(FOTO/VIDEO) Srbija jača nego ikad! Vučić najavio nove avione, pilote i posebne jedinice Vojske Srbije!
Ministarstvo odbrane i Vojska Srbije su danas, 28. juna, organizovali prikaz novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu "Pukovnik-pilot Milenko Pavlović" u Batajnici, a potom i gađanja iz sredstava ratne tehnike na poligonu "Pasuljanske livade".
28.06.2026
09:34 >> 14:01
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mica
pre 2 godine
Ko je blokirao aaobracaj? Deset osoba....ovo je smesno
Goran
pre 2 godine
Stigli strani plaćenici...zar takvi da vode politiku Srbije...srećom nikad na vlast neće doći
Beti
pre 2 godine
Jadno i sramno sta ta žuta banda radi. Zar vas nije sramota da zaustavite saobraćaj. Veliko ste dno
Petar
pre 2 godine
SMRADOVI !! Al naroda NEMA, sve ih je manje i manje ....
Slavka
pre 2 godine
Sve moj do mojega, sve gori od gorega, sve gluplji od glupljega i svi željni vlasti i moći koju nikada neće dobiti.
Marko
pre 2 godine
Prozapadna opozicija ponovo na okupu, bez cilja, programa i povoda
Ур Нино сар Сербуле
pre 2 godine
Чим су стигли Ђилас и екипа тај протест је осуђен на дебакл .
Niki
pre 2 godine
Brukaju se samo, iz nedelje u nedelju drasticno manji broj ljudi.
Nana
pre 2 godine
U sve manjem broju se okupljaju gradjani, zato što su politikanti ovog dela opozicije prokockali njihovo poverenje.
Ana
pre 2 godine
1,2,3,4,5,6,7,8 svi su tu!
Sale
pre 2 godine
Stvarno su ogavni, smucili su se svima!
Deki
pre 2 godine
Sa kojim pesmama su zapoceli skup,posto smo na nekim sajtovima imali i tu priliku da procitamo da nabrajaju par pesama.Toliko o opoziciji i njihovom saosecanju prema deci nastradaloj u velikoj tragediji.Licemeri!!!
Vuk
pre 2 godine
Maltretiranje slobodnih gradjana ne prestaje. Primeniti represiju protiv ovih neljudi koji iznova maltretiraju pošten svet
Tanja
pre 2 godine
Opet nam oni najgori koji su uništavali našu Srbiju dolaze na blokade užas
david
pre 2 godine
Ništa novo naravno de će doći oni najgori
Taša
pre 2 godine
Opoziciji protesti služe da bi se opijali i promovisali nasilje i alkoholizam, zaboravili su da se na vlast dolazi izborima a ne ulicom!
Ana
pre 2 godine
Eto divljaka zaustavljaju saobracaj, maltertiraju posten narod. Sve bi ih ja zatvorila
david
pre 2 godine
Ono kad se opet poljave najgori koji su uništavali Srbiju
Dušica
pre 2 godine
Kako više nije sramota opoziciju da maltretira građane,blokira saobraćaj i glume cirkusante .Treba već jednom da shvate da uopšte nisu interesantni građanima Srbije!
Tanja
pre 2 godine
Opozicija je pukla načisto. Sve je manje i manje pristalica opozicije dok na ulici su ostali samo Lideri iz opozicije. Huligani i nasilnici.
Ljilja
pre 2 godine
Ovo je maltretiranje naroda!!!! Blokiraju ulice, samo stradaju nevini i nedužni!!! Ne znaju više ni za što protestuju!!
Gaga Gazivoda
pre 2 godine
Les Miserables....
Vojka
pre 2 godine
Sve je manje ljudi i tek ce se broj smanjivati jer organizatori ne nude nista novo.
Maja
pre 2 godine
Skup budala na jednom mestu! Opozicija treba da shvati da su pukli totalno! Treba da prestanu da se blamiraju i maltretiraju narod!
Isidor Pejić
pre 2 godine
Parada muzike i alkohola, a ne protest protiv nasilja. Stigao opozicioni kvartet.
Maja
pre 2 godine
Opozicija zloupotrebljava majske tragedije. Nema tu nikakve borbe protiv nasilja.
Nikola
pre 2 godine
Opozicija na protestima pokazuje jedino licemerje,nasilje, mrznju,i to je prava slika planova opozicije. Samo ih lični interesi zanimaju.
Sanja
pre 2 godine
Jasno je da opozicija nema empatiju prema bolu roditelja koji su preziveli gubitke.
Andjelka
pre 2 godine
Sto ih oluja ne otera sve.
Ivana
pre 2 godine
Opozicija je iskoristila tragedije za jeftine političke poene. Hteli bi da se docepaju fotelja. Lesinari i licemeri.
Nikola
pre 2 godine
Liderima opozicije je ipak najbitniji publicitet masakra, jer su odmah nakon tragedija krenuli na ulice. Sramotno.
Sanja
pre 2 godine
Od opozicije nista dobro ne moze da se ocekuje. Samo nasilje, samo mrznja i licemerje.
Sanja
pre 2 godine
Opozicija ni u jednom jedinom trenutku nije marila za nastradale. Odmah su izasli na ulice, krenuli sa nasilnistvom i mrznjom i pokazivanjem divljastva.
Ivana
pre 2 godine
Jedino sto pokrece opoziciju je zelja za nipodastavanjem aktuelne vlasti. Ali narod vidi da je opozicija nasilna i ne zeli ih na vlasti.
Dar
pre 2 godine
Protesti su postali tesko zezanje. To opoziciji sluzi da vezba strpljenje gradjana
Isidora
pre 2 godine
Tepićka posle one svoje sramne izjave bolje da se ne pojavljuje.
Zika
pre 2 godine
Ovo je tuznoj sta oni rade i kako se ponasaju.. Ovim nacinom samo kontra efekat prave.. A sto je najgore i sami znaju da nista nece postici
Mila
pre 2 godine
Opozicija nastavlja da maltretira narod sa njihovim besmislenim protestima
Bilja
pre 2 godine
Remete normalnim ljudima zivot jer stalno zatvaraju ulice!
Aco
pre 2 godine
Opozicija sebi opet daje autogol.
Jelena
pre 2 godine
Blikiranjem saobracaja vrsite nasilje nad gradjanima kojima onemogucavate slobodno i nesmetano kretanje, sramota ste
Aleksandar
pre 2 godine
Sve sama politička elita..
Jele
pre 2 godine
Protesti su klasicno maltretiranje gradjana!
Maja
pre 2 godine
opozicija proteste samo koristi za svoje licne interese
Nana
pre 2 godine
Sramota, na sta je spala opozicija, da plate nekome pice ispred trafike i to je njima protest
Nana
pre 2 godine
Opozicija apsolutno nema prava da blokira bilo sta
Stefan
pre 2 godine
Blokirati saobracaj znaci nasilje, maltretirate nas!
Nana
pre 2 godine
Opozicija samo pravi stetu tim njohovim protestima sramote
Nana
pre 2 godine
Opozicija nikada nije nimarila za drzavu a ovim blokadama to jasno pokazuju
Marko
pre 2 godine
Opozicija nikad nije pala nize, Njihov rejting je nacisto srozan!
Goca
pre 2 godine
Opozicija je trula do srzi!
Nana
pre 2 godine
I tomopozicija naziva protestom, to sto hoce da ostavre licne interese preko nevinog naroda, sramota
Biljana
pre 2 godine
Protetsi su postali skup najvecih olosa i dokonjaka!
Kaca
pre 2 godine
Bitno da su blokirali saobraćaj, a sto se ljudi napijaju na protestima to nije bitno!
Sara
pre 2 godine
Zarad cega su vise ti protesti kada je opozicija dokazala svoju bahatost. Narod to ne podrzava.
Jana
pre 2 godine
Ove proteste treba zabraniti!
Ceca
pre 2 godine
Ljudi ne mogu normalno da funkcionišu jer opozicija stalno zatvara ulice!
Milan
pre 2 godine
Сада поред "сендвичара" имамо "лименкаре".