• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

26.05.2023

12:47

MI IZ BABUŠNICE KRENULI SMO NA NAJVEĆI SKUP U ISTORIJI SRBIJE! Građani putuju putem Beograda (VIDEO)

prinstscreen/Informer

Vesti

MI IZ BABUŠNICE KRENULI SMO NA NAJVEĆI SKUP U ISTORIJI SRBIJE! Građani putuju putem Beograda (VIDEO)

Građani Babušnice i Kladova krenuli putem Beograda da podrže najveći skup u istoriji Srbije!

- Mi iz Babušnice krenuli smo na najveći skup u istoriji Srbije "Srbija nade". Babušnica je krenula da podrži našu državu,našu Srbiju, predsednika Vučića. Skup "Srbija nade", da se zajedno borimo za Srbiju budućnosti. Krećemo iz opštine Kladovo za Beograd da ujedinjeni podržimo napredak i rast Srbije. Dolazimo na skup "Srbija nade" da se zajedno borimo za Srbiju budućnosti - neke su od poruka građana iz Babušnice.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

"Sprečeno ugrožavanje života": Mladen Mijatović objavio šok snimak - ubica hara srpskim putevima (VIDEO)
Hronika

"Sprečeno ugrožavanje života": Mladen Mijatović objavio šok snimak - ubica hara srpskim putevima (VIDEO)

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici MUP Uprave saobraćajne policije u Direkciji policije, presretačem na auto-putu kod Malog Požarevca, zaustavili M. D. (35), državljanina Srbije, koji se vozilom marke "bmw", švajcarskih registarskih oznaka, kretao brzinom od 244 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 130 kilometara na čas.

14.07.2026

17:36

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set