• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

08.11.2024

18:28

Rekonstrukcija Vlade od marta do juna! Vučić: Ostavka Vesića ne sme da bude poslednja

Miloš Rafailović

Vesti

Rekonstrukcija Vlade od marta do juna! Vučić: Ostavka Vesića ne sme da bude poslednja

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Zeljko

pre 1 godinu

Izgleda da panika lagano kreće. Mask zatražio, a velika većina odobrava ukinuti podršku NVO sektoru van SAD Ostalo je još samo da se Tramp saglasi, a verujem da hoće. Puna podrška

Bilja

pre 1 godinu

Rekonstrukcija Vlade bice izvrsena od marta do juna.

Niko

pre 1 godinu

Slazem se da Vesic ne treba biti jedini koji ce dati ostavku. Isto tako smatram da treba ostavku podneti i kolaicija.

Anja

pre 1 godinu

Upravo tako, svako ko ne radi za narod, van vlade

Koko

pre 1 godinu

Puna podrška za predsednika Vucica,trebalo je to i pre da se uradi.

Dada

pre 1 godinu

Svako ko ne radi u intetesu svoje stranke i u interesu svog naroda ne treba da bude u vladi

Miša

pre 1 godinu

U svakom Ministarstvu gde se nije radilo dovoljno dobro potrebno je nešto menjati.

Ikana

pre 1 godinu

Vreme je da svako stane uz pravdi,mir,bolje sutra! Da se zito odvoji od kukolja! Bravo predsednice!

Nikola Bobic

pre 1 godinu

Podrška Vučiću u najavi rekonstrukcije Vlade. Važno je da se osveži tim i da se odgovorni pozdrave, kako bi se nastavilo sa jačanjem države i rešavanjem ključnih problema.

Tanja

pre 1 godinu

Nece predsednik da dozvoli da neko ko je odgovoran prodje nekaznjeno

Draginja Vujicic

pre 1 godinu

Svakog ce postaviti na pravo mesto!Zavladace mir,red i disciplina!Izlaganje predsednika je prebrutalno i racionalno.Podrzavam

Nikola

pre 1 godinu

Predsednik Vučić i SNS će sačuvati Srbiju od nasrtaja tajkunske antidržavne opozicije.

Boško

pre 1 godinu

Očigledno je da su neki zalutali u Vladu, jer čim nemaju osećaj odgovornosti zbog tragedije takvi i ne treba ubuduće da budu deo nje.

Boban

pre 1 godinu

Ako neko nema osećaj odgovornosti za ozbiljne propuste, jasno je da nije na pravom mestu.

Maka

pre 1 godinu

Tako je, podrska. Izaberite tim koji će da vodi Srbiju napred!

Tor

pre 1 godinu

Imali su priliku, da su dobri koliko kazu da jesu zasto rade protiv svoje zemlje, zasto su neprijatelji svoje zemlje. Ko od njij sme da otvori karte , nemaju oni hrabrosti za to , ne znaju sta je iskrenost. Ali zato su profesionalci za raznovrsna namestanja .

Neven

pre 1 godinu

Vučić jasno stavlja do znanja svoje stavove i politiku koja se sprovodi unutar stranke i vlade. Rekonstrukcija vlade može doneti promene u političkoj dinamici, a njegovo naglašavanje odgovornosti može biti način da se odvoji od kritika koje dolaze sa strane.

Goran

pre 1 godinu

Tako i treba sve sto nije dobro treba zameniti

Žika

pre 1 godinu

Vlada treba da bude primer odgovornosti, a ne mesto za one koji misle da mogu da izbegnu posledice.

Slavica

pre 1 godinu

Predsednik Vučić je realan čovek, ako ne daješ sve od sebe onda nemoj ni da radiš

Nina

pre 1 godinu

Sve što ne daje rezultati treba menjati. Tako je i sa pojedinim članovima Vlade.

Milan

pre 1 godinu

Tako i treba da se vodi stranka i država, ako ne radiš ne možeš biti na vlasti

Ivi

pre 1 godinu

Odgovornost je na svima u vladi, svaka čast Vesiću na moralnoj podršci

Dada

pre 1 godinu

Odluka je na mestu. Pojedinci su bili samo fiktivno u Vladi.

Ana

pre 1 godinu

Rekonstrukcija vlade je jako važna u nekim resorima.

Aleksa

pre 1 godinu

Tako i treba svako ko ne radi za narod, treba da izađe iz vlade

Milan

pre 1 godinu

Vučić je odlučan da izvrši potrebne promene u radu vlasti kako bi sve funkcionisalo besprekorno.

Zoran

pre 1 godinu

Svaki ministar koji nije radio svoj posao kako treba ce snositi posledice

Helena

pre 1 godinu

Dobro je videti ko radi za narod ,druge zameniti.

Stanimirka

pre 1 godinu

Svako ko je i malo odgovoran za tragediju u Novom Sadu treba da odgovara. Vesic nece biti jedini koji je dao ostavku, nacice se tu jos koji ce dati ostavku.

Gospodjica

pre 1 godinu

Bravo.Svaka čast predsedniče.Odgovornost pre svega.

Lepotica

pre 1 godinu

Bravo.Svaka čast predsedniče.Odgovornost pre svega.

Liki

pre 1 godinu

Bravo.Svaka čast predsedniče.Odgovornost pre svega.

Loka

pre 1 godinu

Bravo.Svaka čast predsedniče.Odgovornost pre svega.

Dejan

pre 1 godinu

Dogovor je postignut, rekonstrukcije će biti ali ne ove godine. Daće se šansa svima, da se trgnu i krenu efekasnije rade a od marta kreće rekonstrukcija vlade. Biće jača, efikasnija, to je cilj.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika