Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ivan
pre 5 godina
Pa kreteni ste i Vi kad ste take divljake pustili u svečanu ložu
dušan
pre 5 godina
Šta ovde nije jasno? Sama činjenica da su klub i država noć uoči dozvolili da „grupa navijača" organizuje neverovatno iživljavanje vatrometom. Stotinu hiljada ljudi nije imalo mira od strahovite buke, detonacija i slično. To je koštalo sto hiljada EUR. To je dokazalo da naslednici Velje nevolje još uvek vladaju. Policija nije ni smela da interveniše. I kao nagradu su dobili to da sutradan prisustvuju utakmici i, gle čuda" u centralnoj tribini, odakle su se iživljavali nad asvetskom zvezdom i velikim prijateljem Crvene zvezde i Beograda. Gde je bila policija odmah da interveniše?
Sale
pre 5 godina
Imate i vi Nevolje u vašim navijačkim redovima. Deo njih je prešao na susedni stadion i videli smo kako su prošli. Rešavajte se toga ako imate snage, a ako ne, tu je policija. Uostalom, u toj loži nije bilo 5000 ljudi pa da ga tražite!
bubasvaba
pre 5 godina
Bagru koja vodi ovakav klub treba smeniti pod hitno ker gledaoca nije bilo samo BAGRA KOJA VODI KLUB !!!!.
Vns
pre 5 godina
Čemu ovakva frka....taj,to, je samo jedan narodski čovek,domaćin,patriota...pravi Srbin...koji je samo rekao ono što mu je na duši....fin je to žentlmen....
Sale
pre 5 godina
Nevolja! Jedna grupa tih tipova je promenila dres, a deo je ostao u Zvezdi.
NEBOJŠA
pre 5 godina
САОПШТЕЊЕ ЈЕ КОРЕКТНО,АЛИ ТЕРЗИЋУ ТО НИ БЛИЗУ НИЈЕ ДОВОЉНО.ТА СМРАДИНА НЕЋЕ БИТИ КАЖЊЕНА БОГ ЗНА КАКВОМ КАЗНОМ ,А И НИЈЕ ОД КЛУБА ДА СЕ ТИМ БАВИ.А Л И !!! ТВОЈЕ ЈЕ ДА ЈАВНО САОПШТИШ ИМЕ ТЕ ПИ.КЕ КУКАВИЧКЕ,ЛОЈА ЈЕ УВРЕДИЛА И НАС ,КАО ДОМАЋИНЕ.ДА СЕ НАЂЕ ,ОБЈАВИ ИМА ,ЈАВНИ И ПРОТЕРА СА МАРАКАНЕ ,ЗА СВА ВРЕМЕНА.МА КО ТО БИО ИЛИ БИЛИ .САМО НАС ТО МОЖЕ ОПРАТИ И ПРЕД СВЕТОМ И ПРЕД НАМА САМИМА !!!
penzos
pre 5 godina
treba očistiti upravu zvezde , oni su nosioci svih događanja na stadionu i oko stadiona , koji ludak je mogao da napuni ložu , koliko je zaradio od toga, zaradio je to da nas hrvati pljuju i prete zvezdi da će biti kažnjena od uefe, pa jel to bio cilj puštanja tih kretena u ložu, svaka čast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
deki
pre 5 godina
to sto je taj kreten izgovorio nasem zlatanu ibrahimovicu, to misle svi koji su krocili tog dana na stadionu pod tenkom. sada mu se ne izvinjavate vec mu se ulagujete da vam se ne revansira i da pet komada. dakle dokaz da ste najobicniji cigani je i prvo vredjanje i ovo sad ulagivanje. ali hvala vam sto postojite, jer dok vi postojite mi znamo da nismo najgori narod na svetu. grobar i srbin.
Dragi
pre 5 godina
Sramota! Terzić mora da ode nakon ovog sramnog čina.
Alex
pre 5 godina
ko je ovom PAICJENTU uopste dozvolio da napusti kliniku za psihijatriju???
nrade
pre 5 godina
I Zvezda ima svog -nevolju
Arpad
pre 5 godina
Kriv je onaj koji ih je pustio krseci zdravstvene mere u borbi protiv covida .. a drzava cuti .. prave se coravi ..
alekmaric93
pre 5 godina
Dize se nepotrebna galama oko jednog primitivca, verovatno pijanog. Da nije snimljeno od strane drugog pojedinca zeljnog paznje niko ne bi ni znao za ovo
Spisak na uvid
pre 5 godina
Terzić "vodi" ložu. Postoji spisak lica koji su bili u loži i treba ga javno obelodaniti tako da se vidi ko čini Zvezdine "pitomce". Evo Vučiću još jedan "argument" za ulaganje u fudbalske stadione i klubove.