Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nina
pre 1 godinu
Opravdanja za nasilje nema!
ana
pre 1 godinu
sramno je opravdavati nasilje
Radmila
pre 1 godinu
Opozicione lešinare treba zakonom kazniti za ovakve izjave i promovisanje nasilja.
Mirjana
pre 1 godinu
Strasno cime se ponose ljudi koji zele nasilje
Naka
pre 1 godinu
Istina brzo dođe na videlo, narod zna da je opozicija bila zadužena za nerede. Osuda nasilja!
Mile
pre 1 godinu
Marinka na aparatima
Laki
pre 1 godinu
Nasilje pod hitno mora da se zaustavi
Sandra
pre 1 godinu
Nasilje koje opozicija sprovodi mora da bude što pre kažnjeno
Milan
pre 1 godinu
Pogačar je jedan od onih koji inicira i svojim delovanjem generiše nasilje. Reč je o opasnom čoveku, kojeg treba pritvoriti.
Maja
pre 1 godinu
Nasilnici će uvek podržati nasilje i opravdati ga,zato nam ovako i jeste
milica
pre 1 godinu
Konacno da priznaju kakvi su nasilnici i vandali!
Sonja
pre 1 godinu
Ovo je direktno priznanje za sve što su nasilnici radili. ne kriju oni to, valjda misle da su junaci. Bruka i sramota za čije su interese to radili.
Rade
pre 1 godinu
Pogačar je deo tima ljudi koji bi da okrvave ulice Srbije zarad političkog cilja. Takve poput njega treba uhapsiti!
Ena
pre 1 godinu
Konačno da priznaju svoja nedela ovi iz opozicije.
Mila
pre 1 godinu
Većina ljudi se okupila u NS zbog tuge, a manjina je zloupoterbila skup i demolirala grad. Sramota za ovo društvo.
Zeljko
pre 1 godinu
Ova vlada vodi razvojnu politiku, koja je usmerena na rast životnog standarda građana Srbije a svi koji su odgovorni za ovu uzasnu nesreću da odgovaraju pred licem pravde
Branislav L
pre 1 godinu
To mu je posao za koji je odlično plaćen iz matice Hrvatske i drugih zapadnih službi.
Todor
pre 1 godinu
Nasilje je dopustivo i neprihvatljivo. Pogačar, kao i svi ostali iz opozicije, podstrekava i inicira nasilje, sa opasnim namerama. Strašno šta kako nastupa i postupa opozicija.
Zeljko
pre 1 godinu
Ko god bude pravio nasilje i nerede odgovarace!
Zoran
pre 1 godinu
Veliki sam protivnik nasilja. Strašno je to što priča i radi Pogačar.
Dusica
pre 1 godinu
Bas si se lepo pohvalio time. Bas je to za pohvalu. Majmun!
Neda
pre 1 godinu
Pogačar zaradio lisice i to ga nije opametilo.
Ikana
pre 1 godinu
Priznali ste ovo sto smo svi videli, umesto da pruzite pomoc porodicama I saosecate sa njima, krenuli ste u rusenju sopstvene zemlje!
Milivoje
pre 1 godinu
Dragi sugradjani nista drudo nismo ni mogli da ocekujemo od opozicije koja koristi sve moguce nacine da iskoristtragediju na najgori moguci nacin za svoje bolesne ciljeve,
Milan Petrović
pre 1 godinu
Opozicija se besramno ponaša, nasilnici hoće ponovo da uništavaju državnu imovinu!
Danci
pre 1 godinu
Nasilje moze da opravda samo nasilnik.
Radule
pre 1 godinu
Ovo je strašno, šta pojedinci sebi dopuštaju! Zrelo za padinjak
Nemanja
pre 1 godinu
Opozicija je resila da sve radi na silu.Sramota.
tea
pre 1 godinu
Ubaceni elementi od strane opozicije nam ruse grad
Nina
pre 1 godinu
Nekima su protesti zabava i igra! Sramno i jadno!
Brana
pre 1 godinu
Šta drugo očekivati od nasilnika i huligana
Helena
pre 1 godinu
Bas lepo od njega sto je priznao ali znali smo mi to i bez njega
Mala
pre 1 godinu
Ko je neko lud da vas pusti da protestvujete
Predrag
pre 1 godinu
Ove štetočine iz opozicije treba pohapsiti, kako više ne bi pravili haos po Srbiji.
aleksandar nis
pre 1 godinu
Nista se drugo i nije moglod ocekivati od Pogacara, cela ekipa iz opozicije je kompletno neozbiljna, neprofesionalna i ne znaju gde udaraju u borbi za vlast.
Milo
pre 1 godinu
Sram da vas bude unistavate lepotu grada.