• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

17.04.2019

20:20

(FOTO) TORTURA U PODGORICI! Razbijena glava, ogrebotine i ispljuvan sako članova ZVEZDINE UPRAVE!

Crvena zvezda

(FOTO) TORTURA U PODGORICI! Razbijena glava, ogrebotine i ispljuvan sako članova ZVEZDINE UPRAVE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
zufer

pre 7 godina

Sada to prelazi u tradiciju....a da nisu baš oni krenuli sa tim u Železniku sve bi bilo ok.Igraće se i sledeće sezone pa će opet ovako.

Rukfas

pre 7 godina

A šta je trebalo poslije Beograda? Da vam poslužimo limunadu?

Jole

pre 7 godina

Hahaha a sprdate li se? Pa dočekani ste ka gospoda za razliku od vas i Čovića kako su nas dočekali u bg. Ovo nije balet no muška igra, košarka, šta plačete odma ka kakve pi***.

bane

pre 7 godina

Kakav je to narod kad su dali d..e šiptarima? I to besplatno.

Ja

pre 7 godina

Dno dna i jedni i drugi. Zna se ko je pokrenuo ovakvu atmosferu ali taj neko ne bude ni upljuvan ni gadjan. Ovako nesto se dogadja zadnjih 2-3 godine. Fuj

Ana

pre 7 godina

Zasto ostalu srpski mediji skoro da ne objavljuju ovu crnogorsku sramotu? Jel su oni pod kontrolim xrnogorskog lobija u Srbiji? Dokle ce Crnogorci biti poblascena nacija u Srbiji?

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set