• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

30.12.2024

20:11

Napad panike na pomen novih izbora! Pogledajte kako se ponaša novinar Nove S (VIDEO)

Prinstskrin

Vesti

Napad panike na pomen novih izbora! Pogledajte kako se ponaša novinar Nove S (VIDEO)

Džabe sva međusobna ohrabrivanja na N1 i Novoj S, džabe tlapnje da je Vučić nikad slabiji, da se ljulja, da je na kolenima... kad ne smeju ni da pomisle na izbore! Zašto ako će Vučić da padne?

Radovan Seratlić - novinar Nove S kaže:

- Ja se nadam da neće biti novih izbora pre tog roka, 2027. Nikad se ne zna kada će izbora biti i ne zna se da li je traženje izbora i izlazak na njih nasedanje, ili čekati te redovne pa videti šta će biti! - kaže Seratlić.

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Bodi-bilder uživo prenosio ubistvo lepe Nizame na Instagramu: Krvavi pir nastavio na ulicama Gradačca (FOTO)
Region

Bodi-bilder uživo prenosio ubistvo lepe Nizame na Instagramu: Krvavi pir nastavio na ulicama Gradačca (FOTO)

Pre 3 godine Gradačac i čitav Balkan potresao je zločin kakav na ovim prostorima nikada ranije nije zabeležen. Nermin Sulejmanović (35), bodi-bilder i narko-diler odranije poznat policiji, brutalno je pretukao i ubio Nizamu Hećimović (38), a potom nastavio krvavi pir po gradu u kom je ubio još dve i ranio tri osobe, pre nego što je izvršio samoubistvo.

12.08.2026

11:55

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set