Islamistička Slobodna Bosna objavila je u kratkom roku dva teksta protiv Aleksandra Vučića - u jednom napadaju jačanje srpske vojske, a u drugom jačanje srpske ekonomije kroz mogućnost eksploatacije litijuma.
Kao sagovornike izabrali su osvedočene srbomrsce, jednog iz Srbije - Zorana Vuletića, i jednog sa Zapada - Florijana Bibera.
Ova medijska kampanja od strane islamističkog portala "Slobodna Bosna" dolazi u trenutku kada Vučićeva administracija nastoji da unapredi vojnu i ekonomsku poziciju Srbije!
Opozicionar Srđan Milivojević koristi svaku priliku da u medijima pod Šolakovom palicom nacrta metu na čelu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Gnusno laže, i ne libi se ni rečnika ni načina na koji će da opljuje predsednika.
Islamistička Slobodna Bosna objavila je pakleni antisrpski plan koji je skovan na nivou celog regiona. O tome je u Info jutru govorio Dragoslav Bokan, pisac i režiser.
Islamistička "Slobodna Bosna" ne prestaje sa besmislenim narativom i jeftinom indoktrinacijom svojih sledbenika, a ovog puta podržali su propalog predsedničkog kandidata Zdravka Ponoša koji se iznova meša tamo gde mu nije mesto - ekspert nad ekspertima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izneo je činjenice o tome šta nas je sve zadesilo nakon što su bivši predsednici Srbije Boris Tadić i Vojislav Kostunica nemo posmatrali otcepljenje Crne Gore, a islamisti su automatski napali našeg predsednika.
Predsedavajući Predsedništva BiH i dokazani ekstremista i srbomrzac Denis Bećirović pružio je podršku islamistima iz Slobodne Bosne, dok bi istovremeno da ućutka predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Opozicionar Srđan Milivojević koristi svaku priliku da u medijima pod Šolakovom palicom nacrta metu na čelu predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Gnusno laže, i ne libi se ni rečnika ni načina na koji će da opljuje predsednika.
Zagrebački mediji i dežurni srbomrzci ponovo su poleteli da se direktno umešaju u unutrašnje stvari Srbije i pruže otvorenu podršku opozicionim blokaderima!
Bivši saborci na Exatlon poligonu, a sada voditelji najvećeg sportskog rijalitija Tijana Jović i Aleksa Erski razgovarali su o njegovoj ulozi u novoj sezoni.
Pripreme za drugu sezonu Exatlona uveliko su u toku, a sudeći po takmičarima koji su već otputovali u Dominikansku Republiku, publiku očekuje pravi spektakl.
Voditelji druge sezone Exatlona Tijana Jović i Aleksa Erski mnoge su nasmejali simpatičnim i opuštenim razgovorom, koji je već na samom početku nagovestio sjajnu atmosferu i odličnu energiju među njima.
Ministar finansija Siniša Mali je putem svog Instagram profila odgovorio na pitanja građana u vezi sa jednokratnom novčanom podrškom države, koja je najavljena za septembar.
Trgovci će od septembra morati svakodnevno da objavljuju cenovnike svojih proizvoda i da budu dostupni građanima kako bi pratili cene, shodno odredbama usvojenih zakona koji uređuju tržište i zaštitu potrošača u Srbiji.
Najveća i najpoznatija leskovačka manifestacija - Roštiljijada počinje večeras uz vatromet, nastup trubača, mažoretkinja i koncert Milice Pavlović. Centar grada je velika pešačka zona, a oni koji dolaze automobilima treba da obrate pažnju i gde parkiraju.
Za mladićem B. B. (23), koji je brutalno pretučen na Starom sajmištu, raspisana je poternica jer se mesecima izbegavao da se javi na izdržavanje zatvorske kazne.
Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (JTOK) odbilo je da postupa u predmetu protiv okrivljenih za ubistvo Darka Veskovića Prike 22. juna u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž
Nemački kancelar Fridrih Merc vratio se na političku scenu posle letnje pauze i najavio fokus na reforme i povećanje konkurentnosti nemačke privrede, dok njegovu vladu na jesen očekuje niz politički zahtevnih odluka.
Poseta Stiva Vitkofa i Džareda Kušnera, izaslanika američkog predsednika Donalda Trampa, Moskvi odložena je zbog nedostatka konkretnih predloga, izjavio je danas predsednik Ruskog saveta za međunarodne poslove (RSMD) Ivan Timofejev.
Američki predsednik Donald Tramp je u objavi na društvenoj mreži poručio da će od 1. januara 2027. godine carine na automobile, kamione, auto-delove i čelik iz Kanade biti povećane na čak 50 odsto.
Najnovija ruska nuklearna podmornica "Habarovsk", projektovana za nošenje strateškog podvodnog drona "Posejdon", prvi put je isplovila radi testiranja u Belom moru.
Glumac Milan Marić ispljuvao je dolazak holivudske zvezde Žana Kloda Van Dama na Međunarodni filmski festival u Nišu koji se održava od 25. do 30. avgusta u tom gradu.
Ruski pisci dali su neka od najznačajnijih dela svetske književnosti, a romani Lava Tolstoja, Fjodora Dostojevskog, Mihaila Bulgakova i Ivana Turgenjeva i danas se nalaze na listama obavezne lektire širom sveta.
Napadima, sujeti i sramotnom ponašanju glumačke zvezde Milana Marića izgleda nema kraja pa je objavio još jedan status na Iksu u kojem pljuje holivudsku zvezdu Žana Kloda Van Dama.
Pas se s pravom smatra čovekovim najboljim prijateljem, ali neke rase posebno se izdvajaju po neverovatnoj odanosti i snažnoj povezanosti sa svojim vlasnikom.
Microsoft u okviru Windowsa 11 testira novu funkciju pod nazivom IntelligentCarveout, koja korisnicima omogućava da ručno odrede koliko objedinjene memorije će biti namenjeno zahtevnim zadacima poput gejminga i rada sa AI modelima.
Letnja lenja pita je idealan izbor ukusne poslastice koja se napravi za svega desetak minuta, a zatim se pita stavi u frižider da se dobro ohladi i stegne.
Kajli Džener ponovo je zapalila Instagram serijom letnjih fotki, a najveću pažnju privukao je minijaturni crni kupaći kostim u kom je istakla svoju figuru.
Mane Ćuruvija Kasper, dečko pevačice Mine Kostić, vratio se u Ameriku nakon što je u Srbiju došao jer je pevačica zbog lošeg psihičkog stanja završila u "Lazi".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.