Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milovan
pre 3 godine
Strašno je kakve sve stvari moraju da trpe ljudi kao Ana,koji rade i pokušavaju da urade nešto,a opozicija opstruira,i to na perfidne načine. A ovaj što silovanje pominje,u kući mu bilo.
Tanja
pre 3 godine
Pravi lice opozicije. Sve sami šljam do šljama.
Ana
pre 3 godine
Opozicija je dno-dna. Ovamo se navodno ograradjuju jedni od drugih a zajedno sede, jedni do drugih. Mnogo su im pokvarene te igre kojih se igraju.
Mile
pre 3 godine
Puni su opozicionari nasilja i mržnje, o njihovom licemerju da i ne govorimo.
Milenko
pre 3 godine
Veselinović je otvoreno pozivao na silovanje premijerke dok su ostali poslanici ćutali. I to je sasvim dovoljno da znate kakva je opozicija i kako razmišlja.
Miroslav SM
pre 3 godine
Čuli smo ovih dana njihove demokratske metode koje bi primenili kako bi došli na vlast. Oni bi da siluju, jure motkama po ulici. Sreća pa ih je manjina i sreća što ih se niko ne plaši. Samo su izbori merodavni, a oni na izbore ne smeju.
vinka
pre 3 godine
Opozicija svojim postupcima svaki dan ubedjuje narod da nije nesto sto je buducnost Srbije.
dja
pre 3 godine
Stvarno strasno da covek sedi u skupstini i poziva na silovanje koleginica iz druge stranke.
Marija
pre 3 godine
Ovaj deo opozicije pokazuje licemerno ponašanje.
Goran
pre 3 godine
Oni su za svaku osudu, nikada nam opozicija nije bila ovako losa.
Nale79
pre 3 godine
Jadno ponašanje za svaku osudu pozivanje na zlostavljanje je krivično delo udri ga po džepu pa da vidi da li će sledeći put tako pričati.
Nađa
pre 3 godine
Njihovom licemerju izgleda nema kraja
ana
pre 3 godine
Veselinović treba da odgovara za to. Pritom,ako ima majku,sestru,ćerku, treba da razmisli dobro,šta je rekao. To je jedan strašni prestup.
ana
pre 3 godine
Opozicija svojim postupcima svaki dan ubedjuje narod da nije nesto sto je buducnost Srbije.
ana
pre 3 godine
Oni su za svaku osudu, nikada nam opozicija nije bila ovako losa.
ana
pre 3 godine
Tepićku treba da bude sramota za ponašanje u skupštini!
ana
pre 3 godine
Ovakvi ispadi opozicije su za svaku osudu...
ana
pre 3 godine
Ma oni i ne mogu medjusobno nista da se dogovore!Nikada!
ana
pre 3 godine
Svi iz opozicije su kao rogovi u vreći...
ana
pre 3 godine
Navikli smo da opozicija jedno radi, drugo priča, treće misli i da ne mogu da se dogovore nista medjusobno.
ana
pre 3 godine
Uopste me to ne iznenadjuje, licemerje je karakterna osobina kompletne opozicije.
ana
pre 3 godine
Opoziciji je licamerje i nasilje drugo ime,dovoljno smo videli sa njihovih protesta.
Mara
pre 3 godine
Bore se protiv nasilja a ovamo pozivaju na seksualno maltretiranje žena to se odnosi na Željka Veselinovića koji je narodni poslanik.
Jana
pre 3 godine
Odavno su u opoziciji pale maske!Jasno je svima da je to skup licemernih ljudi koji se bore za vlast
Ana
pre 3 godine
Veselijovicu ide zlo iz očiju
Jelena
pre 3 godine
Ma nema dalje dotakli su dno. Sediš sa nekim u istoj klupi a ogradio si se od njega. Licemerje na nivou.
Jelena
pre 3 godine
Bežični ljigavi licemeri. Što sede u istoj klupi ako su se odradili od njega. Odvratno.
Alex
pre 3 godine
Pravo lice opozicije,sljam i olos
Vladimir
pre 3 godine
Opoziciji i njenim finansijerima nije bitno šta je istina.
Olja
pre 3 godine
Dobro je podsetiti gradjane na gadosti koje iznosi opozicija a koja želi i na silu, na ulici da se dokopa vlasti.
Boki
pre 3 godine
Sve je to ista bagra, kao se ograđuju, a u stvari, isto oni svi misle i zele...da sruse Vucica i uniste Srbiju!
Ana
pre 3 godine
Opozicija je dotakla dno dna
Sanja
pre 3 godine
U opoziciji sve kreten do kretena!
Mila
pre 3 godine
Kad ova opozicija u svojim redovima ima i ovog što bi žene silovo,je dokaz dokle je sve ovo došlo!
Aca
pre 3 godine
Sramota velika za Janka što je tako gnusne reči uputio na račun premijerke, treba da odgovara zbog toga.
Sasa
pre 3 godine
Opozicija ja toliko jadna kako ih nije sramota da pričaju kako oni nisu za nasilje a non stop pričaju o nasilju i sprovode isto.
Sonja
pre 3 godine
I opozicija je takvog čoveka koji poziva javno na silovanje žena stavila u Skupštinu!
Isidora
pre 3 godine
Kakvo smo mi društvo kada neko može da poziva na silovanje, a da se njegovi drugovi i drugarice kao ogradjuju od toga? Sramno, licemerno i odvratno.
Ana
pre 3 godine
Da je pravde Veselinović bi sedeo u zatvoru ,a ne u Skupštini!
Djordje
pre 3 godine
Predsednik Vučić uživa ogromno poverenje gradjana jer on te iste gradjane nikad nije iznneverio
Miša
pre 3 godine
Sve to go loš, ja da vam ja kažem!
dejan
pre 3 godine
Sramno od opozicije što poziva na nasilje.
hana
pre 3 godine
Nije narod lud da nasilnike podrzi.
kika
pre 3 godine
Za ove bolesne pretnje Veselinović treba da odgovara.
Sara
pre 3 godine
Opozicija je pokazala veliko licemerstvo. Sve sto su do sada pokazali i uradili na stetu je naroda. Dno
lola
pre 3 godine
Svaki vid nasilja mora se sankcionisati!
mira
pre 3 godine
Svako normalan reaguje na proteste gde se promovoše nasilje
mira
pre 3 godine
Direktan poziv na nasilje je očigledan samo od nasilne opozicije!
sanja
pre 3 godine
Neki poslanici bi trebalo malo da se obrazuju
dejan
pre 3 godine
Sramota je da na svaki način opozicija promoviše nasilje gde stigne!
Maja
pre 3 godine
Opozicionari se drže zajedno i pored uvreda i svega. Njihov cilj je isti, srušiti Vučića po bilo koju cenu.
hana
pre 3 godine
Opozicioni sljam je pokazao svoje pravo lice
kika
pre 3 godine
Koliko su samo opozicione uvrede jezive!
Dule
pre 3 godine
Lice sa dva naličja...
mira
pre 3 godine
Sta od opozicije drugi moze i da se ocekuje samo nasilje i otimacina jer oni drugacije ne znaju
Igor
pre 3 godine
Žalosno je da nasilnici predstavljaju deo doma Narodne Skupštine.
Dara
pre 3 godine
Kao i uvek opozicija igra prljave igre.
Miki
pre 3 godine
Dnopozicija će sve uraditi zarad sopstvenih interesa!
Nikola
pre 3 godine
Besmisleno optuživanje bez dokaza ili konkretnih argumenata.
Mia
pre 3 godine
Svi zajedno mute a posle svako gleda da izvuce svoju zadnjicu!
Goksi
pre 3 godine
Ova opozicija ako nastavi sa ovom politikom nece moci da predje ni cenzus od 1%.
Nana
pre 3 godine
Opoziciji su mnogo pokvarene igre koje igraju. Lazovi i licemeri.
Senka
pre 3 godine
Opozicija ne bira sredstva da svoje politicke protivnike ponizi i uvredi. Njeni potezi su stvarno niski.
Vera
pre 3 godine
Licemerje su oni pokazali vise puta. A i nasilje i pozivi na nasilje im nisu strani, generalno svim opozicionarima.
Milica
pre 3 godine
Sramno ponašanje opozicije u poslanički klupama. Ovakav scenario bi verovatno zadesio i zemlju kada bi oni preuzeli vlast. Zato i nemaju podršku građana Srbije.
Maki
pre 3 godine
Opozicija je dno dna. Samo smišljaju neke igre, ali uvek budu provaljeni.
Aca
pre 3 godine
Pa naravno da se ograđuju kad opozicija jedna drugoj radi iza leđa, sačuvaj nas bože od ovakvih šarltana iz opozicije.
Elen
pre 3 godine
Odavno smo videli sramno ponašanje opozicije i njeno pozivanje na proteste koja time pokazuju nesaosećanje prema žrtvama i njihovim porodicama povodom tragedija koje su nas zadesile. To se nigde u svetu tako ne radi.
Vanja
pre 3 godine
Ja prosto ne mogu recima da opisem ovo sramno ponasanje opozicije. Bruka i sramota sta su sebi dozvolili. Njima nista nije sveto. Ovo danas je realnost opozicije.
una
pre 3 godine
Licemerni su jer javno kao pricaju protiv Veselinovica a nije im problem da sednu pored tog istog coveka.
Ruza
pre 3 godine
Tuzno i jadno sta ljudi mogu da pomisle a kamo li izgovore.
Miša
pre 3 godine
Ograđuju se od svog kolege, a ne odustaju od sedenja sa njimnu istojnklupi.
Sale
pre 3 godine
Nemaju oni ni malo ni stida ni ljudskosti u sebi svi djuture.
Marta
pre 3 godine
Žalosno je ovakvo ponašanje prema jednoj ženi!
Slavko
pre 3 godine
Zarad svog profita odrekli bi se i majke rodjene.... Klasicni prevaranti
Vlada
pre 3 godine
Nažalost Veselinović je samo površno izjavio da se ograđuje od svog kolege jer svi znaju šta žuta banda želi i premijerki i Vučiću i svima koji ne misle kao oni. Mržnja im izbija iz očiju dok nespretno pokušavaju da se prikažu kao dobrice. Neće im proći jer narod sve pamti i zna.
Valentina
pre 3 godine
Svi su oni isti
Irena
pre 3 godine
Opozicija je ovim samo dokazala koliko je jadna!
Darko
pre 3 godine
Opozicija da ima i malo obraza sakrila bi se u mišiju rupu i ne bi izlazila iz nje!
Mina
pre 3 godine
U opoziciji su sve sami licemeri i oni koji pozivaju na nasilje.
Dijana
pre 3 godine
Pravo lice jadne opozicije!
Todor
pre 3 godine
Od opozicije se ništa lepo ne može ni očekivsti!
Sandra 60
pre 3 godine
Nije prvi put da Tepićka i Janko pokazuju svoje licemerno ponašanje,bilo je toga i ranije.
Janko
pre 3 godine
Janko Veselinović je očigledno jedan od onih poslanika koji se više bavi političkim igrama nego stvarnim rešavanjem problema u Srbiji.
Zara
pre 3 godine
Takvim ljudima nije ni mesto u poslanickoj klupi,svako ko poziva na nasilje i silovanje nije normalan.
Marinko
pre 3 godine
Izjava Janka Veselinovića o predsednici Vlade je neosnovana i besmislena. Umesto da pruža konstruktivne predloge, on se bavi ispraznim optužbama.
Nikola
pre 3 godine
Kao muškarac osuđujem ovo i sam znam koliko mi svakodnevno žena trpi neki vid nasilja, u radnji, od drugih muškaraca na poslu, u školi itd mislim da ovakav čovek treba biti uklonjen iz skupštine za primer
Vuk
pre 3 godine
Veselinovićev komentar o bivalentnom odnosu premijerke prema tragičnim zločinima samo pokazuje njegovu želju za političkom manipulacijom, umesto da se posveti suštinskim pitanjima.
Veljko
pre 3 godine
Umesto da podrži napore Vlade u borbi protiv kriminala, Veselinović samo koristi priliku da politički napadne premijerku i traži njenu ostavku, što je neodgovorno i nekonstruktivno.
Nikolina
pre 3 godine
Ovaj čovek koji direktno poziva na silovanje žene pa još i žene sa vrhovne vlasti treba da svi glasaju da se izbaci iz skupštine
Aleksandra 60
pre 3 godine
Džaba Mariniki i Janku da se ogradjuju od Željkovih izjava kada zajedno sa njim sede u poslaničkoj klupi.Njihovo licemerno ponašanje je užasno ali to su oni jedno pričaju a drugo rade.
Ivan
pre 3 godine
Dospeli smo u situaciju da sramimo njihovu sramotu! Da li opozicija ima duše i obzira prema žrtvama ovih tragičnih događaja!?
Gorica
pre 3 godine
Pitam se sta opozicija koja se navodno na ulici bori protiv nasilja ima da kaze na ovo pozivanje na silovanje Ane Brnabic,zar to nije nasilje????
Nikoleta
pre 3 godine
Ana svaki put mora da gleda gmaza koji je javno pozivao na silovanje nje i odgovara mu na pitanja i iz dana u dan proživljava to. Podrška Ani
Sandra 60
pre 3 godine
Ništa novo od dvoje opozicionara koji duvaju u istu tikvu sa Veselinovićem.
Bane
pre 3 godine
Veći ološ od opozicije videli nismo, pa ti ljudi stvarno nisu normalni.
Nina
pre 3 godine
Ne može biti normalno da čovek koji sedi u skupštini poziva javno na nasilje kao i da ljudi od istog ovog nasilja nad ženama okreću leđa i ograđuju se
Petar
pre 3 godine
Nemate ni malo stida sram vas bilo,dok tuguje cela Srbija vi bi da organizujete proteste.
Tina
pre 3 godine
Po meni svi koji ćute na ovakvo nešto i ograđuju se su ujedno i saučesnici u nasilju
Aleksandra 60
pre 3 godine
Marinika i Janko samo pokazuju koliko su opoziciono dno, jer ono što oni pričaju i šta rade meri se sa najvećim licemerstvom.
Valentina
pre 3 godine
Premijerka odlicno radi svoj posao i veoma je kulturna i vaspitana u odnosu na vas koji je blatite i pozivati na linc!
Petar
pre 3 godine
Opozciji ništa nije sveto. Pa ovo je neverovatno da ološ propali ne ume da ispoštuje smrt dece, nego ovakvu tragediju koristi za svoje bolesne ambicije. Jadno.
Tijana
pre 3 godine
Nijedna žena nikada ne treba da trpi nikakav vid nasilja ni verbalnog ni fizičkog psihičkog, ukloniti monstruma i sledbenike koji ga štite i ćute na ovo gnusno delo
Aleksandra 60
pre 3 godine
Marinikina politička igra je pravo dno, jedno priča, drugo misli, a treće radi. Tako tipično ponašanje za opoziciju čiji je i ona deo.
Hana
pre 3 godine
Opozicija je dno dna. Dotakli su kraj.Podrška predsedniku Vučiću!
Radmila
pre 3 godine
Ovaj Veselinović nikad nije uputio apsolutno nijednu normalnu recenicu osim pozivanja na silovanje i nasilje
Helena
pre 3 godine
Slika opozicije govori sve. Sramno ponašanje opozicije je za svaku osudu i ravno nuli.
Vasa
pre 3 godine
Ovi su toliko bolesni da je to strašno.Čitava opozicija je pala na ispitu humanosti.
Sanja
pre 3 godine
Sami o sebi najbolje govore. Sramno ponašanje opozicije. Zato ih građani Srbije nikada neće izabrati da dođu na vlast.
Ivan
pre 3 godine
Sram da vas bude čime se služite za vreme ove tragedije!
Ratko
pre 3 godine
Ovakvo licemerje i sramno ponasanje opozicije zapravo oslikava politiku iste.
Bane
pre 3 godine
Šljam zakazuje proteste dok je narod u žalosti.
Aca
pre 3 godine
Svedoci smo sramnog ponašanje opozicije. Ne interesuju ih ljudski životi već gledaju samo sebe i svoje interese. I u ovim teškim danima nemaju ni malo osećaja, već koriste svaku moguću situaciju da se domognu vlasti.
Sanela
pre 3 godine
I vi se kao borite protiv nasilja,a upravo premijerku Anu Brnabic maltretirate i vrsite nasilje nad njom,stvarno ne znam ko vama veruje.
Petar
pre 3 godine
Ja ne znam da li je još koga sramota,ali ja dobijam transfer blama zbog Janka i Tepićke!
Ana
pre 3 godine
Neverovatno je sramno ponašanje opozicije u najvišem političkom domu. Bez argumenata, kukavičko divljanje, napadi, primitivizam, laži i nasilje.
Stefan
pre 3 godine
Nemam pravi komentar za sramno ponašanje opozicije koja je iskoristila tragedije koje su zadesile našu zemlju da prikuplja koje jeftine-prljave političke poene.
Bane
pre 3 godine
Ovakvi ljudski odroni treba da nestanu ne iz Srbije, već sa planete ZEMLJE!
Stefana
pre 3 godine
Pojedini opozicionari ograđuju se od Željka Veselinovića koji poziva na silovanje žene, a sede sa njim u poslaničkoj klupi. Licemerje neviđeno.