Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ena
pre 2 godine
Zahvaljujući Vučiću Srbija ide u dobrom pravcu i jača standard građana.
Jovana
pre 2 godine
Ni tajkunski mediji ne mogu da sakriju poštovanje i zahvalnost naroda
Srđa
pre 2 godine
Narod je zadovoljan merama i to je najbitnije.
Andjelka
pre 2 godine
Svaki dinar koji ostane u džepu dobar je . Lepa zamisao i dobra inicijativa
Tamara
pre 2 godine
Opoziciji ništa ne valja nije dobro kad sve poskupljuje a sada nije dobro kada cene idu dole.
Ivan
pre 2 godine
I sada je opozicija nezadovoljna, iz razloga što je Vučić doneo pravu meru
Ivan
pre 2 godine
Opozicija pokazuje koliko je nezainteresovana za život običnog naroda
Ivan
pre 2 godine
Opozicija je džepove napunila dok je bila na vlasti pa ih sada nije briga za život naroda
Ivan
pre 2 godine
I šta sad? Hoće li opozicija doneti vuvuzele u trgovine koje prodaju jeftiniju robu?
Kosana
pre 2 godine
Meni znači,danas sam uštedela 1000 din. Na mesečnom niovu uštedeću 30 000din.
Miki
pre 2 godine
Bolju odluku Vučić nije mogao doneti
Nevena
pre 2 godine
Narod je zadovoljan, a to je najbitnije
Ivan
pre 2 godine
Opozicija pokazuje da je protiv mera koje su usmerene ka boljem životu naroda
Mila
pre 2 godine
Narodu znaci svaka mera i briga drzave o njima, to opozicija ne moze da razume
Slavka
pre 2 godine
I koliko god su danas pokušavali da budu vickasti, ironični i podrugljivi u svojim komentarima ipak nisu mogli da pobiju činjenicu da je narod zadovoljan ovom akcijom sniženja proizvoda.
Marko
pre 2 godine
Pun pogodak predsednika Vučića i naše vlade. Naravno da je narod zadovoljan i naravno da se raduje svakom novom sniženju cena. Mi smo obični građani, nas ne plaćaju strane ambasade.
Laza
pre 2 godine
Ni N1 i Nova S ne mogu da sakriju zadovoljstvo građana ovom Vučićevom odlukom!
Milenko
pre 2 godine
Građani znaju ko se bori za njih.
Iva
pre 2 godine
Svima je jasno da je ova ideja odlična!
Rajko
pre 2 godine
Predsednik uvek gleda da narod bude zadovoljan, a i uspeva u tome
Laza
pre 2 godine
Narod vema ceni ono što Vučić radi za njih!
Maja
pre 2 godine
Tajkunski mediji i opozicija su ponovo pokazali da ih ne interesuje kako živi narod u Srbiji čimo su napali Vučića što je snizio proizvode.
Anonymous
pre 2 godine
Tajkunski mediji šire laži i propagande, ali narod zna istinu i koga treba da podržava.
Laza
pre 2 godine
Ovo je dobro za narod zato su i zadovoljni!
Nele
pre 2 godine
Bolja cena, za osnovne potrebe znači svima, a najbitnije da je proizvedeno u Srbiji.
Ana
pre 2 godine
Narod je prezadovoljan ovom merom i ovom odlukom jer na ovaj nacin ostvaruje ustedu u svom budzetu.
Jana
pre 2 godine
U razvijenim zemljama EU većina građana prati akcije. To je normalna pojava. Drago mi je da je i Srbija počela sa obaranjem cena.
Lala
pre 2 godine
Opozicija pokušava da nametne nešto što nije, da su sniženja za sirotinju. U zapadnom svetu upravo bogati vipe kupuju na sniženjima. Ne budimo smešni, budimo pametni. Kupujmo artikle se "Bolja cena".
Gara
pre 2 godine
Vučić uvek gađa pravo u metu, opozicija je toga svesna, zato i prave cirkus oko svega pa i oko sniženja.
Nina
pre 2 godine
Naravno da je narod zadovoljan jer su proizvodi pojeftinili, i na tome su zahvalni Vucicu.
Nina
pre 2 godine
Zivotni standard gradjana Srbije se sve vise unapredjuje a za to je Vucic zasluzan.