• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.09.2020

20:45

PRVE REČI DEKIJA NAKON PORAZA NA KIPRU! Stanković kao iz topa: Dominirali smo! Bila je velika vrućina!

Crvena zvezda

PRVE REČI DEKIJA NAKON PORAZA NA KIPRU! Stanković kao iz topa: Dominirali smo! Bila je velika vrućina!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Dragan

pre 5 godina

Ma u jednom trenutku sam pomislio da igra Barselona protiv Omonije a ne Zvezda, koja crna dominacija hahaha. A sto se tice vrucine tu si u pravu igraci Omonije su vecinom bili u ladovini.

Srbijanac

pre 5 godina

I sta vredi sto ste dominirali? Ne mogu ja nikom da zamerim na igri svako je dao onoliko koliko je mogao ali utisak je da Zvezda nije igrala opusteno i leprsavo vise kukavicki jer se plasili da ne pogrese a tako nikad nikog nece pobediti pa i 90minuta da dominiraju. Uprava sad mora da shvati kakvo blago imaju medju mladim igracima i da ih izbruse za sledecu sezonu i malo bolje da biraju kada kupuju skupe igrace..... Dzaba igranje 3 god. LŠ kada je dug maltene isti bolje da su zrtvovali 2_3 godine sa mladim igracima da se uigraju pa da pokusaju prolaz u Evropu manje bi kostali Zvezdu a vise bi zaradili nekom prodajom...

MITTA

pre 5 godina

DEKI,BUDI OBJEKTIVAN,SLABA JE ZVEZDA.DOBRO SU IGRALI PROTIV CUKE,A DANAS JE SRAMOTA

Sumadinac

pre 5 godina

Iskreno Zvezdas sam ali Stankovic mora nesto da menja u klubu ili diciplinu i igru il da napusti klub a ne samo ja preuzimam odgovornost ili sam zadovoljan sa ovom igrom realno Zvezda nema sta da trazi u Lizi prvaka ili u lizi Evrope .

Popaj

pre 5 godina

Ma mars u p.m Stankovicu jebote Vukelja Gobeljic i Jovančič u dube neznalico jedna

Pinokio

pre 5 godina

Ma mars dzukelo jedna kako te nije sramota da se izvlačis jebo te Vukadinovic Jovančic i Gobeljec zajedno djubre jedno nepismeno sta su radio u Italiji 15 godina a nista nisi naučio sad bih voleo da izvučete najjačeg u l. Evrope samo sto eksprementise u utakmici biti ili ne biti tako je radio i Milojevic samo sto je on imao vise srece,, e sad kad od evrope nemate nista sad eksprementiste i protiv partizana bibci jedni,,da vas i grobari siluju kako to rade več par godina

Goran

pre 5 godina

Stanković kao igrač-veičina, kao trener nula. Pogrešan tim, pogrešna taktika, pogrešne izmene.

Mamlaz

pre 5 godina

Marš iz Zvezde trenercicu u pokusaju.Veze ti nemas,aloooo od Kiprana isoadas bruko.Borjan kiksara,na klupu,Pop bolji golman.Kanga Degenek na kluou bre .

Srbijanac

pre 5 godina

Zao mi je sto smo ispali ali sa onakvom igrom nismo zasluzili prolaz.. Najveca odgovornost ide na upravu i trenera... Da imaju obraz dali bi ostavke! Sad neka prodaju talente za sicu i neka kupuju jos skuplje igrace koji nas unistavaju.....

NEBOJŠA

pre 5 godina

PA NE MOGU DA SE NE SETIM SALZBURGA.KAD SMO PROŠLI REKAO SAM DA SMO IZBACILI MNOGO,ALI MNOGO JAČU EKIPU OD SEBE.ETO,VRATILO SE.NE UPITNO JE DA SMO BOLJA EKIPA.I NA TERENU SMO BILI BOLJI,ALI NISMO DALI TAJ DRUGI GOL I JBG.PENALI SU LUTRIJA.NIJE FER PREMA TALIJANU ŠTO JE UOPŠTE PUCAO PENAL.TO JE I TOMANEA ,NEPRAVEDNO,PRATILO CELO VREME.A ISTINA JE DA ONI ''PRAVI'' NISU HTELI DA PUCAJU. IDEMO DALJE.JEDINO MI JE ŽAO MILIONA,ALI KO ZNA ZA ŠTA JE TO DOBRO.MOŽDA USPIJEMO PREZIMITI U EVROPI.BOŽE DAJ !!!

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set