Supruga tajkunskog novinara Zorana Kesića primila je od Radio televizije Srbije 354.000 dinara za posao kostimografa tokom Pesme za Evroviziju!
Supruga hejtera sa Šolakove televizije Zorana Kesića - koji najstrašnije pljuje Srbiju, njenog predsednika i sve što ne podržava đilasovska opozicija, ali i koji je bio jedan od predvodnika protesta ispred RTS-a, tražio smenu rukovodstva Javnog servisa i dodelu nacionalne frekvencije tajkunskoj televiziji N1 - je od istog tog RTS-a primila je 354.000 dinara za posao kostimografa tokom "Pesme za Evroviziju".
Od urednice i supervizorke izbora "Pesme za Evroviziju" Olivere Kovačević, inače vanbračne supruge Borka Stefanovića - prvog Đilasovog potrčka, dobila je ogroman honorar! I dok Zoran Kesić svako malo javno pljuje po RTS, njegova supruga Ivana Kesić uzima veliki novac od RTS!
Foto: printscreen
Ovo je licemerje na delu, jer, dok supruga Zorana Kesića uzima novac za projekte na RTS- u, a ovo nije prvi put, njen suprug Zoran protestuje protiv Javnog servisa Srbije!
Podsetimo, u junu mesecu prošle godine saznali smo da je Ivana Kesić primila od Radio televizije Srbije 177.000 dinara, odnosno 1.500 evra za posao stiliste u emisiji "Jedan dobar dan".
Foto: beta/printscreen
Takođe, nedugo zatim - u septembru 2023. godine - saznali smo da je Kesićeva žena dobila silne pare za rad u sezoni kviza "Stigni me ako znaš" za tilizovanje voditeljke.
Zoran Kesić, zabavljač opozicionih birača sa Nove S, izvređao je predsednika Republike Srpske Milorada Dodika i nosioca liste "Mi – glas iz naroda" i doktora Branimira Nestorovića rekavši za njih da oni izgledaju kao glupan i tupan.
Voditelj Zoran Kesić, pristalica takozvane koalicije "Srbija protiv nasilja", nije krio da je razočaran kampanjom i zalaganjem svojih političkih pulena.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zoran Kesić, zabavljač opozicionih birača sa Nove S, izvređao je predsednika Republike Srpske Milorada Dodika i nosioca liste "Mi – glas iz naroda" i doktora Branimira Nestorovića rekavši za njih da oni izgledaju kao glupan i tupan.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravio je danas na jugozapadu Srbije. On je posetu započeo u Prijepolju, a zatim je obišao veliki broj lokacija u Priboju i Novoj Varoši.
Načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić izjavio je danas da je situacija sa požarima u Deliblatskoj peščari trenutno mirnija i da su naselja za sada bezbedna, naročito naselje Šumarak koje je veoma bilo izloženo riziku od požara.
Manastir Palja važi za najstariju svetinju u ovom kraju, gde je poslednju noć u Srbiji proveo Sveti Sava, a poznat je i po izvorima koji leče bolest i sterilitet.
Aleksandra Stefanović i Miloš Gvozdenović odlučili su da svoje sudbonosno "da" izgovore u Guči, prestonici trube, i to u Crkvi Svetog arhangela Gavrila, mestu koje je snažno povezano sa tradicijom i istorijom Dragačevskog sabora trubača.
Smrtna kazna u Srbiji ukinuta je 2002. godine kada je veliki broj najsurovih i najmonstruoznijih ubica promenom zakona umesto pred streljačkim strojem završio u zatvoru na 40 godina.
Policija u Bečeјu, u saradnji sa Osnovnim јavnim tužilaštvom u Bečeјu, uhapsila je D. P. (30) iz okoline tog mesta, zbog sumnje da јe počinila tešku krađu.
Nestanak Nikole Mitića 10. avgusta 2020. godine isprva je tretiran kao običan slučaj nestale osobe, kada je porodica objavila njegovu fotografiju u javnosti, verujući da je reč o misterioznom nestanku.
Svrab, peckanje i neprijatan vaginalni sekret mogu da se povuku nakon terapije, ali kod mnogih žena kandida se ubrzo ponovo javlja. Razlog pritom nije uvek samo sama gljivica - određene navike i okolnosti pogoduju njenom ponovnom razvoju
Za glatku i negovanu kožu nije dovoljno samo obaviti brijanje - jednako su važni pravilna priprema kože, izbor kvalitetnog brijača i odgovarajuća nega nakon tretmana.
Redakcija Informera došla do informacije da je Ava Karabatić danas viđena u Urgentnom centru u Beogradu, gde je, prema saznanjima do kojih smo došli, potražila lekarsku pomoć zbog vidljivih povreda na glavi i licu, a ona nam je sve to i potvrdila.
Popularna voditeljka Jovana Jeremić oglasila se na svom Instagram profilu veoma emotivnom objavom posvećenom svom pokojnom ocu, koja je privukla veliku pažnju javnosti i mnoge ostavila bez teksta.
Rijaliti učesnik Ivan Marinković dotakao se odnosa Maje Marinković i Asmina Durdžića, otkrivši da je u kontaktu sa njom, ali da krivi Asmina što uživa u čitavoj situaciji.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.