USPACE Technology Group, kineski dobavljač usluga za svemirsku tehnologiju i zemaljske aplikacije, najavio je promene u upravnom odboru, a jedna je posebno zanimljiva - bivši predsednik Srbije Boris Tadić od juče je nezavisni neizvršni direktor ove kompanije sa sedištem u Hong Kongu.
USPACE je saopštio da Boris Tadić, kao i novoimenovani izvršni direktor i predsednik Upravnog odbora Grupacije, Ben Amor (generalni direktor Arapske organizacije za informacione i komunikacione tehnologije), kao izvršni direktor i predsednik odbora., poseduju veliko iskustvo i stručnost u sektoru vazduhoplovstva.
Foto: printscreen
Možemo da zaključimo da se jasno vidi iz ovoga da dok Boris Tadić puni isključivo svoje džepove, predsednik Vučić radi punom parom za svoj naord, što Tadić nikada nije radio, niti mario za građane Srbije dok je bio na valsti.
Nenad Popović, ministar bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje i položaj društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu sastao se danas sa predstavnicima ruske elektroprivrede, sa generalnim direktorom ruske državne kompanije „Rosseti“, Andrejem Rjuminom i njegovim saradnicima.
Grupa bezidejnih političara koja je od lažne zabrinutosti napravila profesionalno zanimanje nastavlja da svoje postojanje hrani nihilizmom i destrukcijom, saopštio je ganas Gradski odbor SNS u Novom Sadu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nenad Popović, ministar bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje i položaj društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu sastao se danas sa predstavnicima ruske elektroprivrede, sa generalnim direktorom ruske državne kompanije „Rosseti“, Andrejem Rjuminom i njegovim saradnicima.
Godinama su ruske trupe istraživale ukrajinski garnizon u Nikolajevki u Donjeckoj oblasti na istoku Ukrajine, šaljući male timove infiltratora da pronađu liniju proboja. Međutim, 29. jula su prestali sa istragom.
Kristalno čista voda u bazenu sa pogledom koji neumoljivo podseća na švajcarske Alpe i to za samo 250 dinara dnevno, verovali ili ne, nalazi se u podnožju Suve planine.
Holivudski glamurozna supruga predsednika Jugoslavije Tita, Jovanka Broz, dominirala je na fotografiji tog 11. avgusta 1954. godine na naslovnoj strani Večernjih Novosti. Snimljena je zajedno sa mužem na prijemu u slovenačkom ekskluzivnom letovalištu Bledu, dok oboje razgovaraju sa grčkim ministrom spoljnih poslova.
Službenici policije u Budvi su uhapsili E.H. iz Bosne i Hercegovine, jer je vozio sa 1,49 promila alkohola pa izazvao saobraćajnu nezgodu, objavila je Uprava policije na mreži X.
Dugogodišnji šef Odeljenja za urologiju u Opštoj bolnici Zadar, 56-godišnji dr Tomislav Sorić, preminuo je u ponedeljak oko 16:10 časova u moru kod ostrva Iž, potvrdila je Policijska uprava Zadar.
Administracija predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa obustavila je saveznu podršku godišnjem Izveštaju o Arktiku, vodećem pregledu stanja životne sredine u regionu i posledica klimatskih promena, saopštila je danas Nacionalna uprava za okeane i atmosferu (NOAA).
Nemačka pojačava odbranu od dronova na aerodromima nakon incidenta u Lajpcigu, 300 pripadnika specijalnih snaga biće raspoređeno na osam lokacija, a najavljeno je i uvođenje dodatne odbrambene tehnologije.
Tamni podočnjaci mogu biti povezani sa hiperpigmentacijom, a izlaganje UV zracima može dodatno podstaći i pojačati stvaranje pigmenta, a evo koji SPF treba koristiti za ovaj deo lica.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.