• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

03.04.2024

22:26

Holidej od aprila do oktobra! Čak i da se spoje izbori 2. juna, opozicija ih hoće u oktobru

Tanjug/Vladimir Sporčić

Vesti

Holidej od aprila do oktobra! Čak i da se spoje izbori 2. juna, opozicija ih hoće u oktobru

U septembru 2023. zahtevali hitne izbore do kraja 2023. Dobili ozbore 17. decembra, pukli na njima, blatili Srbiju po inostranstvu da su pokradeni, zahtevali momentalno nove izbore, dobili datum 28. april međutim - ne žele tad zbog holideja.

Vučić pomeri za 2. jun, ne odgovara im jer nisu spojeni izbori. Sada više nije u opticaju ni septembar kog su pominjali već oktobar ali im više nije ni bitno da su spojeni jer jednostavno beže od izbora zato što znaju da će žestoko pući!

Zdravo Ponoš: "Ja ne vidim kako od ovoga trenutka mi možemo da prihvatimo učešće na tim izborima 2. juna, čak i da se izbori spoje. Mislim da bi sad, od ovog momenta, trebalo da bude na stolu samo nešto što bi se moglo obaviti početkom oktobra!"

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

"Danas počinje Atinska konferencija": Formira se Balkanski savez
Društvo

"Danas počinje Atinska konferencija": Formira se Balkanski savez

Za domaću javnost koja je već danima bila pod utiskom dominantnih vesti o unutrašnjem obračunu u Gvatemali, u centralnoj Americi, 28. jun 1954. doneo je jednu sasvim novu temu, koja je bila istaknuta tog dana velikim naslovom: "Atinska štampa pozdravlja predstojeći savez" i nadnaslovom "Danas počinje Atinska konferencija".

28.06.2026

10:06

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set