Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Hana
pre 3 godine
Srbija je vojno neutralna zemlja i neće ući u NATO ma koliko to opozicija i njihovi aktivisti želeli.
Darko
pre 3 godine
Ako neko do sada nije verovao, evo crno na belo da protesti opozicije imaju za cilj da nas uguraju u NATO i stave u kandže stranih centara političke moći.
Tanja
pre 3 godine
To im je cilj opoziciji NATO ulizicama da Srbiju prodaju kvinti. Dno dna. Narod nikada neće dozvoliti da kvinta i tajkuni ruše Predsednika Vučića i unište Srbiju.
Neno
pre 3 godine
Sram ih bilo dok se presednik bori dan noć za Kosovo
DEA snajka DEA
pre 3 godine
https://www.vs.rs/en/news/480EE1980B8C11EE9E880050568F5424/beginning-of-international-exercise-platinum-wolf-23 Odlukom vrhovnog komandanta (AVAV) naši vojnici vežbaju sa USA okupatorima. Ti USA okupatori su dozvolili šipcima da maltretiraju naš narod.
Nemanja
pre 3 godine
Izdajnici Srpskog naroda!!!
Rade R
pre 3 godine
Samo vi idite u NATO! Niko vama to ne brani!
Pavle
pre 3 godine
Ovakve osobe i njihovu nasilnicku politiku ne bi podrzao niko ko ima imalo dostojanstva. Srbija je neutralna i suverena zemlja koja sve odluke donosi u sopstvenom interesu.
Olja
pre 3 godine
Okupljaju se NATO lobisti, nasilnici koji nemaju ni sa čim veze, osim što mrze Vučića.
Vuk
pre 3 godine
Bez problema su kumovali ulasku u pakt sa onima koji su unistili tadašnju Jugoslaviju,zavili porodice u crno,na silu nam oteli južnu pokrajinu. Bestidnici.
Milos
pre 3 godine
Srbija nikad neće ući u nato savez,niti u bilo koji drugi..Srbija je vojno neutralna država.
Ana
pre 3 godine
Eto referendum o NATO pa da vidimo. Što da ne.
Danka
pre 3 godine
Тако насилници "бране" интересе Србије! Ужас!
Ratko
pre 3 godine
NI MRTVI U EU I NATO !!!!!!!!!!!!
qq
pre 3 godine
Mene je vise blam da citam sta ovi ljudi sve rade.
ww
pre 3 godine
Dosta vise sa ovim njihovim ponasanje, samo lose uticu . Ne cine nista dobro.
Marinko R
pre 3 godine
Kada je u pitanju NATO, saradnja svakako, članstvo nikako.
ee
pre 3 godine
Oni bas jedna grupa ljudi koji nista ne znaju.
Endži
pre 3 godine
Polako izlaze na videlo stvarni razlozi protesta i za koga radi ekipa koja protestuje.
rr
pre 3 godine
Njihovo ovakvo uzasno ponasanje je samo po njih uzasno.
Milos
pre 3 godine
Samo da gube,umesto da rade nesto pametno,Srbija neće nikad ući u nato...
ON
pre 3 godine
A šta može zaustavite te izrode i kretene, jedino pxxxx u glavu. Vreme je i za Administratora!
Mirko O
pre 3 godine
Da se ta gospoda pita, Srbija bi davnih dana priznala lažnu državu Kosovo. To Vučiću ne pada na pamet.
Marko E
pre 3 godine
Svi oni moraju da znaju da Srbija neće nikada priznati lažnu državu Kosovo, niti će uvoditi sankcije Rusiji.
tt
pre 3 godine
Narod niti je gluv niti corav. Sve vidii i cuje.
Mićaga
pre 3 godine
Srbija nije u prilici da se opredeljuje na bilo koju stranu i zbog toga je najbolje da i dalje budemo vojno neutralni.
Danilo S
pre 3 godine
Ti bednici treba da znaju da tuđa ruka svrab ne češe i zbog toga je najbolje da budemo vojno neutralni.
Dijana
pre 3 godine
Samo prave nerede i koriste nevine ljude za licne interese...
Pavle
pre 3 godine
Ovi izgleda propagiraju ono zasta su placeni ali to narod ovde ne zeli.
Mara
pre 3 godine
Taj isti NATO je Srbiju bombardovao 1999.
Alex
pre 3 godine
Skupio se sav mogući sljam.Ovo je sramota
Nikola
pre 3 godine
NATO lobisti su očigledno dobili zadatak da u ovim turbulentnim vremenima krenu u kampanju nipodaštavanja agresije na našu zemlju.
Milenko
pre 3 godine
Nasilnici žele da nas uvedu u savez koji nam je decu ubijao!
Danijela
pre 3 godine
Nasilnici organizuju protest protiv nasilja! Sramota!
Miki
pre 3 godine
Ova bagra od ljudi neka ide odakle je i dosla. Nama u Srbiji nisu potrebni.
Veljko
pre 3 godine
Ovi opozicionari su totalno prolupali.Kakav crni NATO.
Siniša
pre 3 godine
Ovi NATO futavci predstavljaju 0,01% stanovništva od kojih 0,01% podržava ulazak Srbije u NATO. Ukupno: To je njih troje.
Strahinja
pre 3 godine
Ne znam da li da se smejem ili da kukam na izjave ovih jadnika iz opozicije.
Marija
pre 3 godine
Iz opozicije izgleda zaboravili da je NATO bombardovao Srbiju.
Nela 01
pre 3 godine
Pa stvarno nije normalno da se u ovom trenutku kad naš narod na Kosovu i Metohiji trpi Kurtijevu torturu odigrava ovakav cirkus od protesta i od njihovih suludih ideja o ulasku Srbije u NATO .
Ivona
pre 3 godine
Vi jedino nasiljem možete da pretite, ali naš predsednik na nasiljem neće odgovoriti nasiljem. Ne možete da nas uplašite, mi ćemo se i dalje boriti za slobodnu Srbiju.
Vax
pre 3 godine
Suludo je da najveći nasilnici protestuju protiv nasilja.
Vax
pre 3 godine
Protesti opozicije su jadni.Narod ih ne podržava, i još više srozavaju opoziciju
Vax
pre 3 godine
Laži opozicije kad tad izađu na videlo.Protestima žele da dođu na vlast.
Vax
pre 3 godine
Opozicija je svojim bahaćem dotakla dno.Šire nemire po ulicama.
Vax
pre 3 godine
Uličarsko ponašanje opozicije se ponavlja iz dana u dan
Maki
pre 3 godine
Neće vam niko doći, jer narod Srbije ne želi ulazak u NATO.
Slavka
pre 3 godine
Okupila se grupa nasilnika i ne znaju šta će sa sobom pa lobiraju gde Srbija ni u snu ne želi.
Ema
pre 3 godine
Bruka i sramota.
Nina
pre 3 godine
Kakve prodane duse. Oni su olicenje zla!
Srbin
pre 3 godine
Гомила фолиранта, траже ухлебљење радећи против сопствене државе.Брига их за народ.
Marko
pre 3 godine
Vučić se bori za KiM a ova šačica licemera propaga NATO koji nas je uzgred bombardovao.
Jovan Kursula
pre 3 godine
Srbija će zahvaljujući politici Vučića ostati vojno neutralna i neće ući u NATO.
Nikola
pre 3 godine
Ideolozi protesta opozicije koji nisu ništa drugo nego obični licemeri maltretiraju običan narod već nekoliko nedelja unazad.
Andjela
pre 3 godine
Vučić neće dozvoliti da Srbija udje u NATO. I dalje se sećamo žrtava iz 1999.
Miloš Obilić
pre 3 godine
Okupili se sve stručnjak do stručnjaka da vide kako što pre da se odreknu KiM. Sram da ih bude.
Bojan
pre 3 godine
Kakavo licemerstvo opozicije dok se Vučić i Srbija bore za naš narod na KiM opozicija propagira ulazak u NATO.
Maja
pre 3 godine
Bolje bi im bilo da se bave nekim drugim stvarima ..
Darko
pre 3 godine
Ovim provokatorima i licemerima iz opozicije treba zabraniti bilo koji vid javnog delovanja jer truju naš narod.
Ana
pre 3 godine
Opozicioni ološ i izdajničko smeće su oni!
Miloš
pre 3 godine
Okupili su se na takozvanom skupu protiv nasilja samo iz jednog razloga: da ruše Vučića
Sara
pre 3 godine
A da malo obidju Srbiju i da vide nas narod kojem je potrebna pomoc prilikom ovih vremenskih nepogoda, nego sto blokiraju puteve!
Rada
pre 3 godine
NATO placenici otvoreno rade protiv interesa nase zemlje.
Rade
pre 3 godine
Daleko bilo sta se sve desava,sta sve rade
Olivera
pre 3 godine
Ma da, Srbija protiv nasilja, ali Srbija u nasilnom NATO paktu!!!
Nevena
pre 3 godine
Da li su nam potrebni protesti?
Tara
pre 3 godine
Sramota,u ovakvoj situaciji u kojoj se drzava nalazi,oni protestuju,bruka
misterijanemoguca
pre 3 godine
Ovo su ideolozi,daj ljudi nemojte da se sada svi smejemo od sramote!
Seka
pre 3 godine
Да ли су ови нормални? Да ли ће им ико доћи у суботу?!
misterijanemoguca
pre 3 godine
Teško onima koji budu slušali izlaganje deklaracije o ulasku u NATO...NATO nas bombardovao uništio Gro po odica domova celu zemlju oni hoće da izlažu deklaraciju....bruka...brzo su zaboravili prošlost
misterijanemoguca
pre 3 godine
Kakva deklaracija o ulasku i NATO? Ova trojica razbojnika propagiraju nešto što oni hoće,zanima nas samo ko će da ih sluša
Helena
pre 3 godine
Srbija u NATO? Nikada! Oni da nas gadjaju, a mi da pristuamo tom savezu? Nikada!!!
misterijanemoguca
pre 3 godine
Od ulaska u NATO nema ništa. Ubijali su nas sad treba da budemo deo njih,nikada.
Marko
pre 3 godine
Sve ih manje ima dosta su lagali narod!
Miloš
pre 3 godine
Nasilje može samo negativno da utiče na našu zemlju.
misterijanemoguca
pre 3 godine
Kada ova trojica razbojnika budu prestali da promovišu nasilje onda neka se jave a ta ideja oko NATO-A to je njih san ali kada se probude nema ništa od toga
Ivan
pre 3 godine
Srbija je ozbiljna država, a ne država nasilja.
Nenad
pre 3 godine
Građani Srbije ne mogu da podrže nasilnički akt grupe neozbiljnih političara.
Andrea
pre 3 godine
Da li je moguće da su se na protestu protiv nasilja okupili svi dokazani nasilnici iz Srbije i zemalja u okeuženju
Anisa
pre 3 godine
Opozicioni ološ čini sve da naškodi Srbiji i njenim građanima
Ana
pre 3 godine
Strašno stanje na KiM, neprekidna borba države da se pomogne našem narodu a opozicija se zaluđuje totalnim idiotarijama
Milica
pre 3 godine
Ovi bezstidnici nemaju granice. Meni je neverovatno da u Srbiji postoje ovakvi retardi koji zagovaraju ulazak u NATO.
Mićko
pre 3 godine
Danima ove psihopate maltretiraju narod i čini sve da zaustave napredak Srbije
Jana
pre 3 godine
Sav ološ i mrzitelji Srbije pokušavaju na sve načine da naude našem narodu i da unište budućnost naše zemlje.