Kubanski košarkašk Hasijel Rivero (31) dogovorio je saradnju sa Crvenom zvezdom!
Kako nezvanično saznaje 'Mocart sport', naredno pojačanje crveno-belih biće Hasijel Rivero, iskusni kubanski košarkaš sa značajnim evroligaškim stažom.
Uprkos spekulacijama da nije prošao lekarske preglede, izvori bliski igraču navode da je Rivero u odličnoj fizičkoj formi, redovno trenira u Valensiji i potpuno je spreman da odmah konkuriše za tim.
Foto: Starsportphoto
Hasijel Rivero
Njegov dolazak označiće sedmo pojačanje Zvezde ovog leta, posle dolazaka Čime Monekea, Tajsona Kartera, Ebuke Izundua, Stefana Miljenovića, Džordana Nvore i Semija Odželeja.
Rivero je prethodne dve sezone proveo u Makabiju iz Tel Aviva, a ranije je nastupao za Valensiju, s kojom je debitovao u Evroligi. U sezoni 2023/24 beležio je prosečno 10,2 poena uz 62% šuta za dva, 4,4 skoka, 1,3 asistencije i 12,4 indeksna poena u proseku.
Foto: Starsportphoto
Hasijel Rivero i Matijas Lesor
Rivero je igrač sposoban da pokrije obe unutrašnje pozicije (četvorku i peticu), čime će treneru Zvezde doneti dodatnu širinu u rotaciji i snagu pod košem.
Košarkaški klub Partizan organizovaće i ovog leta tradicionalni "Open air" turnir na Tašmajdanu, a očekuje se da među učesnicima budu grčki PAOK i najmanje još jedan tim iz Evrolige, saopšteno je iz kluba.
Košarkaški klub Partizan uskoro bi trebalo da ozvaniči dolazak Oskara Šibvea (Oscar Tshiebwe), centra iz Demokratske Republike Kongo i košarkaša Jute džez.
Virtus iz Bolonje posle dovođenja Karsena Edvardsa razmatra mogućnost angažovanja Rokasa Gedraitisa iz Crvene zvezde, kao alternativu za Karima Jalova iz Ulma.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaški klub Partizan organizovaće i ovog leta tradicionalni "Open air" turnir na Tašmajdanu, a očekuje se da među učesnicima budu grčki PAOK i najmanje još jedan tim iz Evrolige, saopšteno je iz kluba.
Ne vidim kratkoročno rešenje za nestašicu raketa Patriot američke proizvodnje u Ukrajini, kaže Robin Niblet, istaknuti saradnik u Četam hausu, britanskom tink-tenku specijalizovanom za međunarodne poslove.
Da ustaškom ludilu nema kraja, potvrđuje i skandalozna izjava hrvatskog ministar ekonomije Ante Šušnjar, koji je direktno zapretio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Srbima, prizivajući novu "Oluju".
Podgorička Borba objavila je tekst koji raskrinkava opasnu manipulaciju čiji je cilj da se bauk "srpskog sveta" nametne kao dominatna tema u Crnoj Gori.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas svim zaposlenima u rudarskoj industriji Dan rudara u kojoj je poručio da rudarstvo i u našem veku opstaje kao jedan od stubova privrede i energetske stabilnosti Srbije.
Ministarstvo privrede raspisalo je javni poziv za dodelu bespovratnih sredstava namenjenih unapređenju lokalnog ekonomskog razvoja kroz razvoj preduzetništva u iznosu od 31 milion dinara, a prijave će trajati sve do 11. avgusta 2026. godine.
Prava drama odigrala se danas u letovalištu Letojani na Siciliji kada jednom turisti iznenada pozlilo dok je ležao na plaži. Dok se čekala Hitna pomoć, u pomoć je pritrčala doktorka iz Srbije.
Iza kulisa plažnih barova i noćnih klubova neretko isplivaju priče o narko-mrežama koje pokušavaju da iskoriste svet provoda za dilovanje droge. Hapšenje nekoliko državljana Srbije u Budvi zbog dilovanja droge po barovima i kafićima, ponovo je skrenulo pažnju na pažnju na narko - kriminal iza sjaja noćnog života.
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 16.50 časova na Smederevskom putu, u Ulici Aleksandra Kostića, sudarila su se dva putnička automobila.
Kijev je u sukobu sa Rusijom iscrpeo gotovo sve raspoložive vrste naoružanja, izjavio je bivši glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine i sadašnji ambasador Ukrajine u Velikoj Britaniji Valerij Zalužni.
Direktor kompanije Uraldronzavod Vladimir Tkačuk, proizvođač FPV dronova "Vampir", teško je povređen u eksploziji automobila u mestu Boljšoj Istok kod Jekaterinburga, dok su njegov vozač i telohranitelj poginuli, javljaju danas ruski mediji.
Usred pojačanih tenzija između SAD i Irana, tanker u Ormuškom moreuzu prijavio je dve eksplozije, saopštio je britanski Centar za pomorske trgovačke operacije (UKMTO).
Šteta koju su pripadnici Oružanih snaga Ukrajine naneli Kurskoj oblasti premašila je 504,9 milijardi rubalja, saopštila je zvanična predstavnica Istražnog komiteta Rusije Svetlana Petrenko.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Britanski Institut za bezbednost veštačke inteligencije (AISI) saopštio je danas da su modeli kompanija Anthropic i OpenAI tokom testiranja pokušali da prevare ljude kako bi izvršili zadate zadatke, što je ocenio kao dosad nezabeležen primer autonomnog i obmanjujućeg ponašanja.
Majka pokojnog muzičara Dejana Mitrovića prvi put se oglasila nakon njegove tragične smrti i kroz potresnu ispovest otkrila detalje kobnog dana kada je njen sin izgubio život.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.