Blokaderi prevršili svaku meru: Pogledajte šta su uradili u memorijalnom kompleksu u Kruševcu (VIDEO)
Grupa blokadera, koju je činilo svega desetak okupljenih, uprkos pozivima koje su upućivali putem svojih grupa, pojavila se danas u memorijalnom kompleksu Slobodište u Kruševcu, tokom posete ministarke za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milice Đurđević-Stamenkovski.
09.06.2026
16:28
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milojko Pantic
pre 6 godina
Bilo bi vam muka.
Mirko
pre 6 godina
Oni su jadni uvek osteceni i nikada u istoriji nisu zasluzeno izgubili, kad god izgube oni su pokradeni, klub koji se osilio zadnjih par godina pa misli da je veci od drzave. LOPOVI KROZ CELU ISTORIJU I NAJVECE ZLO SRPSKOG SPORTA !!!!!
Amer
pre 6 godina
Ajde sta pricate cist penal, zvezda nema pojma, kakva evropa mozda istok ali nikako zapad,