Ovo menja lice Srbije - 10 ključnih poruka Vučića: Nov zdravstveni sistem, izgradnja puteva i strateški dogovor sa SAD!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku TV Pink, gde je govorio o najvažnijim političkim, ekonomskim i bezbednosnim temama.
09.06.2026
07:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tanja
pre 1 godinu
Ovakvo nasilje protiv omladine od strane Đilasa će svako normalan osuditi.
Predrag
pre 1 godinu
Dačić mi na ovoj slici liči na Napoleona.
Ikana
pre 1 godinu
Da se ovoliko neko drzne I osili da udari nasu decu ovo nema nigde! Djilasa kazniti podhitno!
Taki
pre 1 godinu
Đilas je osvedočeni nasilnik, ali napad na omladinu je van svake pameti!!! Čovek je hodajuće zlo!
Ana
pre 1 godinu
Verovatno još dokaza treba da bi ga hapsili!? On treba sve da zavadi, napravi haos, uništo ivu omladinu...da bi bio onde gde mu je mesto!
Marija
pre 1 godinu
Osoba koja je bila agresor sada pokušava da prikrije svoja dela, što može dovesti do daljih nesporazuma i eskalacije konflikta.
Ljilja
pre 1 godinu
Napadati nekog zbog razlicitog politickog opredeljenja je dokaz ciste nemoci.
Ana Jovanovic
pre 1 godinu
Svako normalan će osuditi ovakvo Djilasovo ponasanje. On je običan nasilnik i previse se osmelio. Bruka i tuga je sve što radi!
Aleksandar
pre 1 godinu
Ovaj covek je bolesnik i nasilnik. Tukao je i ranije.