Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maja
pre 3 godine
To je njihova sramota!
NemanjaSD
pre 3 godine
Clanovima opozicije cak ni tragedije nisu svete niti zele da se posvete resavanju nagomilanih problema koji su zadesili Srbiju. Njima je jedini cilj da sruse Vucica i da preuzmu vlast!
nina
pre 3 godine
Zaista je ponekada degutantno gledati i slusati ponasanje opozicije. Bukvalno je providno da opozicionari su zeljni vlasti i licnog bogacenja!
NemanjaSD
pre 3 godine
Srbija mora da se uzdigne iznad tragedija koje su zadesile nasu zemlju, ali je tuzno videti da opozicija tragedije koristi za licnu korist i napade na predsednika!
Olja
pre 3 godine
Opozicija je stvarno prevršila svaku meru, tražili sednicu od koje prave nažalost, opet cirkus i uopšte ih ne interesuju rešenja problema već da skupe političke poene.
Mare
pre 3 godine
Treba da ih bude sramota!
Slavka
pre 3 godine
Šarada su oni, opozicija, i to svojim ponašanjem svakodnevno pokazuju, u Skupštini, na ulici.. ne zna se gde su gori.
Tanja
pre 3 godine
Pravo lice opozicije koji su iskoristili priliku da iza slogana da se bore protiv nasilja pokazali su da ih nije briga jer su u igri jeftini politički poeni
Irma
pre 3 godine
Premijerka Ana je neko ko mene oduševljava uvek ume lepo da replicira.
Giga
pre 3 godine
Svima je jasno da opozicija provocira kako i uvek, ali džaba im sve.
Dr
pre 3 godine
Poslanici opozicije su neozbiljni i bahati i u svemu vide loše.
Valentina
pre 3 godine
Sramotno je to što je opozicija uradila jer su tu sednicu pre svega oni tražili
Ozi
pre 3 godine
Nemože niko na britak jezik Ane Brnabić, svako se poseče.
Ivana
pre 3 godine
Opozicija ne zeli da se nadje bezbednosna resenja da se vise ovakva tragedija ne ponovi
Nikola
pre 3 godine
Važno je da se čuje glas opozicije kako bi se održala demokratska debata.
Ana
pre 3 godine
Danijela Nestorović hrabro izražava svoje stavove i brigu za javni interes.
Andrej
pre 3 godine
Pozdravljamo raznolikost mišljenja koja doprinose demokratskom procesu.
Aleks
pre 3 godine
Opozicija je pokazala koliko im je stalo do tragedija u Srbiji.
Mirko
pre 3 godine
Ova izjava podstiče dijalog i analizu različitih perspektiva.
Miksi
pre 3 godine
Sram i stid opozicije.
Nikola
pre 3 godine
Nestorović nam pomaže da razumemo različite tačke gledišta u politici.
Jelena
pre 3 godine
Važno je da se vlast suoči sa kritikama kako bi se postigao napredak.
Jsna
pre 3 godine
Niko vise nije šokiran opozicijom i njihovim postupcima. Sramota za srpsku politiku.
Goga
pre 3 godine
Ja ne znam kako opozicijonarima nije jasno da narod sve vidi.
Dragana
pre 3 godine
Zahvaljujemo Danijeli Nestorović na hrabrosti da iznese svoje stavove.
Zorana
pre 3 godine
Ova izjava nam daje uvid u pitanja koja se tiču parlamentarne rasprave.
Marija
pre 3 godine
Pozdravljamo angažman Nestorović u borbi za transparentnost i odgovornost.
Sena
pre 3 godine
Па да, то су ти лажни миралисти из опозиције који желе да је све по њиховом, а када им пружиш то онда те тек пљују. Ужас!
Milica
pre 3 godine
Podržavamo otvorenu diskusiju o pitanjima koja su od javnog interesa.
Aca
pre 3 godine
Opoziciji je smešno i nazivaju šaradom ono nad čim cela Srbija plače.
Ana
pre 3 godine
Svi smo šokirani od ovakve izjave. Sramota.
Aki
pre 3 godine
Ovakvo nešto samo možemo da vidimo kod opozocije. Sramora treba da ih bude.
Bojana
pre 3 godine
Što bi se šokirala? Pa to su oni isti nasilnici sa ulice koji su se kreveljili mrtvoj deci. Šta dobro može od njih da se očekuje?
Sara
pre 3 godine
Nažalost, nisam iznenađena ovakvim rečima opozicije.
Iva
pre 3 godine
Sramota i stid treba da ih bude kad ovakvu tragediju nazovu šaradom.
Duško
pre 3 godine
Neki iz opozicije ne znaju da se ponašaju...
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Opozicija je jedno zlo .
Srna
pre 3 godine
Stoka gobnarska kako ih nije sramota da ismevaju trsgediju lesinari opozicioni.
Ogi
pre 3 godine
Opozicija je dno dna,koja se bori za svoje interese
Toni
pre 3 godine
Ovu opoziciju treba narod da ne slusa i ne vidi kakvi su bez imalo stida i duse u sebi. Govna ljudska
Desanka
pre 3 godine
Imamo najjadniju i najbedniju opoziciju u svetu ikada!!! Niko nikada nigde u svetu nije protestovao i pozivao na rušenje vlasti, kada su se dešavale ovakve, pa i mnogo veće tragedije! Samo kod nas opozicija pokušava da iskoristi tugu i bol naroda, da bi se dočepala vlasti! Užasno i mnooogooo jadno!!!
Vera
pre 3 godine
Opozicija je pokazala veliko nepostovanje.
Vera
pre 3 godine
Opozicija nema ni stida ni srama za svoje ponasanje.
Mara
pre 3 godine
Ruzno je koliko je opozicija nekulturna!
Olivera
pre 3 godine
Oni nisu dostojni da budu opozicija bilo gde, a kamoli u Srbiji. Ovakav način opozicionih lidera i ponašanje vređa našu zemlju.
Mira
pre 3 godine
Opozicija je bruka i sramota nase drzave.
Jelena
pre 3 godine
Opozicija dno dna
Aleksandar
pre 3 godine
Opozicija je sramota za političku scenu Srbije!
Aleksej
pre 3 godine
Opozicija je odavno izgubila kompas. Ovakvo njihovo ponasanje je degutantno.
Aleksandar
pre 3 godine
Opozicija ima za cilj da pravi haos po skupštini!
Aleksandar
pre 3 godine
Opozicija ima za cilj da pravi haos po skupštini!
maca
pre 3 godine
Opozicija nije svesna sta radi sa svojim glupim komentarima.
Nesko
pre 3 godine
Ka stvarno ne mogu da verujem sta opozicija radi i kako se ti ljudi ponasaju!
Milica
pre 3 godine
Опозиција сваки дан тоне све дубље и дубље у своје небулозе и лажи..
Aleksandar
pre 3 godine
Sa opozicijom nema dogovora njima je jedini cilj kako da napadnu na vlast, a cela politika opozicije se zasniva na optužbama i uvredama!
Mara
pre 3 godine
Opozicija na najgori i neeticki nacin koristi tragediju u sopstvenu promociju, ali narod je ponovo video njihovo pravo lice unistitelja naseg naroda.
Milovan
pre 3 godine
Opozicija ne zna šta da radi u parlamentu. Njihov fokus je na ulici, trenutno. Nemaju predloga,nemaju vremena za to. Samo mitinzi i vlast na silu
Ana
pre 3 godine
Koliko je opozicija beskrupulozna pokazuje i ovo njihovo ponašanje na sednici i smišljanje nakaradnih naziva.
Luna
pre 3 godine
Opoziciji nije stalo do naroda vec samo do vlasti i zele na silu da dodju a ne demokratski putem izbora jer znaju da ih narod ne zeli.
Sonja
pre 3 godine
Opozicija nema razum, opozicija samo zeli da dodje na vlast, samo ih fotelje zanimaju, a kada treba da pomognu drzavi u ovako teskim trenucima, da daju neke predloge za boljitak nase dece oni pobegnu sa sednice. Njima nije stalo do naroda.
Željko
pre 3 godine
Opoziciju ne zanima konstruktivna debata, već isključivo pravi cirkus u vezi sa svakom temom u skupštini.
Mira
pre 3 godine
Ova situacija u Srbiji je nezapamćena,a opozicija se skandalozno ponaša,što je za svaku osudu.
Ns
pre 3 godine
Opoziciji nije mesto u Skupštini.
Rada
pre 3 godine
Sav besmisao opozicije se vidi kroz delovanje u parlamentu. Oni samo žele da na ulici dobiju vlast i nastave sa svojim kriminalom i time sruše sve institucije ovog društva.
Iva
pre 3 godine
Sve je prolazno, samo bolest opozicije ostaje večna.
Marko
pre 3 godine
Narod Srbije imao priliku da vidi vaše pravo lice opozicije za Dan Državnosti Srbije!
Ns
pre 3 godine
Opozicija tražila vanrednu sednicu a sad glume ludilo. Sram da ih bude
Ns
pre 3 godine
Šarada je ovo što opozicija radi na ulicama
Iva
pre 3 godine
Ovakva sramota još nije viđena od strane nekoga u skupštini,opozicija treba da se stidi svog ponašanja!
Ns
pre 3 godine
Opozicija je dno dna.
Iva
pre 3 godine
Sramne ponašanje sramnih ljudi iz opozicije.
Ns
pre 3 godine
Tražili izveštaj i kad su ga dobili nazivaju ga šaradom. Pa aman ima li opozicija obraza
maja
pre 3 godine
Nesavesnim poslanicima treba oduzeti poslanički mandat
Jakov
pre 3 godine
Jasno je da opozicija od svega sto se desilo pravi sprdnju i zeli da bude u centru paznje. Oni ocigledno ne mogu da docekaju subotu da izadju na ulicu i pokazu opet svoja prava lica.
Iva
pre 3 godine
Sramne laži i provokacije od strane opozicije na skupštinskom zasedanju!
Marko
pre 3 godine
Ponašanje opozicije je za svaku osudu
lila
pre 3 godine
Poslanici koji sede u Skupštini i koje je birao narod ne smeju sebi da dozvole takvo ponašanje
Ns
pre 3 godine
Opozicija nema trunku poštovanja ni empatije prema zrtvama tragedija
Marko
pre 3 godine
Dokle ide opozicija sa budalaštinama, ovo je strašno i žalosno!
Danka
pre 3 godine
Они су сами за себе циркус, дно од људи у редовима опозиције.
Ns
pre 3 godine
Ja sam zgrožena ponašanjem opozicije.
Janko
pre 3 godine
Opozicija prvo zeli sastanak povodom tragedija koje su se desilo,a onda se ne pojave bas ti koji su insistirali da se sastanak odrzi. U pravu je nasa premijerka za sve sto je rekla. Ocigledno je opoziciji ovo samo deo njihove predstave.
Laza
pre 3 godine
Opozicija na svaki moguci način radi na štetu drzave. Ali narod vidi istinu i zna kome može da veruje.
Ns
pre 3 godine
Lešinari iz opozicije su klasični primitivci, bez skrupula.
Vuk
pre 3 godine
Pa da. Za njih je sve šarada a žrtve i njihove porodice??? Rešenja? Samo kukaju i traže ostavke a nisu sposobni ni za šta.
Marko
pre 3 godine
Borba za vlast i fotelju, e to je jedino zapravo do čega je stalo opoziciji!
Sanja
pre 3 godine
Pitam se koji deo poslaničke grupe je ovu ozbiljnu sednicu nazvao šaradom? A njihovi protesti nisu šarada i naslađivanje tragedijama porodicama nastradalih (brutalno ubijenih). Sram ih bilo, bagra jedna izdajnička žuta.
Stojan
pre 3 godine
Neprimeren rečnik opozicionara u Skupštini.
Ns
pre 3 godine
Nije opozicija dostojna ni da prigviri u Skupštinu.
Jelena
pre 3 godine
Opoziciju treba da bude sramota sto skup,koji ce se desiti u petak, nazivaju saradom. To je skup koji ce pokazati da se jasno bori protiv nasilja i saoseca sa ljudima koji su preziveli veliku tragediju.
Ns
pre 3 godine
Sve sramnije i prostije izjave opozicionih podanika. Ni u Skupštini ne znaju da se ponašaju
Iva
pre 3 godine
Ovo je žalosno,kakav sklop ljudi se nalazi u opoziciji kako se bahato ponašaju na skupštini čak i kada su ovako osetljive teme!
Mile
pre 3 godine
Ne znam da li među opozicionarima ima bar malo ljudskosti, ponašaju se kao da nema.
Jasmina
pre 3 godine
Opozicija samo tera inat jer je svesna da ce u petak na najvecem skupu biti veliki broj gradjana koji su za bolju Srbiju. Smeta im sto na njihovim skupovima ima mali broj ljudi,ali to je zato sto niko ne zeli da Srbija ide u nazad niti iko zeli da se poziva na nasilje,kao sto to oni rade.
Jefimija
pre 3 godine
Ocigledno je da opoziciju ne zanimaju debate i dijalozi. Njih samo zanima da teraju inat i kontru nasem predsedniku u subotu. Treba da ih je sramota.
Suzana
pre 3 godine
pa to se moglo i ocekivati od opozicije
Danijela
pre 3 godine
Za ponašanje opozicije nema komentara...Užas!
Ivana
pre 3 godine
Žalosno je to što se ovako strašne situacije koriste da bi se neki ljudi promovisali, oni koriste situaciju da napakoste Vučiću.
Jeca
pre 3 godine
Za opoziciju je "šarada" sednica povodom tragedija a njihov protest protiv nasilja pun smeha, pića, psovki, poziva na ubistvo vrlo ozbiljna stvar. Kako da ne...
Stasa
pre 3 godine
joj ma kao da su opoziciji bitni ti tragicni dogadjaji, bitna su im njihova dupeta i dokopavanje fotelja
Dragan
pre 3 godine
nikome iz opozicije nisu bitni ti tragicni dogadjaji nego fotelje
Jovana
pre 3 godine
ne interesuje opoziciju tragicni dogadadjaj nego fotelja, to se odavno zna
Goran
pre 3 godine
Opozicija je neozbiljna, ne poštuje parlament niti današnju temu sednice
Mihajlo
pre 3 godine
Bruka i sramota opozicije.
Tamara
pre 3 godine
Dobiili su priliku da debatuju o vrlo vaznoj temi, a onda pobegli iz skupstinske sale, jer su samo pravili da ih to interesuje.
Su
pre 3 godine
opozicija se krije iza tih dodgadjaja samo da bi se docepala vlasti
Iva
pre 3 godine
Nakaradnim ponasanjem opozicije smo svi sokirani.
DR
pre 3 godine
opozicija gleda samo svoje dupe, briga njih za tragicne dogadjaje
Goran
pre 3 godine
Opoziciji ništa nije sveto, pa ni nastradala deca
Andjelka
pre 3 godine
Ne znaju za sramotu.
Jana
pre 3 godine
Opozicija je odavno izgubila kompas.
Goga
pre 3 godine
Od opozicije smo navikli da se tako bezobrazno i nekulturno ponasaju,ti trikovi su im jako jeftini i prevazidjeni!
Šone
pre 3 godine
Opoziciju cini najveci sljam.
Sukica
pre 3 godine
briga opoziciju za sve, ni stida ni srama, samo ih interesuje daa se docepaju vlasti
Goran
pre 3 godine
Koliko je opozicija neozbiljna kad pitanje bezbednosti naših građana, pogotovo onih najmladjih naziva šaradom
Jana
pre 3 godine
Nezapamcena tragedija je zadesila nasu zemlju, a opozicionari cak i to koriste za licni interes.
Iva
pre 3 godine
Sramota. Samo dno su dotakli.
Goran
pre 3 godine
Opoziciji su važniji protesti nego da u skupštini razgovara o mnogo važnim temama
Ana
pre 3 godine
Opozicija ne zna sta hoce...trazili su Skupstinu a sada im je to Šarada. Ne znaju oni sta hoce.
Goran
pre 3 godine
Vlada ustupa odgovorno i transparentno, želeći i poslanike i javnost da obavesti o svemu što ima veze sa dve tragedije koje su nas zadesile
Bubu
pre 3 godine
opozicija gleda samo svoje dupe niko ih drugi ne interesuje
Kiki
pre 3 godine
Da, ali sarada su ljudi iz opozicije. Oni bre ni za cirkus nisu.
Ana
pre 3 godine
Sve je to isti šljam samo drugi inicijali.
Milenko
pre 3 godine
Dokaz šta opozicija misli o tragedijama, skupštinsku raspravu o tome naziva šaradom. Sramno!
MIA
pre 3 godine
Clanovima opozicije cak ni tragedije nisu svete niti zele da se posvete resavanju nagomilanih problema koji su zadesili Srbiju. Njima je jedini cilj da sruse Vucica i da preuzmu vlast!
Marija
pre 3 godine
Deo opozicije ima neuravnoteženo ponašanje. Ni tragedije im nisu svete.
Nenad
pre 3 godine
Savesni građani Srbije su šokirani takodje ponašanjem opozicije kako na sednici tako i na ulici. Nek se stide svojih godina i lazi koje izgovaraju.
Oliver
pre 3 godine
Pokušavaju na sve načine da omalovažavaju rad i trud, a o svojim zahtevima nisu u stanju da pričaju i dogovaraju se.
Sudija Ris
pre 3 godine
Opozicija brine samo osvojim političkim interesima nije ih briga za tragediju
Kole
pre 3 godine
Opozicija se sama izgubila u svojim lažima i manipulacijama.
dja
pre 3 godine
Opozicija pravi seradu po ulicama, a nece da prica o tragicnom dogadjaju u skupstini.
Mitar
pre 3 godine
Bez komentara. Oni su fenomen sam za sebe.
Goran
pre 3 godine
Sramota je šta rade i pričaju!
Jela
pre 3 godine
Šta očekivati od bedne opozicije ,sve sam šljam i ološ
Sanja
pre 3 godine
To pokazuje neodgovornost i nezrelost opozicije.
Milica
pre 3 godine
Sraman potez opozicje, u dve velike nesrece koje su se dogodile u Beogradu i Mladenovcu stradala su deca.