Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kaja
pre 2 godine
Tadicu sve smeta sto je u vezi Vucica...bolje da cuti i da se pokrije usima!
Maja
pre 2 godine
Tadić bolje da ćuti i da se ne oglašava.
Vesna
pre 2 godine
Sada im sve smeta, a oni su radili šta su hteli i nikome nisu račune polagali.
Milana
pre 2 godine
Tadić je teški licemer.
Miroljub
pre 2 godine
Ko gubi ima prava da se ljuti
Zoran
pre 2 godine
Javio se veliki stručnjak i filozof koji nam drže neka predavanja
Jovan
pre 2 godine
Ovim opozicionarima stalno nešto smeta
Darko
pre 2 godine
S obzirom da TAdić nema nikakav plan i program za građane, ostaje mu samo da kuka i da se žali
Sa
pre 2 godine
Smeta mu jer je stabilan i odgovoran za razliku od mnogih i Tadica samog koji svakodnevno pokazuje liderstvo i hrabrost u suocavanju sa aktuelnim izazovima
Marko
pre 2 godine
Odavno sam već navikao da opozicionarima stalno nešto smeta
Bojan
pre 2 godine
Opozicija samo zna da kuka i da se žali, taman posla nešto konstruktivno da urade za ovaj narod
Aleks
pre 2 godine
Tadicu smeta Vucicevo ime, a njegovo kada je bio na vlasti mu nije smetalo. Sta ce sve jos da izmisli ova bagra i sta im sve oada na pamet... Jadno.
Nina
pre 2 godine
Šta Tadiću ima da smeta, on je svoje pokazao šta i kako radi, jedan gubitnik.
Silvija
pre 2 godine
Tadić je postao kao neka beba, stalno nešto plače i kuka
Ana
pre 2 godine
Tadić nikako da shvati da je njegovo vreme prošlo.
Jovana
pre 2 godine
Od opozicije ništa drugo i nije bilo za očekivati nego da se nešto žale
Lola
pre 2 godine
Tadić je završio svoju karijeru, šta mu smeta sad.
Darija
pre 2 godine
Kad neko nema ideju, plan ij program ostaje mu samo da se žali, Tadić je klasičan primer
Bojana
pre 2 godine
Ene otkud Tadić, zar on nije umro na političkoj sceni još davnih dana?
Nole
pre 2 godine
Ko gubi ima pravo da se ljuti.
Marija
pre 2 godine
Opozicija je navikla samo da se žali ma koliko Predsednik Vučić svaki put gledao da im izađe u susret oni to ne cene
Ana
pre 2 godine
Narod nije zaboravio šta je Tadić radio ,ako on jeste...
Bojana
pre 2 godine
Ja stvarno ne bih želela da se vraćam na period 2004-2008, kad se samo setim koliko je fabrika zatvoreno i državnih firmi što zatvoreno, što privatizovano. PAkao
Nita
pre 2 godine
Tadiću sada smeta isto ono što je on radio u svoje vreme. Da je on na mestu Vučića ne bi pravio problem, ali s obzirom da gubi stvar je jasna odakle ta smetnja.
marko
pre 2 godine
Tadicu sve smeta, mukica.
viki
pre 2 godine
Njemu smeta sve sto je on radio.
Momčilo
pre 2 godine
Tadić izgleda ima amneziju.
Milena
pre 2 godine
Pa opozicija zaboravlja šta su oni radili, njima je bitno samo da pljuju Vučića
Ivanka
pre 2 godine
Uvek dupli standardi i dvostruki arsini.Tadic je mozda zaboravio, gradjani Srbije nisu.
Uros
pre 2 godine
A sopstveno ime mu nije smetalo 2004. i 2008?
Tijana
pre 2 godine
Ma opozicija nikada neće da prizna svoje greške i šta su oni radili u prošlosti, njima je bitno samo da pljuju Vučića koji je digao Srbiju na noge, posle njih što su naz unazadili za 10 godina
Zoja
pre 2 godine
Tadić ima dvostruke arsine. Osuđuje Vucica, a i njegovo ime se pojavljivao na izbornim listama.
Momčilo
pre 2 godine
Naravno da mu smeta, jer zna da će da njegovi izgube od Vucica.
Žarko
pre 2 godine
Tadić je veliki licemer.
Ksenija
pre 2 godine
Ma daj molim te preteraše više sa kojekakvim komisijama oko izbora!Kad je Tadić bio na listi moglo je kako hoće a sada traže dlaku u jajetu.
Sara
pre 2 godine
Brzo se zaboravio sta si ti radio.
Stefan
pre 2 godine
Tadiću smeta sve što dolazi od Vučića
Maja
pre 2 godine
Klasicno za Tadića i opoziciju da kritikuju Vučića za sve stvari koje su i oni radila
Igor
pre 2 godine
Svasta bi rekli samo Vucicu da naskode.
Sara
pre 2 godine
Tadić je veliko zlo, njemu smeta svaki napredak Srbije
Toma
pre 2 godine
Tadić bi najradije da se vučić ne kandiduje na izborima
Ivana
pre 2 godine
Tadic ko bese taj, srozao se veoma nisko. Ne znam kako ga nije sramota da se javlja za nesto uopšte.
Toma
pre 2 godine
Mislim da je vreme da Tadić shvati da na ovim izborima nema šta da traži
Srki
pre 2 godine
Tadic bi da moze zabranio Vucicu da se zauvek bavi politikom.Sve bi on zabranio samo da se vrati na vlast milom ili silom.
Nenad
pre 2 godine
Tadic racuna na to da se njegovog nista ne seca,pa Boze moj sad je odjednom nedozvoljeno, a dok je on radio bilo je dobro
acko
pre 2 godine
Video je narod sta Tadic radi zato i ne moze ni 3 posto da skupi.
Maja
pre 2 godine
Tadicu i ostalima smeta sve sto radi Vucic a oni su ti koji su radili prljavo i neposteno.
Maki
pre 2 godine
Uvek ce Tadić naći nešto što mu nece odgovarati.
Milovan
pre 2 godine
Slepci. Sad potežu nebitne stvari. Treba lepo da prihvate da je Vučić superioran u politici,i to je to. Šta lupaju
Radule
pre 2 godine
Sve nekim bivšim nešto smeta!
Ksenija
pre 2 godine
Nekad je pametnije cutati nego dizati graju kao Tadić, pokopao je ovim sam sebe
Ljilja
pre 2 godine
Tadić da je znao nešto da radi Srbija ne bi propadala i došla do pred bankrot.
Danka
pre 2 godine
Не виде они себе, никада и нису. Знају само да критикују.