicija je ta koja gazi preko mrtvih
Boško
pre 3 godine
Svi oni što ne žele dobro Srbiji. Eto ko!
Jana
pre 3 godine
Bolesni, neapaticni. Samo misle na sebe nazalost, apropo im je stalo do zemlje. Kakva nam je buducnost sa takvom opozicijom.
Zoro
pre 3 godine
Najveca sramota je ovo sto opozicija radi.Koristi tudju tragediju u politicke svrhe
Vuk
pre 3 godine
Svaki vid nasilja treba najoštrije sankcionisati.
Sonja
pre 3 godine
Srmota je nacionalnu tragediju zloupotrebljavati u političke svrhe a to upravo radi opozicija jer oni ne znaju za sramotu.
Senka
pre 3 godine
Zele da ga sruse svi oni kojima smeta Srbija koja ima svoj stav i od njega ne odustaje.
Ana
pre 3 godine
Samo bolesni umovi kakvi vladaju u redovima tzv.opozicije pokušavaju da masakre u Beogradu i Mladenovcu iskoriste za licnu promociju I pokušaj dolaska na vlast bez izbora.
Fico
pre 3 godine
Bolesnika ce uvek biti, ali sprski narod je uz Vucka ma sta oni pricali!
nine
pre 3 godine
eee beograde, svasta se sjatilo i tu da yivi...sta je lose ljudima, novi puevi, nove bolnice, nove fabrike. Ne moze narodu da se ugodi, treba opet inflacija, restrikcije struje, pa ce im biti bolje
Simo
pre 3 godine
Svako ko koristi tragediju za neke vise sopstvene ciljeve je bolesnik veka!!!
zile
pre 3 godine
dok opozicija iskoristava tragediju u skoli i mladenovcu, albanci vec vrsljaju i prave incidente na kosovu, da li ovaj narod vidi ili opozicija toliko jako manipulise njima
Srejo
pre 3 godine
Svako ko je koristio tragediju koja je zadesila Srbiju u sopstvenu korist je ratni profiter i to je za svaku osudu!
Goca
pre 3 godine
Svi su shvatilinamere opozicije koja nema poštovanja ni prema žrtvama tragedija koje su se dogodile već ih koriste kako bi nasilno pokušali da smene vlast.Vlast koja se deceniju bori za ovaj narod i koja je Srbiju izvukla iz ambisa u koji su je gurnuli oni koji danas zele nasiln smenu.
Bole
pre 3 godine
Iza Vucica stoji srpski narod i necemo dozvoliti da ga uniste!
zile
pre 3 godine
izpolitizovali su tragediju i toboz mirni protesti protiv nasilja a oni vrse nasilje i pozivaju na linc. Dok oni prave svakodnevne nove scenarije po beogradu, na kosovu se zahuktava, opozicija je samo produzena ruka nasim neprijateljima
nina
pre 3 godine
sramota, opozicija treba da se stidi kako se ponasa. Ulica ne resava probleme. na crtu na izbore da se vidi ko je bolji
RumunskoZlatnoDoba
pre 3 godine
Ukucajte na YouTube "Nicolae Ceausescu LAST SPEECH", pa odgledajte kratki snimak... Vučićesku ?
Danijela
pre 3 godine
Narod želi Vučića na čelu Srbije!
Zoki
pre 3 godine
Vucic je nezaustavljiv! Samo napred legendo
Mira
pre 3 godine
Opozicija treba da se stidi svojih postupaka!
Samosvesna građanka
pre 3 godine
Sramota je nacionalnu tragediju zloupotrebljavati u političke svrhe. To je apsolutno tačno, pa mediji treba da prestanu da lažu da opozicija to čini a ne čine ovi na vlasti.
Branka
pre 3 godine
Stvarno je potpuno neosnovano na bilo koji način okriviti Vučića za masovna ubistva koja su se skoro desila. Vlada Srbije je preduzela odgovarajuće i hitne mere i planira i uspostavlja sasvim adekvatnu preventivu. Iz sveta, iz zemalja koje već imaju ovakva iskustva stižu izuzetna profesionalna i politička priznanja .
Goran
pre 3 godine
Strasno je sto opozicija koristi tragediju nevinih ljudi kako bi oslabila Srbiju i predala je u ruke onima koji bi da nasa drzava nestane.
Petar
pre 3 godine
Za svaku osudu je sladiti se preko tudje tragedije!
Uroš
pre 3 godine
Svako korišćenje tragedije koja je zadesila Srbiju za okupljanje i pozivanje na nasilno skidanje vlasti,Vučića je bezobrazno,bezobzirno i za svaku osudu.
Ana
pre 3 godine
Samo bolesnici mogu da prave haos i nemire na snrcu nevine dece i ljudi. Tolika je njihova mrznja prema Vucicu.
Andjelka
pre 3 godine
Samo bolesni mozgovi mogu da se site tragedijama koje su nas zadesile.
Miki
pre 3 godine
Sramotno je koliko ovi ljudi ne vole svoju drzavu i svoj narod nego preko tudje nesrece hoce da slome sve sto je do sada izgradio predsednik Vucic!
Toma
pre 3 godine
Postoje izbori za legalno izjašnjavanje naroda i kraj,a ne kao što opozicija radi i okuplja se ne mareći za tragediju koja ke zadesila Srbiju
Andrijana
pre 3 godine
Muka mi je od opozicije i njihovih prozivki i ludila.
Njanja
pre 3 godine
Sa Vučićem nam je zagarantovana sigurna budućnost
Jana
pre 3 godine
Samo bolesni umovi mogu da koriste tudju tragediju i nevolju kako bi se docepali fotelje i napakostili jedinom coveku koji je podigao ovu drzavu iz pepela, predsedniku Vucicu!
Dejana
pre 3 godine
Vucica niko ne moze zaustaviti, jer on je najbolji izbor za Srbiju i napredak koji je sa njim zagarantovan!
Bora
pre 3 godine
Opozicija u pogrešno vreme traži svoju priliku. Hoće da iskoriste nacionalnu tragediju u svoje svrhe.
Jasmina
pre 3 godine
Vučića neće niko ni "obuzdavati" ni "pripitomljavati", ma koliko se to ne dopadalo svima onima koji hoće Srbiju da ponize. Domaće zlo u obliku opozicije je daleko malignije od bilo kakvog upliva stranih sila koje nameću svoje uslove. A Srbija ne da Vučića i Srbija neće posustati!
Ana
pre 3 godine
Vucica narod glasa shvatite to već jednom
Ana
pre 3 godine
Opozicija nije svesna da narod ne želi da ih vidi ni cuje
Ana
pre 3 godine
Dok cela zemlja zali za prerano ugasenim zivotima,opozicija od toga pravi sprdnju! Jadno i bedno!
Ana
pre 3 godine
Vucic svojim doprinosom čuva Srhiju i brani
Andja
pre 3 godine
Opozicija ne zna vise ni sta radi, ni sta govori. Samo zele da uniste Vucica, a za narod ih bas briga.
Goran
pre 3 godine
Ljudi koji su već jednom bili na vlasti i koji su razorili Srbiju pokušavaju protestima opet da dodaju na vlast, verovatno da opet uništavaju Srbiju
Ranka
pre 3 godine
Bolesnici jedni, vi biste da rusite Srbiju. Vucko ti si spas za nas!
Milovan
pre 3 godine
Vučića i Srbiju hoće da zaustave oni koji su Srbiju na izdisaju 2012 godine,na izborima,izgubili. Sada bi da se vrate. Pomažu im zavidni iz regiona, oni koji su nas za zločine teretili,i koji nas zovu genocidnim narodom.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Opozicija ne prestaje da pravi gluposti i iz dana u dan prave uvek neke nove smicalice i propadaju sa njima zajedno.
Milos
pre 3 godine
Nikakvog revolucionarnog proleća niti ima niti će ga biti u Srbiji.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Nikada bolesniju opoziciju nismo imali, sve psiho do psiho. Užas.
Olja
pre 3 godine
Samo bolesni umovi mogu da koriste ovu nesrecu koja je zadesila Srbiju.
Sanja
pre 3 godine
Svi oni koji hoće slabu i neuspešnu Srbiju.
Rada
pre 3 godine
Sramno je, pa i bolesno tragedije koje su nas zadesile, bukvalno slaviti uz muziku na protestima!
Slavica
pre 3 godine
Srbija je uspešna i stabilna zemlja.lja zahvaljujući Vucicu, to je činjenica.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Iskoristiti toliku tragdiju u zemlji u političke svrhe pa to rade samo bolesni umovi, odvratna je cela opozicija koja na taj način skuplja poene.
Darko
pre 3 godine
Smeta svima jaka i snažna Srbija, zato im smeta i Vučić.
maja
pre 3 godine
Bolesni umovi kojima nije stalo ni do napretka naše zemlje ni naroda i što je još naj gore oni koriste taragičnu situaciju za pozivanje ljudi na protest ne bi li dobili koji politički poen .
Milica
pre 3 godine
Mogu da se upinju da je slome mnogi, Srbiju Vučić i narod brani!
Aca
pre 3 godine
Smeta im Srbija koja više ne podleže pritiscima. Očajni su.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Mnogo tuge je zadesilo našu zemlju ali prvo roditelje koji su izguvili svoju decu a opozicija je to iskoristila da situaciju okrene protiv predsednika, i baš su lep potez povukli jer nisu time ništa uradili. Samo su pokazali još jednom koliko su jadni i bedni.
tanja
pre 3 godine
Svi smo bili šokirani kad smo videli šta opozicija radi oni su stvarno bolesnici neviđeni .
misterijanemoguca
pre 3 godine
Neosnovano napadaju redsednika, jer do tragedije nije mogao iko da zna da ce doci, žao nam je zbog toga ali opoziciji nije ni malo.
Aca
pre 3 godine
Spremni su na sve samo da bi srušili Vučića, čak i da koriste tragedije u političke svrhe... Jadno.
Ana
pre 3 godine
Srbija zeli i ide ka boljoj buducnosti
dusan
pre 3 godine
Sram vas bilo! Sve sto Vucic uradi vama ne valja i ne odgovara vam!
misterijanemoguca
pre 3 godine
Smradovi iz opozicije će uraditi sve samo d se dokažu da su pokupili poene koji im trebaju. A nisu ni svesni koliko su jadni ispali pred narodom, jer ni jednog momenta decu nisu spomenuli. Bitna im je glava Aleksandra Vučića.
sanja
pre 3 godine
Malo je reći da su to bolesni umovi oni su još nešto gore od toga jer normalnom čoveku ovo što s oni uradili nikad nebi palo na pamet.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Šljamovi, blato, djubre to je opozicija. Jako ružno i pogrdno ali nisu zaslužili bolje. Koriste smrt dece u svoje političke svrhe.
Tanja
pre 3 godine
Srpsko prolece je nazalost ove godine obelezene krvlju i tragedijama. Kome je do prikupljanja politickih poena na tome, alal mu cosak.
Miloš
pre 3 godine
Mnogo njih ima ms, dugačka je lista, samo džabe se nadaju!
Ivan
pre 3 godine
Strasno je sto u Srbiji uopste imamo takve politicare, koji tragedije i poubijanu decu koriste u politicke svrhe.
Vera
pre 3 godine
Bolestan um u svemu vidi priliku, odnosno nepriliku.
misterijanemoguca
pre 3 godine
OPozicija je skup bolesnika, i to ne zdravstvenih nego umnih. Šljam koji se valjda u životu više neće skupiti u tolikom broju. Rade protiv srpskog naroda srpske zemlje a što je najgore po njih rade protiv sebe.
Vera
pre 3 godine
Za osudu je politizaciju ovih nesrećnih događaja od nedavno.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Opozicija je danas najomrženija grupacija politička u Srbiji.
Milena
pre 3 godine
Opozicija koristi tragedije da bi upirala prstom u Vučića i došla do vlasti
lila
pre 3 godine
Srbiju ne može niko zaustaviti na ovom putu razvoja jer ona je ovakav put i želela
samo da primetim
pre 3 godine
Vučić je otrov za Srbiju, a pošto vas truju 30+ godina, svejedno je!:(
dejan
pre 3 godine
Svima je jasno da ovo nisu protesti protiv nasilja vec protiv Vucica
misterijanemoguca
pre 3 godine
Žaliće opozicija jedan dan što je ovako na loš ružan i bahat način se ophodila prema svom narodu i svojoj zemlji koji to nisu zaslužili.
lila
pre 3 godine
Napad je najbolja odrbrana, a opoziicija može samo da napada jer za svog mandata nikakve rezultate nije pokazala
kiki
pre 3 godine
Srbija hoće da napreduje za svetom i da se razvija i taj put je ostvariv samo uz predsednika Vučića
Vera
pre 3 godine
Nikad se na silu nije dolazilo do vlasti, pa neće ni sad. Ništa nije vrednije od narodne volje.
nina
pre 3 godine
Napredak i uspeh Srbije ne može svako da ppodnese a pogotovo opozicija
Danka
pre 3 godine
Тачно, нико нормалан и честит не би радио по Београду оно што ради опозиција и њихови инструктори из сенке.
Mara
pre 3 godine
Nije Vucic kriv,roditelji nisu vaspitali decu!
Vera
pre 3 godine
Sramota je da na bolu i patnji grade političke poene i zloupotrebljavaju raspoloženje građana.
Vera
pre 3 godine
Oni koji hoće da zaustave Vučića ne misle dobro Srbiji i narodu.
Zlata
pre 3 godine
Bolesni umovi iz redova opozicije uz podršku stranaca žele da sruše Vučića jer im ne odgovara uspešna i jaka Srbija. Koriste nedavne tragedije u Srbiji da manipulišu građanima i izazivaju haos na ulicama Beograda kako bi nasilnim putem došli na vlast. U Srbiji se na vlast dolazi voljom građana na izborima a ne blokadom puteva.
Marija
pre 3 godine
Samo bolesni umovi pokušavaju da masakre u Beogradu i Mladenovcu iskoriste za jeftino politikanstvo.
Valentina
pre 3 godine
Samo ljudi kojima ništa na svetu nije sveto pa ni deca može iskoristiti takvu tragediju za političke poene
dejan
pre 3 godine
Problem im je što Vučić ima ogromno poverenje građana
Mihajlo
pre 3 godine
Opozicija zeli da iskoristi nesreću koja nas je zadesila. Al neka se dobrom ne nadaju. Bruka i sramota.
hana
pre 3 godine
Nikada bagra opozicije nije ni radila za svoj narod
lola
pre 3 godine
Jedini cilj opozicije je da skinu Vučića s vlasti
Milenko
pre 3 godine
Vučića želi da ruši nasilna opozicija koja tragedije zloupotrebljava i koristi u političke svrhe.
mira
pre 3 godine
Džaba opoziciji da grmi i vileni ali Vučića narod ne da.
mira
pre 3 godine
Vučić nije izabran na ulici da bi ga skidali na ulici
sanja
pre 3 godine
Naravno da im je samo to plan,sta drugo!?Samo im Vučić smeta!
dejan
pre 3 godine
Jasno je svima da su protesti politicki i obojeni sa zahtevom da se predsednik skloni.
hana
pre 3 godine
Naravno to je jednini njihov cilj kako bi dosli na vlast da skinu Vučića
mira
pre 3 godine
Opozicija sve sto radi radi iskljucivo iz licne koristi a ne za korist naroda.
Tara
pre 3 godine
Vucica ne moze niko zauzstaviti, on svoje ciljeve casno izvrsava
Ena
pre 3 godine
Neprijatelji Srbije hoće na silu da smene Vučića. Neće moći, jer se nešto malo pita i narod.
Politika brige
pre 3 godine
Tragediju su zlonamerno iskoristili, a narod koji se okuplja, čast izuzecima, se kliberi kao da je na karnevalu, pravi selfije, besramno se smejući kao da je na safariju a iza njihovih blaziranih pojava iskaču seni mrtve, ubijene dece koju ovi veseljaci ni ne vide niti im je stalo do njih. Totalna ne- svest i ne-savest se valja ulicama Beograda. I to nisu ljudi koji gledaju Zadrugu, Farmu...to je, upravo, srpska elita.