Putin prelomio! Oteli su mu sve brodove, više nije imao kud: Rusija će uraditi nešto katastrofalno
Rusija, prema izvorima bliskim bezbednosnim krugovima, razmatra znatno oštrije odgovore na zapadne pokušaje da zaustave transport njenih energenata morem.
23.06.2026
06:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Boško
pre 3 godine
Hajde da se više ne lažemo jer svi znamo da ovi protesti nemaju veze sa tragedijama koji su se desile!
Ana
pre 3 godine
I dok su ovi iz opozicije bili na vlasti i u njihovo vreme su bile tragedije. Samo sto niko nije izlazio na ulice, bahatio se i propagira nasilje.
Tanja
pre 3 godine
Pa naravno opoziciji ne odgovara istina koja se iznese nego gledaju kako da se dokopaju jeftinih političkih poena.
Valentina
pre 3 godine
Ovo što ovi iz opozicije organizuju je čista sramota samo traže način da se dokopaju fotelje njih uopšte nije briga ni za nasilje ni za nastradalu decu
Nikola
pre 3 godine
Važno je da se ne zaborave tragedije poput one u Dečijem selu.
Ana
pre 3 godine
Milenko Jovanov podseća nas na važnost sećanja i solidarnosti.
Andrej
pre 3 godine
Hvala Jovanovu što skreće pažnju na prošle događaje kako bismo izvukli pouke.
Boka
pre 3 godine
Ove proteste prave Samo da bi oterali Vučića i da svoje zadnjice ubace u fotelju.
Nikola
pre 3 godine
Mnogo toga se desilo i pre 2011 i 2011 i niko nije održavao skupove i proteste niti je ko od žutih uradio nešto po tom pitanju sve je prošlo ćutke
Olja
pre 3 godine
Svima je potpuno jasno da je opozicija iskoristila tragedije za poziv na ulicu i proteste da bi na silu osvojili vlast.
Mirko
pre 3 godine
Ova inicijativa promoviše empatiju i saosećanje prema žrtvama tragedija.
Dr
pre 3 godine
Opozicija se osvrće na sadašnju tragediju kao da je sistem za to kriv, a ne sećaju se šta je bilo dok su oni bili na vlasti.
milica
pre 3 godine
Potrebno je podržavati takve glasove koji podižu svest o važnim temama.
Ana
pre 3 godine
Jovanov ukazuje na značaj humanosti i brige o deci.
Andrej
pre 3 godine
Ova izjava nam pokazuje koliko je bitno da se solidarišemo u teškim vremenima.
Mirko
pre 3 godine
Hvala Milenku Jovanovu na podsećanju na tužne događaje iz prošlosti.
Maja
pre 3 godine
Totalna je glupost za ove dve tragedije koje su se dogodile okrivljavati vlast to je nešto što niko od ljudi iz vlasti nije kriv i nisu ih oni na to terali da rade. Nego im je izgovor kako na nasilan način da pokušaju doći do vlasti
Nikola
pre 3 godine
Prikazivanje saosećanja prema stradalima izražava našu ljudskost.
Andrej
pre 3 godine
Ovo je prilika da se zajedno borimo za bezbednost dece i bolju budućnost.
Jana
pre 3 godine
Tako je. Nikad nikome nije palo na pamet da protestuje, demonstrira ,trazi otkaze i slično. Ne moze se meriti tuga i bol ni u jednom slučaju, a pokvarenost moze.
Ivana
pre 3 godine
Bas tako a sad opoziciji kriva vlast, ovo niko nije mogao da predvidi, ne daj boze da se ponovi, mora da se preduzmu mere da se ovo prevazidje.
Taki
pre 3 godine
Dok su zuti bili na vlasti bilo je i masakra, i razbojnistva i gladi pa niko nije trazio nasilne promene.
Jovana
pre 3 godine
Kolektivna amnezija zutih
Suza
pre 3 godine
Zasto se tad nisu sklonili sa vlasti? a sad traze ostavku cele vlade
Nada
pre 3 godine
Па наравно, тада није ни њима пало на памет да дају оставке, а сада их траже! Лицемерје!
Dragan
pre 3 godine
eto, sto tad nisu organizovali proteste? sto se nisu sklonili sa vlasti?
Andja
pre 3 godine
Opozicija na najgnusniji i nehuman nacin pokusava da dodje do nekih politickih poena preko ledja tragicno ubijene dece. To samo govori o njihovoj casti i obrazu.
Irma
pre 3 godine
To su pozicionari zaboravili, a sad im je jako bitno.
Su
pre 3 godine
opozicija ima dvostruke arsine,ne secaju se ovog tragicnog dogadjaja za vreme njihovog vodjenja vlasti
Mitarpavlovic
pre 3 godine
Tako je, treba opoziciju vratiti u prošlost, jer za vreme njihove vlasti bilo je stravičnih ubistva.
zagorkapatrnozic
pre 3 godine
Na nasilju se ne može graditi država niti se na njemu mogu podizati deca i porodice! Mir nam je potreban zarad dobra svih nas! Nema prostora za proteste i sukobe.
Andja
pre 3 godine
Pa dok su bili na vlast nista ih nije zanimalo, ni ubistva ni korupcija ni svi zlocini jer su verujem u vecini bili umesani. Sada im je sve trnu oku jer zele na silu da dodju na vlast.
Marko
pre 3 godine
Opozicija ima kolektivnu amneziju za vreme njihove vlasti i tragicnih dogadjaja koji su se tad desili
Anđela
pre 3 godine
Nisu bili plaćeni možda, čudne su situacije ovih masovnih protesta. Nikako da se otkriju ko ih je organizovao, mada to svi znamo.
Vanja
pre 3 godine
Tad im nije odgovaralo. Treba se opozicija stideti svega. Sramota.
Darko
pre 3 godine
opoziciju treba podsetiti na sve tragicne dogadjaje u njihovo vreme pa da vidimo sto se onda nisu sklonili sa vlasti
Giga
pre 3 godine
Nije opoziciji ni stalo do tragedija koje su zadesile Srbiju.
Bisa
pre 3 godine
Mnogi koji sada protestuju su tada 2011. bili na vlasti, jadni su ti opozicionari koji lažu narod i koji misle da imamo kratko pamćenje!
Rade
pre 3 godine
Opoziciju svakako ni ne zanimaju tragedije ni u vreme njihove vlasti niti u vreme Vucica nego samo fotelje
Ns
pre 3 godine
Apsurdno je kriviti državu za ove tragedije
Ana
pre 3 godine
Neka im je Milenko Jovanov odgovorio, baš im je lepo rekao.
Ns
pre 3 godine
Opozicija zloupotrebljava tragedije koje su se dogodile.
Branka
pre 3 godine
Briga njih za zrtve , zinulo im dupe na fotelje
Zvoncica
pre 3 godine
Zuti su profiteri svakih situacija, nista vise
Ns
pre 3 godine
Pored Kamenice bio je masakr u i Velikoj Ivanči i Jabukovcu za vreme bivše vlasti pa niko nije krivio bivšu vlast
Filip
pre 3 godine
Svima je jasno da sad prave proteste ne da se bore protiv nasilja kao sto kazu vec da se izbore na silu za vlast!
Ns
pre 3 godine
Bilo je svirepih ubistava i za vreme žutih itekako
Mara
pre 3 godine
Najgore je bilo dok su zuti bili na vlasti!
Milos
pre 3 godine
Zuti olosi na ubistvo za vreme svoje vladavine nisu reagovali protestom. Neka se srame.
Ns
pre 3 godine
Bivša vlast bolje da ućuti i da se pokrije
Mika
pre 3 godine
Naravno da nisu organizovali proteste jer su bili na vlasti, nista im nije bilo sveto sem fotelje, a sada koriste zrtve masakra kako bi opet seli u fotelje, ali narod je taj koji im to nikada nece dozvoliti, Srbija nece da se vraca u kameno doba.
Iskra
pre 3 godine
Za vreme vladavine Zutih olosa na ubistvo kuvarice niko nije protestovao, i taj zivot je vredeo. Cutala je Srbija ali i sve gnjide iz opozicije. Nisu divljali kao sada.
Dulle
pre 3 godine
Ljudi zaboravljaju kako su se nekada dešavali zločini pa niko nije ustajao na mitin!
Ns
pre 3 godine
Sećamo se dobro strašnog masakra za vreme bivšeg režima. A niko tada nije u njih prstom upirao
Ns
pre 3 godine
Bilo je mnogo tragedija za vreme bivse vlasti. Nismo zaboravili.
Ns
pre 3 godine
Ne sećam se da je neko protestovao kada su žuti bilo na vlasti a dešavali se najstrašniji masakri u njihovo vreme
Rade
pre 3 godine
Žutaći se ne sećaju toga
Sole
pre 3 godine
Lopovska bagra
Maja
pre 3 godine
Bruka i sramota ova opozicija
Sanja
pre 3 godine
Pa niko nije pokvaren kao oni pa da se naslađuje tragedijama i samo čeka momenat da izazove linč i poziva i dalje na nasilje. To mogu samo podlaci kao što su žuti, Đikijevi, Jeremići, Obradovići i ostala ljaga našeg društva.
Ns
pre 3 godine
Opozicija koristi svaku priliku da zloupotrebi tragedije. To je nečuveno
Aleksandar
pre 3 godine
I pre je bilo velikih tragedija, ali sad je isključivo kriva vlast, sramota!
Aleksandar
pre 3 godine
Tada se opozicija bavila svojim planovima kako da pomogne Srbiji, a ne kada sadašnja koja širi mržnju i traži razlog za napad na Vučića!
Ns
pre 3 godine
Strašni masakri su se događali u vreme bivše vlasti. Ali tada nije niko divljao na ulicama kao što to oni danas čine
Veca
pre 3 godine
Neke stvari ne trebamo kriti, a jos manje zaboraviti. Taj događaj je potreso samo porodicu nesrecne zene dok su svi mucki precutkivali...toliko o tadasnjoj politici
Laki
pre 3 godine
Milenko Jovanov je upravu.Kada su se dešavale prethodne tragedije niko nije tražio proteste.
Helena
pre 3 godine
Oni su zaboravili za masakr u njihovo vreme
Željko
pre 3 godine
Za vreme vlasti žutih dešavala su se brutalna ubistva i nasilje, od kojih neka i u državnim institucijama, pa tadašnjoj opoziciji nije padalo na pamet da zloupotrebljava tragične događaje u političke svrhe.
jovana
pre 3 godine
Опозиција протесте отганизује ради преузимања власти
jovana
pre 3 godine
Опозиција жели власт без избора а то се неће десити
jovana
pre 3 godine
Зашто опозиција прети шамарањем а боре се против насиља
jovana
pre 3 godine
Опозицији ништа није свето већ само желе фотеље
jovana
pre 3 godine
Опозиција ккористи трагедије у сврху доласка на власт
mira
pre 3 godine
Boze sacuvaj vise od ovakvih tragedija.
jovana
pre 3 godine
Опозиција политизује трагедије које су се десиле
Milovan
pre 3 godine
Da,Pajtićev kadar,bilo na dnevniku jednom i to je to. Ni ostavki,ni inspekcija da vide šta rade u tom dečije selu,ni psihologa. Mada,deca koja su tamo,nemaju roditelje. Nikog nije potreslo to od vlasti.
jovana
pre 3 godine
Уместо да се нађе неко решење опозиција само тражи начин да прави гужву
jovana
pre 3 godine
Срамно је то што ради опозиција мисли само на себе не и на свој народ
Jela
pre 3 godine
Mnogo tragedija dešavalo se i dok su žuti bilo na vlast i tada niko nije izazivao nerede i pravio haos.
Petar
pre 3 godine
Ni jedna opozicija u Srbiji nikad u istoriji nije tragediju i nesreću koristila u političke svrhe, samo ova današnja. Treba da ih je sramota
jovana
pre 3 godine
Опозиција ради све како њима одговара не мисле на трагедију и на народ који пати
Andjela
pre 3 godine
Deo opozicije koji je u Skupštini i koji organizuje proteste nije ni briga za bilo kakvu nesreću, oni bi samo želeli da dođu na vlast i u fotelje.
Sara
pre 3 godine
Sramota je što deo opozicije koristi nesreću i ubistva da bi došli na vlast, ne dolazi se tako na vlast već na izborima.
Marija
pre 3 godine
Volim izlaganja Jovanova sve im lepo skreše, sramite se opozicionari.
Aca
pre 3 godine
Opoziciju je briga samo za fotelje i ministarska mesta, a neke i da ponovo dođu na vlast kao te 2011. godine, njih nije briga za narod.
mihailo
pre 3 godine
Određenog dela nasilja je uvek bilo prisutnog u društvu, tako da je bilo i za vreme tzv 'demokrata' samo se oni prave blesavi.
Deki
pre 3 godine
Mnogi koji sada protestuju su tada 2011. bili na vlasti, jadni su ti opozicionari koji lažu narod i koji misle da imamo kratko pamćenje.
Radojica
pre 3 godine
Jasno je da opozicija hoce silom da dodje na vlast, a narod ih nece, jer je njihov film odavno odgledan. Gradjani ce uvek biti uz Vucica.
Marija
pre 3 godine
Baš ti iz licemeri iz žute vlasti 2011. sada protestuju protiv nasilja, tako da je Jovanov u pravu.
Alen
pre 3 godine
Zamislite da se u Srbiji organizuju protesti za svaku tragediju i nesreću? Pa to bi bio haos, to se tako ne radi licemeri iz opozicije.
Alex23
pre 3 godine
Slažem se sa Jovanovim koji je potpuno u ptavu i to ovi iz dela opozicije na protestima vrlo dobro znaju ali se prave blesavi.
Aleks
pre 3 godine
Opozicija kao i uvek sramno skuplja političke pojene, ali to samo kod maloumnih ljudi.
Joxa
pre 3 godine
Deo opozicije koji organizuje proteste nije ni briga za bilo kakvu tragediju, oni bi samo želeli da dođu na vlast i to je sada svima jasno.
Jovan
pre 3 godine
Žalosno je što deo opozicije koristi nesreću da bi došli na vlast, ne dolazi se tako na vlast već samo i jedino na izborima.
Mario
pre 3 godine
Opoziciju je briga samo za vlast i fotelje, a neke i da ponovo dođu na vlast kao 2011. godine.
Mixi
pre 3 godine
Mnogi koji sada protestuju su tada 2011. bili na vlasti, a sada kao protestuju protiv nasilja, pa nismo svi u Srbiji tako ludi da im poverujemo.
Xander
pre 3 godine
Licemeri iz nekadašnje žute vlasti protestuju protiv vlasti koristeći mrtve i ubijene, žalosno je šta oni rade.
Zvonko
pre 3 godine
Deo opozicije u Srbiji uopšte ni za šta nije sramota, oni ubiraju jeftine političke poene povodom ubistva ljudi i dece.
Daki91
pre 3 godine
Slažem se sa Jovanovim, čak za tu tragediju niko iz tadašnje vlasti nije se ni javio a kamoli odgovarao 2011. godine.
Dario
pre 3 godine
Jovanov je dobro objasnio svo licemerje današnje opozicije.
Goran
pre 3 godine
Niti je neko organizovao protest, niti je tadašnja vlast nešto preduzela po pitanju sprečavanja nasilja
Rada
pre 3 godine
Dupli standardi
Goran
pre 3 godine
Opoziciji je važno da sad organizuje proteste i maltretira javnost
nikolaspasojevic
pre 3 godine
Neke stvari se kod nas brzo zaboravljaju, a ti isti iz 2011 se sada slade tragediji koja se sad desila. Bagra!!
Vuk
pre 3 godine
Niti tražio ostavke državnog rukovodstva.
Mile
pre 3 godine
Sada pokušava opozicija da uvuče nemir u sve sfere društva.
Miljana
pre 3 godine
Desile su se i ranije razne tragedije, to je teško prihvatiti, ali tada nisu organizovani prottesti! Ovde je jasno da se koristi ova strašna situacija da bi se predsednik Vučić okrivio za taj strašan čin!
Goran
pre 3 godine
Samo maloumni i bezosecajni ljudi mogu da iskoriste tragediju za političko profiterstvo
Goran
pre 3 godine
Opozicija koristi tragediju za sakupljanje jeftinih političkih poena
Senka
pre 3 godine
Opozicija prica o borbi protiv nasilja, a njihovi predstavnici prete samaranjem i pozivaju na silovanje premijerke.
Bojan
pre 3 godine
Vec su nebrojeno puta dokazali da njih ljudski zivoti uopste ne interesuju jer oni su ti koji zrno ljudskosti u sebi nemaju!
Mihajlo
pre 3 godine
Opoziciju Briga za narod Srbije,gleda samo svoj interes.
Jana
pre 3 godine
Opoziciji je samo jedna stvar u glavi i to kako da sruse Vucica. Ma njih nista drugo ne zanima,za sve drugo sto se govori oni su gluvi.
Anonymous
pre 3 godine
Za vreme žutog režima niko nije oragnizovao proteste. Danas ta ista bagra sadašnja opozicija koristi svaku priliku da se promoviše.
Ana
pre 3 godine
Žutaci imaju amneziju, zaboravljaju vreme kada su oni bili na vlasti i sta se tada desavalo.
Milenko
pre 3 godine
Tada niko nije protestovao niti podnosio ostavke zato što je žutoj bagri tako odgovaralo, nisu htelinda se odreknu fotelja.
Nemanja
pre 3 godine
Dok su žuti vladali niko se nije pitao ni okupljao niti držao proteste niti za to krivio vlast
Nina
pre 3 godine
Ceo narod zna da protesti u kojima su opozicinari bili nema nimalo veze sa tragedijama koje su se desile nego su pregazili preko poginulih i iskoristili ih da budu viženi sa tolikim narodom koji je bio potrešen
Miona
pre 3 godine
Mislim da sav narod koji je izašao iz najbolje namere kad je shvatio da ih je opozicija obmanula i poslala komplet s njima pogrešnu sliku nikad više neće izaći na te skupove jer nisu glupi da budu deo nečeg zatrovanog
koki
pre 3 godine
Zuti rezim je iskasapio celu Srbiju, odvukavsi je na dno sa kojeg ju je danasnji rezim podigao i zalecio.
Mita
pre 3 godine
Opozicija je iskoristila narod i tragediju kako bi skupila par političkih poena što ih je samo prikazalo kakvi su pre svega ljudi
Jana
pre 3 godine
2011 niko nije držao proteste na konto onoga što se dešavalo,Žuti dok su krali bilo im je najmanje važno što je neko izgubio život ni tada niko nije kako treba odgovarao.
Mila
pre 3 godine
Nikave mere posle tragedija koje su bile za vreme žutih nisu donete jer nimalo nisu marili za ljudske živote ili da nešto promene na bolje
Jovana
pre 3 godine
Naravno da nije tada niko organizovao proteste zato što je SNS bila džentlmenska opozicija.
Ksenija
pre 3 godine
Opozicija neće ništa postići sa protestima.Samo se glupiraju.
Tina
pre 3 godine
Žuti kad su bili na vlasti ništa nije rađeno po pitanju nasilja okretali su glavu na sve ništa ih nije zanimalo i nije bilo protesta
Bojana
pre 3 godine
Sadašnja opozicija lešinari nad žrtvama nasilja i skuplja političke poene.
Bojan
pre 3 godine
Sadašnja opozicija nema skrupula i pardona, a nemaju ni šlifa.
Marija
pre 3 godine
I 2011. god. se dogodila tragedija, pa niko tada nije organizovao proteste iz opozicije.
Laki
pre 3 godine
Ovo je dokaz koliko je opozicija licemerna i dvolična . Sram ih bilo.
Vera
pre 3 godine
Ne može se uporediti ova sadašnja opozicija s bilo čim, ovi ne prezaju ni od čega.
Vera
pre 3 godine
Tragedije se događaju, a samo interesdžije u tome vide priliku za svoju korist.
Ana
pre 3 godine
Svima je jasmo da protesti koje koristi opozicija nisu zbog tragedije već radi pokušaja skidanja sa vlasti Vučića.
Ratko
pre 3 godine
Tada se nisu pravili protesti, jer svako normalan to sebi ne bi dozvolio... Samo nisu svi normalni, dokaz tome je opozicioni šljam!