Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ana
pre 3 godine
Opozicija može nasilje da pokazuje nista drugo
Rade R
pre 3 godine
Ovi koji sebe nazivaju "opozicija"! Ovi koji misle da su neka "elita"! Neka misle, neka pričaju! Oni su samo jedna izfrustrirana gomila paćenika i bolesnika! Svesna svoje bezveznosti! Svesni svojih nemogućnosti za bilo šta normalno! I onda tako lupetaju i vređaju a u stvari govore isključivo o sebi! To što oni rade, opozicija Srbiji, se finansira iz inostranstva, a ima i onih koji imaju dijagnozu!
Zoran
pre 3 godine
Kako ih samo nije sramota!
Milenko
pre 3 godine
To su ciljevi opozicije, podele, mržnja, neredi i da nekako u tom haosu preuzmu vlast.
Sloba
pre 3 godine
Vređanjem sopstvenog naroda opozicija pokazuje svoje pravo lice.
Milena
pre 3 godine
Rulja, krezubi, sendvičari mogu da ih zovu kako hoće, sad će videti koliko takvih ima. Ima da puknu od ljubomore
Petar
pre 3 godine
Samo nas delite, svakako na izborima nećete proći ni cenzus. Svesni ste toga, zato i ne želite izbore.
Isidora
pre 3 godine
Svi su pozvani i svako ima pravo da odluči da li će doći ili ne. Nema potrebe za vredjanjem i prezirom. To je skup nade i ljubavi, a ne mržnje.
Milica
pre 3 godine
A oni su elitisti i kao nemaju ni krezube ni ružne, eto kako oni dele narod
Vuk
pre 3 godine
A govore da SNS pravi podelu. Dokle licemerja???
Opna
pre 3 godine
Neka govore i nazivaju kojim god hoce imenima. Da bas uvrede nece moci jer nam je njihovo misljenje nebitno!
Kristina
pre 3 godine
Opozicija zaboravlja da je unazadila Srbiju
kika
pre 3 godine
Opozicija prezire i vredja narod jer joj taj isti narod ne dozvoljava da dodje na vlast i unistava Srbiju.
Milica Milicic
pre 3 godine
Samoprozvani elitisti vređaju narod i izazivaju nerede.
Tanja
pre 3 godine
Opozicija je dno dna sve šljam do šljama isplivavali iz opozicije koji vređaju narod i Predsednika Vučića.
Čedo
pre 3 godine
I oni kao takvi bi da dođu na vlast. Samo oni koji nemaju mozga bi njih glasali.
Marko
pre 3 godine
Tajkunski mediji na sve načine pokušavaju da pričaju laži i da ugroze ovu zemlju i da dobiju koji poen kod ljudi.
Slavica
pre 3 godine
Opozicija seje mržnju između ljudi, izmišljajući svakakve laži.
Endži
pre 3 godine
Opozicija pokazuje ozbiljnu mržnju prema većinskom delu naroda koji ima drugačije mišljenje nego oni.
Goga
pre 3 godine
Opozicija jedino što ume je da vredja one koji nisu za nasilje i koji podržavaju Vučića i njegovu politiku.
una
pre 3 godine
Nazivaju ljude pogrdnim imenima samo zato sto su protiv nasilja i svega loseg sto dolazi od opozicije.
Jela
pre 3 godine
Ne zna opozicija pristojno da se ponaša i za nju je i suviše očigledno da će tako nazivati nekog ko se ne slaže sa njihovim mišljenjem.
mina
pre 3 godine
Opozicija pravi podele nazivajuci sve one koji su u SNS ili podrzavaju vlast nazivajuci iz pogrdnim imenima, to govori o tome da je njima u cilju da vredjaju sve one koji nisu uz njih.
boki
pre 3 godine
Najlakse je vredjati druge samo zato sto podrzavaju Vucica i SNS. Ali to je sramota opozicije koja je samu sebe nazvala elitom.
Deki
pre 3 godine
Opozicija je ljubomorna, jer vidi koliko gradjana podrzavaju predsednika i vole svoju Srbiju!
Igor
pre 3 godine
Sve je tacno osim da je to manjinska Srbija. 1M ljudi glasa za SNS sto znaci da je 4 5M protiv.
Jeca
pre 3 godine
Mogu da pričaju i misle šta god hoće,narod će stati uz one koji žele mir i stabilnost u Srbiji a ne one koji žele nasilje
Ema
pre 3 godine
Mogu da laju kako hoce i sta hoce,ali mi cemo skupa i ujedinjeni doci u Beograd na najveci skup,da od srca pruzimo podrsku predsedniku Vicicu.
Rema
pre 3 godine
Nemaju oni ni srca ni duse! Gledaju samo svoje interese, Srbija ih ne zanima!
Vera
pre 3 godine
Opozicija je puna prezira prema građanima koji pošteno i skromno žive, a takvih je većina.
Vera
pre 3 godine
Opoziciju uopšte ne zanima narod, samo svoji interesi. Zato ih i omalovažavaju na svakom koraku.
Vera
pre 3 godine
A šta bi tek bilo da su na vlasti!? Tlačili bi narod bez milosti.
Saruman
pre 3 godine
Mirno i dostojanstveno ,da pokažemo svetu koliko nas želi mir i prosperitet Srbije na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem,
Nina
pre 3 godine
U petak na najvećem skupu, Vučić će pričati o planovima i pokazati da je Srbija jedna jaka zemlja.
Ana
pre 3 godine
Opozicija uporno vređe sve u Srbiji koji ne veruju u njihove laži i obmanjivanja.
Jana
pre 3 godine
Mogu da nazivaju kako hoće simpatizere SNS ali nikada opozicija neće inati takvu podršku kao pozicija
Ksenija
pre 3 godine
Narcisoidna opozicija vređa svakog ko nije njen pripadnik.
Saruman
pre 3 godine
26 maja će se održati najveći i najveličanstveniji skup ikada u Srbiji.Skup za naprednu i normalnu Srbiju !
Rada
pre 3 godine
Stvarno sramota kako opozicija ponižava ljude koji podržavaju svog predsednika!!!
Nana
pre 3 godine
Nema potrebe za vredjanjem i prezirom. To je skup nade i ljubavi, a ne mržnje.
Ana
pre 3 godine
Opozicija samo zeli nemir bruka i sramota
Jela
pre 3 godine
Ljigavci i ološ šta očekivati od njih drugo
Andrea
pre 3 godine
Opzicija se neustručava da na grozne načine vređa svoj sopstveni narod
Anisa
pre 3 godine
Svi oni koji vole i štite svoju zemlju za izdajnike iz opozicije su krezubi sendvičari
Ana
pre 3 godine
Jezivo ponašanje opozicije eskaliralo je u zadnjih par dana, to je posledica straha od veličanstvenog skupa u petak
Mićko
pre 3 godine
Opozicija nemoć i neuspeh prikriva uvredama na račun građana Srbije
Mirjana
pre 3 godine
Sramotno ponašanje opozicije traje danima. Neprekidno vređaju i maltretiraju građane Srbije
Mirka
pre 3 godine
Gadovi iz opozicije se iživljavaju na svima koji ne dele njihovo mišljenje
Jana
pre 3 godine
Opozicija maltretira i deli narod Srbije sve po nalogu onih koji ih plaćaju da rasture našu zemlju
Janja
pre 3 godine
U vreme kada je našoj državi potrebno maksimalno jedinstvo opozicija pokušava da napravi razdor između naroda Srbije
Jaca
pre 3 godine
Umesto da sada složni i ujedinjeni pomognemo našoj zemlji u ovim teškim vremenima opozicioni izdajnici pokušavaju da naprave razdor u narodu
Jelena
pre 3 godine
Nek nas nazivaju kako hoće ali ćemo mi njima pokazati 26.maja na skupu nade kako se voli jedinstvena Srbija.
Jelena
pre 3 godine
Oni nas ne mogu nikad da uvrede. Pokazaćemo im 26.maja na skupu nade koliko nas ima.
Valentina
pre 3 godine
Oni samo tako i umeju misle ako ponize drugog da će sebe da uzdignu sramo
Caca
pre 3 godine
Opozicija je zlo koje se dokazuje mržnjom,zlobom i nasiljem!
Bojana
pre 3 godine
To govori koliko oni nipodastavaju clanove SNSa a medju njima ima vrednih i cestitih ljudi, fakultetski obrazovanih i vrlo uspesnih. Naravno, tu su i penzioneri jer je Vucic za njih ucinio vise nego iko. Opozicija je izgleda neki nobles samo.
zoki
pre 3 godine
Jedino sto mogu i znaju je vredjanje obicnih ljudi koji u nesto veruju.
Miki
pre 3 godine
Cilj opozicije jeste da izazove haos i mrznju medju narodom.
Mila
pre 3 godine
Opozicija pravi razdor medju narodom
Nena
pre 3 godine
Opozicija kao po obicaju vredja i zaboravlja da je i to narod Srbije kao i oni sami
Mila89
pre 3 godine
Sem što preziru narod,opozicija okreće narod jedne protiv drugih,fino su iskoristili ove tragedije za proteste i za soljenje pameti.
Ana
pre 3 godine
Ma gde me briga kako me nazivaju! Ja idem sutra za Beograd, zbog sebe, zbog buducnosti svoje dece. Dajem podrsku predsedniku Vucicu, da istraje do kraja! Vidimo se sutra!
Jovana
pre 3 godine
Oni bi ulazili u institucije, pravili haos, to je slika nase opozicije.
Ljuba
pre 3 godine
A oni su oni koje traži bolnica Laza Lazarević iz Padinske skele, koji su pobegli pre 10 dana
Lale
pre 3 godine
Zvalavi i ucenjeni nesrecnici u autobusima