Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sa
pre 3 godine
Sta god Kurti rekao njegov cilj je jasan, Srbija je uz svoj narod na KiM
Ena
pre 3 godine
Kurti je završio političku karijeru. Još malo i svi će ga se odreći.
Mihajlo
pre 3 godine
Nema goreg djubreta od Kurtija .
Ena
pre 3 godine
Kurti je završio političku karijeru. Još malo i svi će ga se odreći.
Kristina
pre 3 godine
Jedini ko je rulja ovde jeste Kurti.
Sara
pre 3 godine
Baš tako Kurti je lažni premijer koji želi da protera naš anrod sa KiM-a
Rada
pre 3 godine
On je licemer i nasilnik koji svojom silom želi da otme ono što nikada nije niti će pripadati njima.
Sanja
pre 3 godine
Ljudi mirno protestvuju a reakcija bacanja kamenica je bila sa razlogom. izgleda da Kurtiju nije svejedno.
Milenko
pre 3 godine
Za Kurtija su svi Srbi sa KiM besna rulja, da li Kvinta ovo čuje?
Natasa
pre 3 godine
To govori o njegovoj ljudskosti i tome kakav je covek
Dana
pre 3 godine
Licemer video da ne može tako lako da otme Srbima ono što im vekovima pripada.Malo se zaneo u svojoj sili pa video da neće lako to moći.Srbija se nikada ne predaje.
Ivana
pre 3 godine
Sram te bilo Kurti, treba da se stidis, jedan narod koji zeli mir i stabilnos nazivas besnom ruljom
Sanja
pre 3 godine
Samo neka Kurti nastavi sa terorom, Amerika mu je već uvela nekoliko sankcija.
Milica
pre 3 godine
Ovaj nije ni vredan pomena, majmunčina teška.
Ana
pre 3 godine
Kurti ne prestaje sa uvredama, jer je uvideo da polako gubi tlo pod nogama. Amerikanci su mu vec očitali bukvicu.
Andrijana
pre 3 godine
Kurti ne zna za bolje. Šta god da kaže za Srbe sa KiM on govori o sebi.
Cica
pre 3 godine
Hoce li zapad da reaguje na ovako sramne odgovore, doticni javno pokazuje svoj stav o srbima i na taj nacin vrsi teror
Natasa
pre 3 godine
Nazivati narod besnom ruljom je nezamislivo to pokazuje da nije covek sa srcem
Deki
pre 3 godine
Kurti dno dna! Treba da ga bude sramota! Velika podrska za nase Srbe na KiM!
Anči
pre 3 godine
Svako normalan i pri čistoj svesti i zdravoj pameti, osudiće šta priča ova nakaza.
Aleks89
pre 3 godine
Treba da ga bude sramota sta radi narodu na KiM. Blokira opstine stvlja barikade i vojsku da se odbrani od srpskog naroda koji trazi svoja prava.
Goran
pre 3 godine
Kurtiju su trenutno ostale samo uvrede i ništa više
Goran
pre 3 godine
Ne mogu oni koji mirno protestuju i ne ugrožavaju nikog da budu besna rulja
Ana
pre 3 godine
Hoce da uzmu ono sto nikad nije pripadalo njima! Kosovo je Srbija!
Sa
pre 3 godine
Kurti zeli da progoni Srpski narod i izazove krvoprolice sa zeljom sukoba Srba i NATO-a Srbi su se okupili jer su im opstine okupirane,zato podrska Srpskom narodu na KiM
mina
pre 3 godine
Eto kako Kurti dozivljava Srbe na KiM nazivajuci ih ruljom samo zato sto mirno protestuju, uzas.
Tanja
pre 3 godine
Kurti nastavlja sa lažima i verbalnim napadima na Srbe
Mara
pre 3 godine
Sram da ga bude,ljudi mirni i civilizovani..
gaga
pre 3 godine
Sramotne reci Kurtija, malo mu je sto se izivljava nad nasim sugradjanima na KiM nego ih sad jos i vredja a sve zato sto su se pobunili protiv njega i njegovih specijalaca. Uzas.
Goran
pre 3 godine
Čuo Kurti da Vučić ne ide u Slovačku pa je on odmah otputovao tamo, tačno se plaši Vučića
Ns
pre 3 godine
Kurti je najveće zlo koje na svetu postoji.
jela
pre 3 godine
Sramne uvrede na racun Srba sa KiM od strane teroriste Kurtija koji ne prestaje sa provokacijama i izivaljavanjem nad nasim sugradjanima.
Ns
pre 3 godine
Da može Kurti bi obrisao Srbe sa lica zemlje. Ali neće uspeti
Kiki
pre 3 godine
Najgore uvrede je Kurti uputio srpskom narodu na KiM.
Daca
pre 3 godine
SAD su uputili Kurtiju jaku poruku.
Ns
pre 3 godine
Kurti bi uništio sve što je srpsko. Smrad jedan .
Marija
pre 3 godine
Kurti svojim izjavama pokazuje da mrzi Srbe
mara
pre 3 godine
Eto kako Kurti gleda nase sugradjane na KiM. Naziva ih ruljom i vredja ih a pritom se izivljava nad njima tako sto salje specijalce naoruzane do zuba na goloruk narod.
Lena
pre 3 godine
Dokle ce Kurti da nas vredja i omalovazava? Nismo mi gradjani drugog reda, mi samo hocemo svoja prava u svojoj drzavi.
Anci
pre 3 godine
Ovaj prištinski ludak i sociopata, zverski se ponaša i govori. Ovakve izjave tipa da je naš napaćeni narod "besna rulja" su krajnje nečovečne i nekorektne do bola.
Kiki
pre 3 godine
Srbi mirno protestuju na KiM zbog ogromne nepravde koja im je naneta.
Danijela
pre 3 godine
Kurti nadapa i vredja Srpski narod na KIM.
Ns
pre 3 godine
Sveta srpska zemlja nije Kurtijevo vlasništvo. Srbi nisu njegovi robovi
miki
pre 3 godine
Kurti je neko ko se izivljava nad Srbima na KiM tako sto na njih salje svoje ljude naoruzane do zuba a sad ih naziva ruljom. Uzas i katastrofa.
Jelena
pre 3 godine
Sramota.Kurtiju bi bilo bolje da pocne da primenjuje sporazum koji je donesen
Ns
pre 3 godine
Srpski narod neće biti ponizan nikome. Pravda mora biti zadovoljena
Kiki
pre 3 godine
Kurti koji je izazvao eskalaciju na KiM jos za sve krivi Srbe.
Jelena
pre 3 godine
Kurti mora biti spreman na razgovor i kompromise da bi se ova situacija resila
Goran
pre 3 godine
Što kažu, ako koža laže, rog ne laže, tako i za Srbe na KiM, slike jasno pokazuju da oni mirno protestuju, da nikog ne vredjaju i ne napadaju.
lana
pre 3 godine
Jadno je ovo sto Kurti radi, prvo salje svoje specijalce na goloruk narod, pucaju u njih a sada Srbe naziva ruljom. I naravno, kao i na sve do sada EU i medjunarodna zajednica ce i na ovo precutati.
Maja
pre 3 godine
Bruka i sramota od lažnog premijera.
Vera
pre 3 godine
Kurtri treba da povuče svoje lažne gradonačelnike .
Goksi
pre 3 godine
Kurti je izgubio diplomatski rat. SAD mu je uvela sankcije i izbacila njegovu paravojsku iz vezbi koje su najavljene.
Ns
pre 3 godine
Kurti maltretira srpski narod i još ga i vređa. Ološ jedan
Slavka
pre 3 godine
Kurti pokazuje svoje pravo lice nazivajući srpski narod ruljom i vredjajući njihovo dostojanstvo i želju da se izbore za ono što je njihovo.
iva
pre 3 godine
Kurti je lazov i zlotvor nas narod na KiM zeli da predstavi kao nasilnike.
Mia
pre 3 godine
Kurti na sve moguce nacine terorise nas narod i tome mora doci kraj!
Ns
pre 3 godine
Ja ne mogu rečima opisati kakav je Kurti monstrum.
Tijana
pre 3 godine
Mi smo navikli to od Kurtija jer on Srbe i Srbiju mrzi iz dna duse.
Milica
pre 3 godine
Necemo dozvoliti da vredjate nase srbe sa KIM!
Ns
pre 3 godine
Lažni premijer bi da uništi Srbe, da ih ubija i protera. E pa neće moći to što je naumio
Ns
pre 3 godine
Kurtiju se već po fizionomiji vidi da je zao i podmukao. Dosta je maltretirao naš narod.
Ns
pre 3 godine
Srbija neće nasedati na provokacije. Mir ćemo sačuvati
Milica
pre 3 godine
Вучић је учинио да ова гњида изгуби и подршку Америке, Вашингтон је на страни Београда. Уништиће га Вучић
Hana
pre 3 godine
Jadničak šta on zna! Prepao se rulje!
Darija
pre 3 godine
Куртију је време одбројано, Вучићу је успело немогуће - Куртија напуштају његови амерички пријатељи.
boki
pre 3 godine
Kurti vredja i omalovazava Srbe na KiM ovo je katastrofa i izivljava se nad njima a na sve to cute EU i medjunarodna zajednica.
Banex
pre 3 godine
Kurti je terorista koji se iživljava nad Srpskim narodom i kojeg ništa lepo u životu ne čeka, naprotiv.
mara
pre 3 godine
Kurti vredja i ponizava Srbe na KiM a pored toga salje svoje ljude naoruzane do zuba na goloruke ljude, uzas.
una
pre 3 godine
Kurti se izivljava nad Srbima na KiM a sada ih jos javno i vredja a niko ne reaguje ni EU ni medjunarodna zajednica, pa sramota.
Valentina
pre 3 godine
Srbi koji mirno stoje čak i pevaju on naziva besnom ruljom čovek nije normalan
Jana
pre 3 godine
Nije "besna rulja" narod koji štiti svoje ognjište. Greši Kurti!
nena
pre 3 godine
Sramno je ovo ponasanje Kurtija em terorise Srbe na KiM pa mu i to malo i jos i sada i vredja.
Ceca
pre 3 godine
Besni jer vidi da Srbija neće da dozvoli da joj neko na silu otima zemlju.
Iva
pre 3 godine
Od Kurtija nista bolje nismo ni ocekivali.
Šone
pre 3 godine
Kurti nimalo ljudskosti u sebi nema.
Mila
pre 3 godine
Nas narod nije niti ce biti besna rulja kakva uvreda od strane Kurtija dosta je nas narod pretrpeo od njega ali svemu dodje kraj istrajnost je ono sto krasi Srpski narod u svojoj pobedi
Jana
pre 3 godine
Kurti gazi preko svih i svacega.
Jana
pre 3 godine
On Srbima nije ni do kolena.
Ivan
pre 3 godine
Srbe sa KiM isti taj Kutti ugnjetava svakodnevno
Jana
pre 3 godine
Srbi i jesu besni, kako i da ne budu pored svakodnevnog terora i nasilja koji prozivljavaju.