Beograd sprema brutalan odgovor Podgorici: Ako zabranite Vučićeviću ulazak u Crnu Goru...
Beograd sprema žestok odgovor za više desetina osoba i potpunu promenu odnosa prema Vladi Crne Gore ukoliko ta zemlja zabrani ulazak glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.
26.06.2026
13:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ranko
pre 1 godinu
Opoziciju niko više ne podržava, jer se oni bave jedino lažima i prevarama.
Nikola Bobic
pre 1 godinu
Opozicija pokušava da stvori utisak velikih protesta, ali realnost je drugačija. Skupili su tek nekoliko desetina ljudi, među kojima su i slučajni prolaznici, što jasno pokazuje da nemaju podršku građana.
Slavko
pre 1 godinu
Opozicija ne može da pronađe dovoljno ljudi koji će ih podržati, a žele da upravljaju državom.
Era
pre 1 godinu
Tackasti softver ne laze.
Mira
pre 1 godinu
Opozicija na Varadinskom mostu skupila jedva 306 ljudi
Teona
pre 1 godinu
Kakav pokretni cirkus
milica
pre 1 godinu
Opozicijin fijasko ponovo
Maka
pre 1 godinu
Pa naravno, nikome nije do protesta, narod podržava vlast, a i oni koji nisu , posle prethodnog protesta su shvatili kakva je opozicija.
Mila
pre 1 godinu
Naravno da ih ima malo takvo ponasanje je nedopustivo
Joka
pre 1 godinu
Vučić sigurno ima razloga da se smeška – i kad opozicija pokušava da pokaže snagu, brojke govore nešto sasvim drugo. Ako je to sve što mogu da skupe, onda je jasno ko ima pravu podršku.
Ljubicica
pre 1 godinu
Opozicija bi da uzme vlast na necijoj nesreci, sram ih bilo!
Olja
pre 1 godinu
Opozicijo jeftini su vam politicki poeni.Nece vas narod shvatite vec jednom i sklonite se
Ljubicica
pre 1 godinu
Opozicija bi mogla da pokaže malo poštovanja prema žrtvama tragičnog događaja u Novom Sadu.
Ljubicica
pre 1 godinu
Cime opozicija moze da se bavim sem lazima!
Nataša
pre 1 godinu
Kao po običaju šaka jada blokira ceo grad.
Alek
pre 1 godinu
Okupila se najveca fekalija i mulj naseg drustva,zato ih je toliko koliko ih je!
Kiko
pre 1 godinu
306 ulicara maltretira narod. Dokle vise tako? Svaki put sve se vise brukaju.
Danka
pre 1 godinu
Njihovi protesti vode samo u propast
Nikola
pre 1 godinu
Više ima gledalaca na fudbalskom meču seoske lige nego na ovim nazovi protestima.
Kole
pre 1 godinu
Slika sve govori, pa narod je shvatio sta je cilj protesta i ne pruza vise podrsku opozicionim prevarantima.
Verica
pre 1 godinu
Više ljudi se skupi na sajmu automobila koji gledaju noviji Mercedes
Dragan
pre 1 godinu
Od tih 300 ljudi ima oko 200 koji su plaćeni da budu tu 50 novinara i 50 slučajnih prolaznika
Svetlana
pre 1 godinu
Šaka jada ludaka.