"Studenti" su najavili kraj blokada i potom potopili opoziciju i antisrbina Dinka Gruhonjića poručivši im da neće biti građanskog rata u Srbiji.
Objasnili su da su želje opozicije i Gruhonjića ravne državnom udaru, ističući da ne žele da učestvuju u tome. Ovim padaju u vodu želje Dinka i saboraca o državnom udaru.
- U svrhu toga Univerzitet u Beogradu će uskoro formirati komisiju formiranu od profesora. Dakle, nju će sačinjavati profesori, koja će se baviti upravo praćenjem ispunjenja zahteva. Dakle, mi u ovom trenutku verujemo zaista našim profesorima. Verujemo studentima koji su iz struka potrebnih da se analizira to da vidimo da li su zahtevi zaista ispunjeni. Mi se vodimo od početka tom jednom narodnom izrekom tri puta meri, a jednom seci. Tako donosimo sve naše odluke, tako ćemo i ovu odluku doneti. Mi ćemo istupiti iz blokada, to nije problem. Mi se ne bavimo smenom režima, smenom vlasti, to smo isticali više puta. Mi se bavimo pre svega vladavinom prava i pravnom državom - poručio je jedan od studenata.
Novo ludilo uzelo je maha, te dok neki pate za žrtvama tragedije u Novom Sadu, drugi likuju i pozivaju na nove blokade 9. februara povodom 100 dana od nesreće u kojoj je život izgubilo 15 osoba. Iza svega se kriju zapadne službe čiji je jedini cilj rušenje vlasti u Srbiji.
Regionalna zvezda Jelena Karleuša poručila je da je nije briga šta misle studenti o političkim pitanjima i da je narod dao svoj sud o tome ko treba da ga vodi na izborima.
Povodom odluke Rektorskog kolegijuma da ne prihvati poziv na dijalog upućen od predsedika Republike Srbije, udruženje “Studenti 2.0” ističe da su studenti izgubili već previše vremena, te da je potrebno da se pokaže odgovornost prema studentima koji žele da se vrate na fakultete.
Šačica zgubidana blokirala je danas jednu od glavnih raskrsnica u Novom Sadu, maltretirajući građane koji se vraćaju kućama s posla, ali i one kojima je potrebna hitna medicinska nega.
Gledalačko-obaveštajna služba Informer (GOSI) došla je do najnovijeg snimka sa sastanka "Strateškog tima blokadera" održanog pre dva dana u Novom Sadu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novo ludilo uzelo je maha, te dok neki pate za žrtvama tragedije u Novom Sadu, drugi likuju i pozivaju na nove blokade 9. februara povodom 100 dana od nesreće u kojoj je život izgubilo 15 osoba. Iza svega se kriju zapadne službe čiji je jedini cilj rušenje vlasti u Srbiji.
Dragan J. Vučićević danas je tokom vanrednog uključenja u program naše televizije otkrio šokantne informacije o premijeru Crne Gore Milojku Spajiću koji je samo nekoliko sati ranije na najsramniji način udario na Srbiju, ali i na glavnog urednika Informera.
Jedan od lidera Srba u Crnoj Gori Milan Knežević uključio se hitno u Kolegijum na Informer televiziji i upozorio da svi novinari i urednici Informera mogu završiti na crnoj listi Crne Gore i Milojka Spajića.
U poznatom grčkom letovalištu pre dva dana odigrala se prava drama, kada su 55-godišnjeg muškarca iz Srbije vratili u život, nakon što je doživeo srčani zastoj!
Ministarstvo zaštite životne sredine i kompanija EKSPO 2027 potpisali su Memorandum o razumevanju kojim je uspostavljen okvir za zajedničku pripremu i realizaciju obeležavanja Svetskog dana zaštite životne sredine 2027. godine, u okviru programa specijalizovane izložbe Ekspo 2027 Beograd.
Fatlind B. (26) izgubio je život u stravičnoj nesreći koja se dogodila u planinskom području u selu Delovce kod Suve Reke, kada ga je tokom nevremena pogodio grom.
U Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi danas se dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je povređen maloletnik, nakon što je na njega naleteo automobil marke "reno".
Na društvenim mrežama pojavio se uznemirujući snimak stravičnog vatrenog obračuna koji se danas dogodio u samom centru, na Trgu u Podujevu, a u kojem su ranjene četiri osobe.
Posle zastoja projekta FCAS, zajedničkog francusko-nemačko-španskog lovca šeste generacije, Berlin gura sopstveni digitalni borbeni sistem - mozak rata.
Kultno ostvarenje "Ko to tamo peva" krije brojne anegdote sa snimanja, a jedna do sada neispričana, otkriva kakav je nepopravljivi šaljivdžija bio legendarni glumac Dragan Nikolić.
Glumac Predrag Miki Manojlović kaže da je odbio da glumi u filmu koji je producirao Stiven Spilberg jer je nije želeo da bude deo projekta koji ljude sa ovih prostora predstavlja u negativnom svetlu.
Visoke temperature i velika vlažnost vazduha otežavaju podnošenje letnjih dana. Organizam se tada teže hladi, više se znojimo i brže umaramo, ali uz nekoliko jednostavnih trikova možete lakše preživeti sparinu i rashladiti i sebe i svoj dom.
Japanska kompanija Soni saopštila je da će od januara 2028. godine prestati da proizvodi fizičke diskove za sve nove video-igre za konzole Plejstejšen, čime će buduća izdanja biti dostupna isključivo u digitalnom formatu.
Iako se mnogi parovi nadaju prilici da letnji odmor provedu zajedno, ponovo se povežu i poprave svoj brak, za mnoge problematične odnose ovaj period bi mogao da bude kraj, navode stručnjaci.
Da li ste znali da postoji razlika između Gugl i Hrom aplikacija? Objava na platformi X pokrenula je raspravu o pitanju o kojem mnogi ljudi izgleda nikada nisu ozbiljno razmišljali.
Učesnici rijalitija "Elita" od učešća uspevaju da zarade i po nekoliko stotina hiljada evra, a među njima se izdvajaju najplaćeniji takmičari koji za boravak pred kamerama inkasiraju vrtoglave sume.
Treper Mihajlo Veruović Vojaž nedavno je postao predmet sprdnje nakon što je fotografiju sa interneta predstavio kao svoju, a sada je zbog pitanja o tome prekinuo intervju.
Voditeljka Sanja Marinković otvoreno je govorila o razvodu od bivšeg supruga Aleksandra Uhrina, ali i o problemima sa kojima se parovi suočavaju u braku.
Pevačica Barbara Bobak nastupila je u jednom prestoničkom klubu, a sve prisutne ostavila je bez teksta kada je otkrila da ispod garderobe ne nosi donji veš.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.