• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

24.05.2023

18:40

Brnabić: Policija i Vojska Srbije nikada nisu bili jače

tanjug

Vesti

Brnabić: Policija i Vojska Srbije nikada nisu bili jače

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Olja

pre 3 godine

Za gradjane Srbije je veoma važno da su vojska i policija jake, jer oni čuvaju bezbednost zemlje.

Slavka

pre 3 godine

Policija i Vojska nam služe na čast, njihova spremnost, obučenost i opremljenost da reaguju u svakom momentu.

Jana

pre 3 godine

Snaga jedne zemlje se vidi po snazi vojske i policije. Mi smo na zavidnom nivou i time treba da se ponosimo.

Milena

pre 3 godine

Policija i vojska su sve jaci i jaci! Buducnost Srbije je u sigurnim rukama.

Njanja

pre 3 godine

Policija i Vojska su oličenje stabilne države

Neca

pre 3 godine

Za vreme ove Vlade vojska Srbije je uvećala svoju snagu minimum dva puta, radimo na položaju običnog vojnika , samo napred.

Ana

pre 3 godine

Mi imamo jaku vojsku i policiju sto je stub stabilnosti svake drzave.

Una

pre 3 godine

Vojska nam je veoma jaka i snazna, kao i policija. Srbija napreduje.

Petra

pre 3 godine

Kada naša zemlja traži i zove, kada joj treba odbraniti čast, zaštititi narod, državu, Srbe gde god da žive, pripadnici policije i vojske su jedno i nikada nisu bili jači.

Neca

pre 3 godine

Vojska Republike Srbije je daleko bolje opremljenija nego što je bila, vojni budzet je daleko veći , svaka čast Predsedniku Vučiću i Vladi RS na zalaganju i posvećenosti.

Zvončica

pre 3 godine

Srpska vojska i policija su nikad snažnije i bolje opremljene!

Milica

pre 3 godine

Vosjka i policija nikada nisu bile snaznije i spremnije

Uros

pre 3 godine

U prethodne 2-3 godine se i te kako mnogo ulagalo u Vojsku Srbije.

Zvončica

pre 3 godine

Država ulaže dosta novca i u vojsku i u policiju jer brine o bezbednosti njenih građana!

Zvončica

pre 3 godine

Još 1200 novih radnih mesta za policiju je veliki broj! Svaka čast!

Jelica

pre 3 godine

Zahvalna sam predsedniku Vučići i SNS-u što su masovno doprineli pojačanju naše vojske i policije.

Neca

pre 3 godine

Ovde se radi o nerazumevanju politike Vlade, i pokušajem da se stvari spinuju u korist opozicije, Srbiji je potrebno više sposobnih policajaca i vojnika a manje nelegalnog oružja kod građana.

Perica

pre 3 godine

Drago mi je na odgovoru premijerke Brnabić opozicionarima, jer je istina da su nam odbrambene snage pojačane.

Alhemičar

pre 3 godine

Ovim neradnicima iz opozicije ništa ne valja .Sada im ne valja kada se sakuplja oružje da se predaje ,kako ne bi došlo do tragedija koje su bile početkom maja.

Marko

pre 3 godine

Stalno ulaganje u policiju i vojsku nase drzave svima nama uliva dodatnu sigurnost kao gradjanima.

Marko

pre 3 godine

Nasa vojska je jedna od najobucenijih u svetu! Za to je zasluzna ova vlast koja mnogo ulaze u istu.

Marko

pre 3 godine

Neverovatno je koliko clanovi opozicije mogu da izmisljaju i da lazu.

Aca

pre 3 godine

Nasa jaka vojska i policija su glavi preduslov za mir i stabilnost Srbije.

Sasa

pre 3 godine

Vojska i policija su snaga jedne zemlje koje su na zavidnom nivou i treba da se ponosimo.

Sava

pre 3 godine

Nikad nisu bile jace, i tek ce biti jos jace! Bezbednost i mir su Vucicu na prvom mestu.

Luka

pre 3 godine

Srbija ima najjaču vojsku i policiju u regionu sve zahvaljujući predsedniku Vučiću. Ponosni smo na to kao gradjani Srbije.

Ivan

pre 3 godine

Srbija je mnogo novca uložila u vojsku i policiju zato i imamo tako veliki uspeh u tom polju.

Ksenija

pre 3 godine

Srbija je jaka i stabilna zemlja i ima jaku vojsku i policiju.

Lola

pre 3 godine

Dobro da je tako! Srbija je vojno neutralna ali ako zatreba ima ko da je brani!

vujko

pre 3 godine

"Policija i vojska Srbije nikad nisu bile jace" kaze gospodja Brnabic. A kad bih nas neko napao ni jedna puska ne bi pukla u odbranu Srbije. Idi u Hrvatsku gde ti je mesto i pravi drustvo ustasama.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika