(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 5 godina
Ma u jednom trenutku sam pomislio da igra Barselona protiv Omonije a ne Zvezda, koja crna dominacija hahaha. A sto se tice vrucine tu si u pravu igraci Omonije su vecinom bili u ladovini.
Srbijanac
pre 5 godina
I sta vredi sto ste dominirali? Ne mogu ja nikom da zamerim na igri svako je dao onoliko koliko je mogao ali utisak je da Zvezda nije igrala opusteno i leprsavo vise kukavicki jer se plasili da ne pogrese a tako nikad nikog nece pobediti pa i 90minuta da dominiraju. Uprava sad mora da shvati kakvo blago imaju medju mladim igracima i da ih izbruse za sledecu sezonu i malo bolje da biraju kada kupuju skupe igrace..... Dzaba igranje 3 god. LŠ kada je dug maltene isti bolje da su zrtvovali 2_3 godine sa mladim igracima da se uigraju pa da pokusaju prolaz u Evropu manje bi kostali Zvezdu a vise bi zaradili nekom prodajom...
MITTA
pre 5 godina
DEKI,BUDI OBJEKTIVAN,SLABA JE ZVEZDA.DOBRO SU IGRALI PROTIV CUKE,A DANAS JE SRAMOTA
Sumadinac
pre 5 godina
Iskreno Zvezdas sam ali Stankovic mora nesto da menja u klubu ili diciplinu i igru il da napusti klub a ne samo ja preuzimam odgovornost ili sam zadovoljan sa ovom igrom realno Zvezda nema sta da trazi u Lizi prvaka ili u lizi Evrope .
Popaj
pre 5 godina
Ma mars u p.m Stankovicu jebote Vukelja Gobeljic i Jovančič u dube neznalico jedna
Pinokio
pre 5 godina
Ma mars dzukelo jedna kako te nije sramota da se izvlačis jebo te Vukadinovic Jovančic i Gobeljec zajedno djubre jedno nepismeno sta su radio u Italiji 15 godina a nista nisi naučio sad bih voleo da izvučete najjačeg u l. Evrope samo sto eksprementise u utakmici biti ili ne biti tako je radio i Milojevic samo sto je on imao vise srece,, e sad kad od evrope nemate nista sad eksprementiste i protiv partizana bibci jedni,,da vas i grobari siluju kako to rade več par godina
Goran
pre 5 godina
Stanković kao igrač-veičina, kao trener nula. Pogrešan tim, pogrešna taktika, pogrešne izmene.
Mamlaz
pre 5 godina
Marš iz Zvezde trenercicu u pokusaju.Veze ti nemas,aloooo od Kiprana isoadas bruko.Borjan kiksara,na klupu,Pop bolji golman.Kanga Degenek na kluou bre .
Srbijanac
pre 5 godina
Zao mi je sto smo ispali ali sa onakvom igrom nismo zasluzili prolaz.. Najveca odgovornost ide na upravu i trenera... Da imaju obraz dali bi ostavke! Sad neka prodaju talente za sicu i neka kupuju jos skuplje igrace koji nas unistavaju.....
NEBOJŠA
pre 5 godina
PA NE MOGU DA SE NE SETIM SALZBURGA.KAD SMO PROŠLI REKAO SAM DA SMO IZBACILI MNOGO,ALI MNOGO JAČU EKIPU OD SEBE.ETO,VRATILO SE.NE UPITNO JE DA SMO BOLJA EKIPA.I NA TERENU SMO BILI BOLJI,ALI NISMO DALI TAJ DRUGI GOL I JBG.PENALI SU LUTRIJA.NIJE FER PREMA TALIJANU ŠTO JE UOPŠTE PUCAO PENAL.TO JE I TOMANEA ,NEPRAVEDNO,PRATILO CELO VREME.A ISTINA JE DA ONI ''PRAVI'' NISU HTELI DA PUCAJU. IDEMO DALJE.JEDINO MI JE ŽAO MILIONA,ALI KO ZNA ZA ŠTA JE TO DOBRO.MOŽDA USPIJEMO PREZIMITI U EVROPI.BOŽE DAJ !!!