Printskrin
Vesti
Isplivao plan opozicije i lažnih ekologa! Ćutina poslanica priznala: Ako mi dođemo na vlast, kopaćemo litijum!
Danijela Nestorović iz Ekološkog ustanka Aleksandra Jovanovića Ćute izjavila je za N1 da će sadašnja opozicija, ako dođe na vlast, razmotriti istraživanje litijuma i bora.
Pošto i istražne radnje podrazumevaju kopanje, a i postavlja se pitanje zašto bi neko istraživao rudu ako neće da je kopa, plan je jasan: Opozicija i lažni ekolozi nameravaju da kopaju litijum ako kakvim čudom dođu na vlast.
- Ja sam rekla, kada bude postojao pravni poredak i kada se bude poštovao, kada institucije budu poštovale pravni sistem i funkcionisale u skladu sa zakonima i Ustavom i kada se budu primenjivali životni standardi koji se primenjuju u Evropi u pogledu zaštitne sredine, tada možemo da razgovaramo o istražnim radnjama, ne o iskopavanju rude litijuma i bora - rekla je Danijela Nestorović.
UMALO BEZ GLAVE ZBOG TRI PRSTA U ZAGREBU! Potresna ispovest Veljka Račića: U hrvatskom zatvoru sam proveo 80 dana, tukao sam se da preživim
120. 07. 2026. u 11:35
220. 07. 2026. u 11:35
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.