Ministar saobraćaja, građevinarstva i infrastrukture Goran Vesić oglasio se na svom Fejsbuk profilu pre nego što će narodni poslanici u drugom danu nastaviti da raspravljaju o izboru Vlade Republike Srbije u Narodnoj Skupštini.
"Jutarnja kafa u praznoj Njegoševoj ulici pre odlaska u Narodnu skupštinu, u kojoj će narodni poslanici u drugom danu raspravljati o izboru Vlade Republike Srbije", napisao je Vesić i dodao:
"Ukoliko Vlada mandatara Vučevića dobije poverenje narodnih poslanika svoj posao nastavljam tamo gde sam stao. A mnogo toga je započeto. Ponosan sam na ukazano poverenje i spreman da sprovedem sve reforme u sektoru za koji sam nadležan. Odmah, bez kalkulisanja, u interesu zemlje… I to će biti tako…", napisao je ministar.
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru Milošu Vučeviću i Srpskoj naprednoj stranci (SNS) na predlogu da u novoj vladi ponovo obavlja tu funkciju, ističući da će se truditi da tu priliku opravda i pruži maksimum u cilju realizacije planiranih projekata.
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić obišao je radove na izgradnji obilaznice oko Gornjeg Milanovca koja će, kako je rekao, biti završena do kraja septembra, a koštaće oko 30,5 miliona evra.
Na auto-putu Niš-Dimitrovgrad u blizini Dimitrovgrada oko 18.30 sati saobraćajna policija privremeno je preusmerila saobraćaj sa preticajne na voznu saobraćajnu traku zbog vozila, poljoprivredne mašine-traktora sa priključnim oruđem, koje se kretalo u suprotnom smeru, objavio je uz fotografiju ministar Goran Vesić.
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić potpisao je podršku izbornoj listi SNS "Aleksandar Vučić - Vračar sutra" za izbore za Skupštinu gradske opštine Vračar.
U Gornjem Milanovcu danas je pušten u rad zatvoreni bazen, jedini takav objekat u Moravičkom okrugu, u prisustvu ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastruktre Gorana Vesića, rukovodstva opštine i velikog broja Milanovčana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić izjavio je danas da je zahvalan predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, mandataru Milošu Vučeviću i Srpskoj naprednoj stranci (SNS) na predlogu da u novoj vladi ponovo obavlja tu funkciju, ističući da će se truditi da tu priliku opravda i pruži maksimum u cilju realizacije planiranih projekata.
Jedan od najostrašćenijih blokadera, Luka Pešić, bio je kolovođa današnjeg nasilja u Užicu tokom kog su njegovi istomišljenici nasrtali na kordon policije ne bi li izazvali krvoproliće u tom gradu gde se održavao skup Srpske napredne stranke (SNS).
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Bivši učesnik "Exatlona" Andrej Bedić otkrio je kako se nosio sa porazima u takmičenju, ali i detalje iz privatnog života koje javnost do sada nije znala.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
Mladoženja i njegovo društvo iz sela Koštunići kod Gornjeg Milanovca dugo će pamtiti momačko veče, ali ne baš po provodu kojem su se nadali. Planirano slavlje prekinulo je snažno nevreme koje je zahvatilo ovaj kraj.
Kada pijani ili drogirani sednu za volan, ne ugrožavaju samo sebe i druge učesnike u saobraćaju, već neretko, kada ih policija zaustavlja, pokušavaju da pobegnu. Umesto da stanu na znak službenika, dodaju gas, prelaze u suprotnu traku, prolaze kroz ulice velikom brzinom, a pojedini, kada shvate da im beg automobilom ne uspeva, pokušavaju da policiji umaknu i pešice. Tako obična saobraćajna kontrola za nekoliko trenutaka može da preraste u pravu filmsku poteru.
Na društvenoj mreži Instagram, pojavila se neobična objava B. K. iz Velikog Gradišta, koji je iz pištolja ubio zeta S.Č. i sestričinu (19), nakon čega je počinio samoubistvo.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Iako se često smatra da je osam sati sna idealno za svakoga, stvarna potreba za odmorom varira od osobe do osobe. Dok nekima ista količina sna nije neophodna da bi normalno funkcionisali, drugima je potrebno znatno više vremena u krevetu da bi se osećali odmorno i produktivno.
Američka kompanija Gugl objavila je danas da će promeniti pravila o neželjenom sadržaju u Evropskoj uniji kako bi otklonila zabrinutost regulatora i izbegla moguću kaznu zbog kršenja pravila o konkurenciji.
Harmonikaš Aca Sofronijević otkrio je kako se neke kolege sa estrade nisu odazvale na poziv da gostuju na drugom koncertu pevača Milančeta Radosavljevića.
Supruga popularnog boksera Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, stigla je večeras na boks meč u Beogradu kako bi iz prvih redova pružila podršku svom suprugu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.