"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Giga
pre 3 godine
Tuga je to sto se desilo.
Tina
pre 3 godine
Narod vidi kakav je Vučić čovek i lider, zato i jeste uz njega!
Ivana
pre 3 godine
Svima je mnogo tesko zbog tragedija koje su zadesile Srbiju, tako i predsedniku
Dejan
pre 3 godine
Opoziciju bi trebal9 da bude sram, sto takvim, gnusnim putem pokusava da diskredituje predsednika.
dja
pre 3 godine
Ogroman bol i tuga je u svima nama posle ovog tragicnog dogadjaja u osnovnoj skoli "Vladislav Ribnikar".
Ana
pre 3 godine
Svi su bili tužni zbog nemilost dogadjaja
Hana
pre 3 godine
Cela Srbija je plakala dok je gledala.
Milena
pre 3 godine
Vučić se bori za Srbiju i njeno dalje napredovanje i rast. Samo jake mere države mogu da doprinesu stabilnosti i miru.
Rajko
pre 3 godine
Predsednik ne koristi tragediju za svoju ličnu promociju kao što to radi opozicija.
Bane
pre 3 godine
Ne ponovio se više nikada onakav masakar.
Tanja
pre 3 godine
Predsednik Vučić saoseća u bolu i patnji roditelja ubijene dece,jer i on je roditelj. On ne mora nikome da se pravda jer nije ništa loše uradio već se bori da spreči takva monstruona ubistva.
Ognjen
pre 3 godine
Predsednice sasosecanje koje ste pokazali je jako dirljivo. Svi smo jos potreseni zbog desavanja i neduzne dece.
Nikola
pre 3 godine
Svaki roditelj se saoseća sa bolom roditelja koji su izgubili decu
Vladimir
pre 3 godine
Svak čast za ovaj gest, uvek tamo gde je teško, nek priča ko šta hoće.
Milenko
pre 3 godine
Predsednika Vučića je tragedija pogodila pre svega kao čoveka, tek onda i kao predsednika države. Pružio je podršku i izjavio saučešće porodicama žrtava.
Jelena
pre 3 godine
Kao otac troje dece i normalno je da čovek zaplače nad ovim tragedijama.
Miki
pre 3 godine
Zahvaljujuci uvedenim merama kao sto je veci broj policajaca u skolama i oko njih,preuzimanja ilegalnog oruzja,svi se kolektivno osecamo mnogo mirnije i sigurnije. Cinimo sve da Srbija nastavi sigurnim putem u bolju buducnost.
Zana
pre 3 godine
Upravo tako. Opozicija predstavlja tugu kao njihovu licno. Ovo je tragedija orvenstveno za porodice preminulih, a potom i za celu Srbiju, pa tako i za predsednika. Svi mi smo protiv nasilja!
Gaga
pre 3 godine
Predsednik je potvrdio da je obišao školu samo što nije bilo potrebe da bilo ko to i vidi
Jelena
pre 3 godine
A što bi se Vučić pravdao dal je bio u školi u Ribnikaru? Naravno da je bio ali njemu nisu potrebne kamere ni publicitet.
Ksenija
pre 3 godine
Predsednik koliko god da je jak nije mogao ostati imun na patnju i bol roditelja postradale dece.
Ljilja
pre 3 godine
Predsednik Vučić je pre svega čovek koga je ova tragedija duboko potresla kaoi svakog normalnog građanina ove zemlje pa i okoline!!!! Nije neko koje iskoristio momenat da bi se lično promovisao kao što je to učinila opozicija!
Tamara
pre 3 godine
Podrška ovom divnom čoveku i pre svega ocu troje zlatne dece
Danica
pre 3 godine
Svaka čast Vučiću
Olga
pre 3 godine
Više opozicija neće moći da laže kako Predsednik nije obišao školu gde su deca nastradala
Ana
pre 3 godine
Svaka čast Vučiću
Bojana
pre 3 godine
Nema koji roditelj nije doziveo ovu tragediju tako licno i tesko, pa tako i predsednik. Svi smo mi ljudi, od krvi i mesa. Ne znam samo sto se mora isticati da li je ko i gde upalio svecu i slicno.
Tijana
pre 3 godine
Ovim postupkom Vučić je pružio ogromnu podršku porodicama nastradalih u ovim tragedijana.
Ana
pre 3 godine
Stravicna tragedija. Najstroza kazna za pocinioce, da se nikada ne zaboravi.
Milos
pre 3 godine
Ova strasna tragedija ne moze a da ne ostavi trag na ljudima, sve nas je ovo duboko dirnulo.
Mimaa
pre 3 godine
Školske klupe bez đaka, koji su do juče sedeli u njima, tragičan momanat, zločin bez opravdanja
Snežana
pre 3 godine
Vučić svoj bol nosi u sebi i sam je roditelj koji saoseća sa porodicama ubijenih. Zalagaće se da ubice dobiju najstrožnije kazne i da nam se ovakve tragedije više ne ponavljaju. Kao predsednik će učiniti sve da pomogne porodicama nastradalih.
Mia
pre 3 godine
Vucic ne koristi tragediju zarad medijske paznje. Ova bol i tuga su neopisivi.
Nedic
pre 3 godine
Vučić je poseta školi gde se desila tragedija bila jako emotivna kako za njega tako i za sve nas.
Mina
pre 3 godine
Tako to radi gospodin a ne da se eksponira kao da je to nesto lepo
Vera
pre 3 godine
Tragedija stradale dece koja se ne zaboravlja
Dragi
pre 3 godine
Za razliku od opozicije, Vučić nije pravio senzaciju prilikom posete škole. Već je to uradio tiho i dostojanstveno.
Jagoda
pre 3 godine
Moramo vratiti poverenje, razumevanje i praštanje među decom! Samo najstrožim kaznama se to može postići!
Nemanja050396
pre 3 godine
Vucicu nije svejedno zbog svega sto nas je zadesilo. On sa svima nama deli tugu. Ne ponovilo se
Milovan
pre 3 godine
Strašna tragedija koja nas je zadesila je opomena i rana. Vlada Srbije čini sve što je moguće da se spreče buduće žrtve. I da se pomogne deci,roditeljima i porodicama stradalih
Nemanja050396
pre 3 godine
Nije lako predsedniku sa ovim situacijama koje su nas zadesile. Srbija i dalje pati zbog toga sto se desilo. Bol i tuga ne prestaju
Dr
pre 3 godine
Predsednik je ispunio obećanje i posetio školu da vidi šta je sve neophodno preduzeti.
Sanja
pre 3 godine
Vučić je posetio školu bez pompe i kamera kako se i treba ponašati u ovom teškom trenutku za Srbiju.
Nađa
pre 3 godine
I ne treba čovek da se pravda jer nije kriv ni za šta. Svaka čast za posetu školi!
Maja
pre 3 godine
Uvek je Vučić tu za svoj narod i uvek je tu da sve što obeća i ispuni. Svaka čast za posetu porodicama tako to radi pravi državnik.
Sanja
pre 3 godine
I kada je najteže, Vučić je tu za svoj narod. Bez obzira na reči zlih ljudi iz opozicije, Vučić je pre svega čovek sa velikim srcem.
Ceca
pre 3 godine
Ubice treba da ostanu iza rešetaka doživotno. Dve tragedije u kratkom vremenskom periodu su neoprostive onima koji su ih počinili.
Ivana
pre 3 godine
Za malog osumljičenog monstruma, obavezno psihijatrijsko lečenje, za Mladenovac, za svako ubistvo pojedinačno da odgovara, plus nedozvoljeno držanje i nošenje oružja, i neće izaći skoro.
Nevena
pre 3 godine
Svaka cast Vucicu
Tanja
pre 3 godine
Bravo za taj potez. Nema potrebe da se sve plasira u javnost, posebno kada je tako osetljiva tema u pitanju.
Ana
pre 3 godine
Niko ne može biti imun i ostati hladnokrvan, kada je u pitanju ovako stravičan zločin! Moramo preduzeti sve mere da decu vratimo na pravi put!
Marko
pre 3 godine
Predsednik uvek ispuni ono što kaže. Saoseća se sa svim porodicama nastradale dece. Nema potrebe da se bilo kome pravda odlič o znamo da ispuni sve.
Ana
pre 3 godine
Predsednik Vucic ne zeli da pravi pompu i da privlaci medijsku paznju posetom Ribnikaru. Tu je bio masakr, otisao je da obidje mesto stradanja nevinih zrtava decaka psihopate. Bilo, ne ponovilo se. Uzasna tragedija!
Tijana
pre 3 godine
Naravno da je posetio ali nisu mu potrebne kamere niti da se kome dokazuje da je bio, to je njegova velicina.
Dušan
pre 3 godine
Ovakve stvari su tuga naj veća,Srbija mora preuzeti naj strožije mere
Vera
pre 3 godine
Predsednik uvek čini sve što je potrebno i neophodno a tiče segržave i njenih građana.
Sara
pre 3 godine
Strasno je to sto se desilo u pomenutoj skoli. Neka se opozicija uzdrzi malo protesta i parola.
marko
pre 3 godine
Tuga je to sto se desilo.tagedija velika gde su nevini zivoti izgubljeni.
Sara
pre 3 godine
Vucic se nikada nikome ne pravda. Nema ni potrebe.
Sara
pre 3 godine
Ljudi misle da drugi moraju da rade kad i kako su oni zamislili.Vučić je bio u školi kad je smatrao da je red da dođe
Ana
pre 3 godine
Predsednik je ovu posetu uradio bas kada treba! Bez kamera, bez novinara. Nema potrebu da se eksponira na taj nacin i da zloupotrebljava kao Opozicija sto je to radila sve vreme do sada. I pokusace sve da uradi za decu koja treba da nastave da idu u tu istu skolu. Bravo za predsednika!
Vera
pre 3 godine
U pravu su i jedni i drugi, svakako nije lako doneti odluku da li treba škola da radi.
Sara
pre 3 godine
Vucic je vrlo osecajan covek! Pokazuje brigu i ljubav roditeljima nastradale dece.
Sara
pre 3 godine
Ogroman bol i tuga je u svima posle ovog tragicnog dogadjaja u osnovnoj skoli.
Vera
pre 3 godine
Previše malo vremena je prošlo da bi se mogla doneti konačna odluka.
Sara
pre 3 godine
Nema potrebe da se dokazujete drugima i snimate, mi znamo da saosecate sa tim porodicama
Vera
pre 3 godine
Predsednik je veliki čovek koga je pogodila ova tragedija, tako je i reagovao.
Sara
pre 3 godine
Naravno da je Vučić posetio i da nema potrebu da se time hvali kao što to pojedini dušebrižnici rade.
Sara
pre 3 godine
Tesko je da covek ostane smiren posle tragedije. I Vucic kao roditelj je tugovao zajedno sa porodicama zrtava.
Sara
pre 3 godine
Svako od nas izražava tugu na način na koji smatra da treba
Sara
pre 3 godine
Teški trenuci, susret sa roditeljskim bolom. Zato trebaju da se uvedu stroge kazne, da ne dođe do ponavljanja.
Mija
pre 3 godine
Naravno da je posetio, Vučić je vrlo empatičan u tragediji koja je potresla Srbiju. Samo što nije koristio medije za samopromociju i sticanje političkih poena.
Vule
pre 3 godine
Posten i pameran covek krene od greske u sebi, pa traga, trudi se, i pokusava da zastiti.
Boban
pre 3 godine
Strašna bol i tuga, ne samo za porodice nastradalih već i za celu Srbiju.
Deki
pre 3 godine
Predsednik pruzio podrsku deci i skoli. Bravo!
Bole91
pre 3 godine
Svak čast za ovaj gest, Vučić je uvek tamo gde je teško, pa neka priča ko šta hoće.
Žika
pre 3 godine
Ogroman bol i tuga je u svima nama posle ovog tragičnog događaja u osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar".
Radosav
pre 3 godine
Jeziva tragedija, ne ponovilo se!
bela
pre 3 godine
Vucic nema za cega da se pravda. Nije on kriv sto postoje poremeceni umovi, kao dete iz Ribnikara koje je pocinilo masakr.
Ana
pre 3 godine
Nas Predsednik je govorio o poseti Skoli Vladislav Ribnikar i o tragicnom dogadjaju
Zagorka
pre 3 godine
Strasna tragedija za nasu zemlju.
Kiki
pre 3 godine
Bez medija i bez senzacije. Tako dolikuje predsedniku Srbije
Mici
pre 3 godine
Vučić se poneo kao pravi gospodin, nije iskoristio tragediju koja se dogodila za sakupljanje političkih poena kao što je opozicija učinila.
Nikolina
pre 3 godine
Velika tragedija koja nas je zadesila,svima nam je tesko zbog toga.Predsednik je uz svoj narod uvek i u najtezim trenucima.Znam da ce se boriti svim sredstvima da se ovako nesto vise ne dogodi,da nasa zemlja bude jos bezbednija nego sto jeste.
Sava
pre 3 godine
Predsednik Vucic je uvek bio podrska svima,normalno da se saoseca sa porodicama tragicno nastradalih.
Mila
pre 3 godine
Velika tuga i jad koji su zadesile porodice nastradalih u čitavu naciju.
Nikola
pre 3 godine
Ološu radikalski. Ti ne volis da se eksponiras pred medijima?! Ne smes nigde da mrdnes a da nisi okruzen svojim biracima, plasis se da ti ne zvizde ljudi
Ena
pre 3 godine
Najveća tuga se dešava u samoći, a oni koji to reklamiraju i ne tuguju baš puno. Vučić je svima pokazao kako to treba uraditi.
Ivana
pre 3 godine
Posetom porodicama ubijenih u masovnom ubistvu Vučić je pokazao empatiju i saosećajnost. Srbija će učiniti sve da pravda bude zadovoljena i da se ovakve tragedije više ne ponove.
Miki
pre 3 godine
Desilo se i to je strasno. Da je moglo da se spreci, tesko. Ali moze mnogo da se uradi sada.
Tina
pre 3 godine
Ne ostoji covek koga ova tragedija nije pogodila!!
Anka
pre 3 godine
Teška tragedija koju nećemo zaboraviti nikada!
Tina
pre 3 godine
Za ovo što što se desilo ne postoje reči utehe. Kako čovek i da ne pusti suzu kada vidi preveliku tugu roditelja i rodbine ubijene dece. Opozicija je toliko bezobrazna da nema vise smisla.
Tina
pre 3 godine
Svakog je pogodila ova tragedija a ne smem ni da zamislim kako je onima koji su izgubili svoje najmilije. Moje saucesce porodicama.
Tina
pre 3 godine
Ma ne moze opozicija nista sa svojim provokacijama! Bas nije lako Vucicu da se nosi sa napadima svakodnevno! Preterali su ga!
Miki
pre 3 godine
Svi moramo mnogo toga da promenimo da bi deca rasla u sigurnoj buducnosti.
Paja
pre 3 godine
Vucic brine o svom narodu,mnogo je velika tragedija zadesila Srbiju
Tina
pre 3 godine
Mi ljudi koji se saosecamo sa roditeljima nastradale dece smo svesni kolika smo podrska jedni drugima i koliko je vazno da budemo ujedinjeni.
Tina
pre 3 godine
Moramo se vise posvetiti deci, porodici, pomoci jedni drugima da prevazicemo sve ovo i da se nikada ne ponovi vise.Saucesce svim porodicama, tuga ogromna.
Miki
pre 3 godine
Tuga roditelja je najveća i njima je sada najpotrebnija pomoć i podrška , zato država i preduzima mere kako bi sprečila nasilje među decom i da se ovako nsto nikada ne ponovi.
Miki
pre 3 godine
Svaki roditelj saoseća sa nesretnim porodicama! Budite jaki!
Mia
pre 3 godine
Velika je žalost I bol za preminulom decom
Andjela
pre 3 godine
Predsednik Vučić posetio je OŠ Ribnikar kako bi pružio podršku roditeljima stradalih i osoblju. Želeo je da to prođe bez medija.
Mara
pre 3 godine
Pravi ljudi koje je pogodila tragedija u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar ne iznose to javno da bi ostatak sveta video .
Ana
pre 3 godine
Vučić je posetio školu u kojoj se dogodila tragedija, ali ne lupa na sva zvona i ne koristi tuđi bol da se dodvori glasačima kao što to čini opozicija.
Anči
pre 3 godine
I kamen bi zaplakao od tuge. Izuzetno je teško i ne daj Bože nikome. Država će pokušati da pomogne roditeljima stradalih.
Oči
pre 3 godine
Kao što je i najavio opoziciji da ce posetiti evo posetio je. Bez pompe i izjava.
Jela
pre 3 godine
Ovakva tragedija koja se desila u školi "Vladislav Ribnikar" nije ni za kakvo političko promovisanje
Ras
pre 3 godine
Tuga je tuga. Nema vece imanje tuge. Vucic je predlozio mere sa kojima su se strucnjaci slozili.
Iva
pre 3 godine
Smrt dece u skoli, ogroman je sok za citavu Srbiju.
Jela
pre 3 godine
Vučiću ne trebaju kamere i promocija na tragediji ko prljavoj opoziciji.
Jela
pre 3 godine
Vučić je posetio školu Vladislav Ribnikar, ali bez prisutva medija, jer ovo nije za medijsko eksponiranje
Iva
pre 3 godine
Citava Srbija tuguje za ubijenom decom.
Jela
pre 3 godine
Vucic ne skuolja politicke poene njemu su najbitniji nasi gradjani
Jeca
pre 3 godine
Sad će opozicionari da mu zamere što je došao u školu !
Maja
pre 3 godine
Svima je mnogo teško zbog tragedija koje su zadesile Srbiju, tako i Vučiću.
Ana
pre 3 godine
Nema potrebe da se bilo kome dodvorava biti pravda predsednik
Aca
pre 3 godine
Nema potrebe da to istice na svom instagram profilu predsednik
Iva
pre 3 godine
Masakr u skoli, velika je opomena za previse slobode koja se daje deci. Jasno je da se pravila u skoli moraju postovati.
Ana
pre 3 godine
Zašto bi Vučić objavljivao tako nešto, to je tužno i nije ni malo vest koja se objavljuje. Strašno je da mu opozicija čak i to zamera.
Bane
pre 3 godine
Strasna tragedija, nek pocinioci dobiju najstroziju kaznu
Lela
pre 3 godine
Takodje je Vucic covek od krvi i mesa, naravno da ga je tragedija potresla
Kole
pre 3 godine
Teska tragedija nek im gospod Bog da snage da sve ovo prezive,a predsednik ce sigurno dati sve od sebe da pocinioci budu kaznjeni.
Vuk
pre 3 godine
Predsednik je savestan covek, svaka mu cast
Sofijaaa
pre 3 godine
Zasto bi se predsednik pravdao bilo kome, a ponajmanje opoziciji da li je ili ne posetio školu? Kad mu je vreme dozvolilo zbog ogromnih obaveza sigurno je otišao. Bez senzacije i kamera jer on poštuje tugu i bol roditelja , najuže familije nastradalih i nacije uopšte. Jer ovo sto se desilo je užasno za sve
Toni
pre 3 godine
Posetio skolu bez ikakvih kamera, to je za postovanje. Nije koristio tragediju u politicke svrhe kao neki..
Iva
pre 3 godine
Pokazao je predsednik postovanje prema porodicama nastradalih u masakru
Vaspitacica Lana
pre 3 godine
Vucic je posetio porodice nastradalih, i uputio im veliku podršku
Jana
pre 3 godine
Vučić je bez kamere posetio školu Vladislav Ribnikar, jer nije ni vreme ni mesto dabse javno eksponira!
Ceca
pre 3 godine
Ponosni smo sto imamo predsednika koji se suocava sa teskim pitanjima
Ana
pre 3 godine
Ovako pravi predsednik Srbije odaje pocast nastradalima, bez ikakvih kamera. Za postovanje!
Jana
pre 3 godine
Cela Srbija tuguje za tragično nastradalom decom!
Miki
pre 3 godine
Zahvalni smo predsedniku jer se bori za nasu bezbednost
Jana
pre 3 godine
Vučić. Se upisao u knjigu žalosti za tragično nastradalom decom!
Kiki
pre 3 godine
Po ko zna koji put je Vucic pokazao svoju velicinu
Maja
pre 3 godine
Anđeli počivajte u miru!
Tasa
pre 3 godine
Tuga je neopisiva.
Darija
pre 3 godine
Samo da se oci nikada više ne pinovi!
Lola
pre 3 godine
Ocekivano od Vučka. O svemu on brine.
Tasa
pre 3 godine
Velika tragedija za celu Srbiju
Dijana
pre 3 godine
Svi smo u velikom bolu zbog masakra počinjenog u osnovnoj školi Vladislav Ribnikar.
Dunja
pre 3 godine
Molimo se za ovu decu i njihove roditelje da prebrode ovakvu tešku bol i tugu!
Ivana
pre 3 godine
Predsednik je obisao skolu i spreman je da pomogne koliko god moze skoli i roditeljima posle ovog zlocina
Zorica
pre 3 godine
Nije lako deci da se vrate u školu, ali život mora da se nastavi!
Pera
pre 3 godine
Najteže je jadnim roditeljima!
Katarina
pre 3 godine
Predsednik daje sve od sebe da ucini da se ovakve stvari vise nikada ne ponove, da se nekako smanji mogucnost tih nepredvidivih i strasnih dogadjaja
Ivana 88
pre 3 godine
Veoma teska i tuzna situacija, predsednik je obisao skolu i spreman je da pomogne
Bičja
pre 3 godine
Ova tragedija nas je obeležila za ceo život.
Bilja
pre 3 godine
Nikad više nećemo biti kao pre. Roditelji stradale dece nikafa se neće oporaviti.
Bilja
pre 3 godine
Verujem da je i Vučiću teško, on boluje sa celom državom. Ovako nešto se u Srbiji ne pati.
Bilja
pre 3 godine
Užasno je teško i nikada ovu tragediju nećemo zaboraviti.
Jovana
pre 3 godine
Časno ukazano poštovanje porodicama stradalih od strane Vučića. Sve drugo bi bilo uznemiravanje ljudi u žalosti.
Bilja
pre 3 godine
Tragedija koja se desila u školi Ribnikar je toliko teška i bolna, da je svaki građanin Srbije plakao i dan danas plače za tom decom.
Bilja
pre 3 godine
Predsenik je ipak samo čovek, verujem da mu je bilo teško da poseti školu, ali je ipak skupio snagu.
Bilja
pre 3 godine
Mnogo je teško i mnogo bolno.
Danijela
pre 3 godine
Tragedija je velika a i Vučić je veliki čovek koji je reagovao brzo i razumno.
Zorka
pre 3 godine
Vučić nema potrebu za medijskim exponiranjem,on savesno obavlja svoj posao ,poštuje protokol i proceduru.Ispavno je postupio ,sta ima bilo ko od toga sto ce videti njegovu posetu porodicama postradalih?!
Marinko
pre 3 godine
Nema Vučić potrebu za medijskom popularnosću,tamo gde treba slika se.Gde nije mesto nicemu sem tuzi i suzama ne treba ni slika ni ton!
Darko
pre 3 godine
Nema potrebe da se Predsednik Vucic bilo kome pravda i polaze racune, zna narod koji ga je izabrao kakav je on i koliko vredi.
Olga
pre 3 godine
Predsednik je covek od krvi i mesa. Ima troje dece i saoseca se sa roditeljima koji su izgubili decu u ovoj strasnoj tragediji.
Olja
pre 3 godine
Sta ce Predsednik da se pravda bilo kome... Covek koji je i sam roditelj najbolje zna kako se ovi ljudi osecaju.
Ivan
pre 3 godine
Srbija i narod vide kakav je Vučić prvo kao čovek ! Čovek troje dece .
Danilo
pre 3 godine
Sigurno će Vučić dati predlog po pitanju škole Vladislav Ribnikar, jer deca osećaju veliku bol i tugu. Sve će učiniti da se deca osećaju bezbedno.
Ivana
pre 3 godine
Deci i roditeljima je potrebno razumevanje i pomoc
Filip
pre 3 godine
Predsednik saoseća u bolu ljudi koju su u velikoj tragediji izgubili svoje najmilije. Vučić je i u najtežim momentima sa svojim narodom.
Željko
pre 3 godine
Građani Srbije vide koliko je Vučić dobar čovek i zato ga tako masovno i podržavaju.
Saša
pre 3 godine
Vidi se da je predsedniku veoma teško zbog tragedija koje su pogodile Srbiju.
Lazar
pre 3 godine
Vučić je obišao OŠ "Vladislav Ribnikar" ali bez kamera, jer ne želi da na tragediji dece stiče političke poene.
Milan
pre 3 godine
Počinioce tragedija u "Ribnikaru" i Mladenovcu treba najstrožije kazniti, i tu je Vučić potpuno u pravu kada zahteva maksimalne kazne.
Zoran
pre 3 godine
Vučić i vlada Srbije su posvećeni odlučnom sprovođenju mera koje treba da povećaju stepen bezbednosti građana Srbije.
Milica
pre 3 godine
Pravda mora biti zadovoljena, upravo zbog dece nastradalih u masakru.
Branko
pre 3 godine
Predsednik kao lider ove drzave, poneo se kako treba. Ne moze on porodicama vratiti decu ali moze preduzeti odgovarajuce mere kako se ovako nesto ne bi ponovilo.
Milan
pre 3 godine
Vučić je posetio osnovnu školu jer ima empatiju prema deci i roditeljima koje je pogodila ova nezapamćena tragedija.
Maja
pre 3 godine
Potresna prica predsednika. Najteze je toj deci koja ce zauvek nositi tugu u sebi zbog drugova koje je zadesila nezgoda?!
Milan
pre 3 godine
Predsednik je posvećen tome da se počinioci dva užasna zločina kazne maksimalnim kaznama.
Željko
pre 3 godine
Podrška predsednika Vučića mnogo znači porodicama nastradale dece u OŠ "Vladislav Ribnikar".
Saša
pre 3 godine
Nema reči kojima bi se izrazili bol i tuga zbog nastradale dece na Vračaru.
Nikola
pre 3 godine
Vučić je pre svega dobar čovek a zatim i dobar lider. Svaka čast.
Goran
pre 3 godine
Narod stoji uz Vučića jer on to zaslužuje. Svaka čast na dobrom ponašanju.
Jela
pre 3 godine
Iz ove tragedije treba svi da izadjemo bolji, trezveniji, da razmislimo pre nego što nešto nekome kažemo, uradimo, da razumemo druge, saslušamo i čuvamo ono što imamo.
Sonja
pre 3 godine
Vučić je uvek brinuo o svom narodu pa tako i sada. Svaka čast.
Nemanja
pre 3 godine
Jako je žalosno to što se desilo, i svaka čast predsedniku što pokazuje svoju ljudskost pre svega.
Laura
pre 3 godine
Vučić se brine o svom narodu šta god da se desi. Narodu je on potreban kao lider.
Ana
pre 3 godine
Svaki potez mu je na mestu.
Ana
pre 3 godine
Vučić je pokazao saosećanje prema svima koje je pogodila ova strašna tragedija i da je pre svega čovek koji ima i svoju porodicu i koji želi da zaštiti i pomogne svakome.
Ana
pre 3 godine
Zašto bi se Vučić bilo kome pravdao i medijski eksponirao odlazak u školu gde se desio zločin, upisivanje u knjigu žalosti, to je njegova moralna obaveza bila, on se svemu postavio ljudski i spreman za saradnju u ovim teškim trenucima.
Ana
pre 3 godine
Kada neko vodi ozbiljnu i odgovornu politiku, onda se svakom problemu pristupi detaljno i u dogovoru sa stručnjacima realizovale se najbolje mere po sve nas.
Ana
pre 3 godine
U teškoj situaciji, saradnja i razumevanje je neophodno.
Ana
pre 3 godine
Vučić radi svoj posao i kao i drađvnik, ali na prvom mestu je čovek, čovek iz naroda, saoseća sa problemima i bori se da ih reši.
Marina
pre 3 godine
Hvala predsedniku na ovoj poseti,znaci puno
Ana
pre 3 godine
I u izuzetno osetljivim i tužnim momentima, svaki potez je učinio kako treba, nije se medijski eksponirao upisujući se u knjigu žalosti, niti odlazeći u školi, bilo bi neumesno, jer mnogi tamo tuguju i tigovaće za uvek.
Lana
pre 3 godine
Predsednik Vučić brine o svim temama u Srbiji
Dina
pre 3 godine
Vučić je mislima i delima pokazao da je uz sve povređene i njihove porodice i veruje u njihov brz i potpun oporavak i da se ovako nešto više nikada ne ponovi.
Dragana
pre 3 godine
Velika tuga je za sve što se desilo,Vučić je smogao snage i obišao je Mladenovac i školu Ribnikar
Iva
pre 3 godine
Ne mor i ne treba drugim da se dokazuje.
Ivan
pre 3 godine
Bas zbog toga koliki je covek, narod ga postuje.
Šone
pre 3 godine
Svima je jako tesko zbog tragedije koja se dogodila.
Jana
pre 3 godine
Opozicija se sladi tudjom mukom. Tragediju koristi za skupljanje poena. Jadnici.
Jana
pre 3 godine
Vucic je velicina.
Nana
pre 3 godine
Vučić saoseća u bolu i patnji roditelja ubijene dece,jer i on je roditelj.
Maja
pre 3 godine
Bol koji je nanet ovim porodicama, je najteži u životu, ali država je uz te porodice i počinitelj biće najstrožije kažnjen.
Milan
pre 3 godine
Velika tragedija
Nina
pre 3 godine
Strasno jeste,ali predsednik ce uciniti sve da pomogne svima u toj skoli.
Biljana
pre 3 godine
Apsolutno je imao pravo da ne vodi kamere. Gde pise da se moralo snimati i pustiti u medije.
Biljana
pre 3 godine
Nije duzan da se pravda narocito ne interesnoj opoziciji.
Vesna
pre 3 godine
Tako i treba.
Biljana
pre 3 godine
Protestima protiv naselja opozicija je samo produbila nasilje
Ivana
pre 3 godine
Narod prepoznaje dobrotu u predsedniku, zato i jeste uz njega.
Ema
pre 3 godine
Svima je tesko zbog tragedije koja se dogodila.
Rade
pre 3 godine
Na svakom mestu je tu ovakve stvari više nesmeju da se dešavaju
Fifi
pre 3 godine
Vučić ne mora svaki svoj korak da publikuje.Onda bi mu rekli da to koristi radi marketinga.
Alex
pre 3 godine
Vucic je pre svega covek a onda i dobar drzavnik. Nije napravio senzaciju od tudje tuge zarad soostvene promocije i zato nije dopustio snimanje
Natasa
pre 3 godine
Dokaz da nije od kamena vec da ima srce i da je tu uz svoj narod uvek
Natasa
pre 3 godine
Kome da se pravda opoziciji narod zna da je on uvek uz njih kao Puna podrska
Alex
pre 3 godine
Ne koriste svi kao pojedinci tudju muku da bi skrenuli paznju na sebe. Ima i drugih nacina da se istaknes svojim radom i zalaganjem , a ne protestima bez ikakvog cilja i ideje
Natasa
pre 3 godine
Podrska porodicama u najtezim trenucima kada im je najpotrebnija
Alex
pre 3 godine
Velika tragedija, jos uvek ne mogu da verujem sta se dogodilo
Natasa
pre 3 godine
Uz pristojan i normalan razgovor moze se doci do zajednickog resenja koje je najbolje za porodice i decu
Alex
pre 3 godine
Vucic se pinro ljudski i nije napravio senzaviju od svog odlaska u skolu za razliku od svih onih koji uzlaze na ulice svakog petka
Natasa
pre 3 godine
Uvek je za dogovor roditelji su ti koji ce se izjasniti sta i kako zele a on je tu da uvek izadje u susret i onako kako narod zeli i kako je njihova volja
Alex
pre 3 godine
Velika tuga za Srbiju i dalje ne verujem sta se desilo i koliko su ljudi zlobni i spremni da zloupotrebe tudju muku
Natasa
pre 3 godine
Prava i iskrena podrsku u najteze vreme i najtezim trenucima svaka cast
Uroš
pre 3 godine
Tragedija u školi je teška i velika. Raditi da se tako nešto nikada ne ponovi.
Natasa
pre 3 godine
Pravi lider i covek velikog srca svaka cast za Aleksandra Vucica
Jana
pre 3 godine
Bez ikakvih kamera i publike je Vucic izrazio svoju empatiju prema tragicno nastradalim zrtvama
Janja
pre 3 godine
Vucic je daleko od javnosti posetio osnovnu skolu
Natasa
pre 3 godine
Nikada nije protiv naroda i nikada nije posustao pred nekom preprekom uvek je izao napred svaka cast za Aleksandra Vucica
Dare
pre 3 godine
Vucic je posetio stravično mesto zlocin. Nikada se ne ponovilo
Natasa
pre 3 godine
Narod odlicno vidi sve vrline dobre osobine i njegovo veliko srce zato i jeste uz Aleksandra Vucica
Lana
pre 3 godine
Ovaj zlocin nikad necemo zaboraviti, kao ni zrtve
Saša
pre 3 godine
Najstrožije kazne,ovo nikada da se ne ponovi
Ika
pre 3 godine
Vucic nema nameru i cilj da se nekom pravda
Tara
pre 3 godine
Užasna tragedija
Ana
pre 3 godine
Predsednik je pre svega covek, nije koristio tragediju kao opozicija.
Mila
pre 3 godine
Najvažnije je da se pravda udovolji
Nikola
pre 3 godine
Velika tuga i bol
Acko
pre 3 godine
Jako teska tragedija. Predsednik Vucic je jos jednom pokazao empatiju i saosecajnost.
Nada
pre 3 godine
Ovo je pravi covek koji ne koristi tragican dogadjaj u politicke svrhe vec ide bez kamera na mesto zlocina
Mica
pre 3 godine
Uopšte se ne treba obazirati na prozivke opozicionara, njima Vučić u svakom slučaju neće odgovarati. Neka on samo nastavi da radi onako kako misli da treba.
Mirka
pre 3 godine
Tragedija nas je sve promenila. Donete su mere. Predsednik je obišao školu u kojoj se tragedija desila i na osnovu procene roditelja i stručnjaka videće se kako će se dalje odvijati radu u školi.
Tanja
pre 3 godine
Nema potrebe da javno objavljuje da li je posetio školu Ribnikar. To je učinio u tišini i dostojanstveno. Svaka mu čast na tome.
Lala
pre 3 godine
AV saoseća u bolu i patnji roditelja ubijene dece. On ne mora nikome da se pravda jer nije ništa loše uradio već se bori da spreči takva monstruona ubistva
Una
pre 3 godine
Vucic sasaoseca sa porodicama , zato je otvoren za bilo koji predlog koji ce pomoci da se lakse svi izbore sa bolom nakon tragedije
Jovan
pre 3 godine
Zli jezici kojima je bitnije da li je Vucic bio u os ribnikar ili nije.. Ma dajte ljudi
Mile
pre 3 godine
Stravicna tragedija. Najstroza kazna za pocinioce, da se nikada ne zaboravi.
Aca
pre 3 godine
Ni danas predsednik nije vodio kamere kada je obišao porodice žrtava.
Ana
pre 3 godine
Njegova posvećenost pravdi i kazni daje nadu građanima Srbije.
Deki
pre 3 godine
Vučić ima empatiju prema porodicama žrtava i čine sve kako bi im pomogao
Jeka
pre 3 godine
Nema potrebe za kamerama i za reklamom kao što to drugi rade
Maja
pre 3 godine
Ne mora svuda biti kamera,posebno ne u ovoj skoli, veoma je ranjiva tema i situacija
Ema
pre 3 godine
Predsednik nema potrebu da se pravda i medijski eksponira.
Eva
pre 3 godine
Napadi opozicije da nije obišao školu ga ne dotiču jer zna da to nije tačno.
Maki
pre 3 godine
Ono što opozicija radi i pokušava da svojim napadima načini zlo neće im pomoći za rukom jer narod stoji uz njega
Sima
pre 3 godine
On nije kao opozicija koja svuda vodi kamere.
Milica
pre 3 godine
Velika tragedija je zadesila Srbiju a pogodila je i predsednika i citav nas narod.
Gaga
pre 3 godine
Predsednik Vučić je iskren čovek koji daje podršku porodicama nastradalih. Sigurno ovu tešku situaciju neće korstiti za svoju ličnu promociju.
Ana
pre 3 godine
Svima je mnogo tesko zbog tragedija koje su zadesile Srbiju, tako i predsedniku
Mia
pre 3 godine
Moramo preduzeti sve mere kako bi našu decu vratili na pravi put!
Jana
pre 3 godine
Ovo je lepo za cuti,da i posle tragedije predsednik Vučić obilazi pogodjene djake
Ivan
pre 3 godine
Cime se bavi opozicija gde ko bio,sve to foliranje i paljenje naroda kao mi smo palili svece ,Vucic nije.Somovi da znate da ste i to iz Amerike doneli da se pale svece po ulici to nije zapisano u nasem pravislavlju,sveca zna se gde srbpsli.Sta treba Vucic da vam se javi kad krene ,koji ste vi jadnici i zivcano oboleli ljudi.
Nina
pre 3 godine
Velika tragedija je zadesila Srbiju,lepo od predsednika sto se zauzima..
Lana
pre 3 godine
Naravno da je obisao skole,on ne zeli da se eksponira,nije zeleo ni kamere kad je obisao porodice zrtava.