• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

24.02.2021

10:49

LEGENDA ZVEZDE OPLELA PO UEFA! Oni su pod uticajem lobista! Zlatan je naš čovek!

Crvena zvezda

LEGENDA ZVEZDE OPLELA PO UEFA! Oni su pod uticajem lobista! Zlatan je naš čovek!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
deki

pre 5 godina

ne jedi govna matora ciganska drtino. vredjali ste coveka iz cista mira. vi mislite da vam je to kokezijanija. za tako ruzne uvrede upucene zlatanu ibrahimovicu treba da budete kaznjeni sa dvadeset miliona evra. dosta vas je vadio vucic u zamenu za priznanje kosmeta. a vasa agresija u srbiji moze se uporediti po intenzitetu trajanja i po vremenu trajanja sa ustaskom agresijom u logorima smrti. zato zanemite, znate vi sta vam je sve uefa oprastala i kako je sve po vasoj zelji kaznjavala neke druge.

Amater

pre 5 godina

PARTIZANOVAC PROMOLIO GLAVU IZ BUNKERA...VEROVATNO SE POLICIJA POVUKLA.

XYZ

pre 5 godina

Pojedinci ne cine narod. Go..na bilo i bice, samo ih treba ocistiti. Takvi ne treba da sede nigde pa ni na stadionu gde bi normalan svet zeleo da bude i bodri svoje igrace. Zalosno je u sta se pretvorio sport uopsteno, nigde morala ni etike. Samo biznis i pare za mafiju. Cast i dostojanstvo vise i ne postoji. Kuda ide sve ovo?! Kad cu moci svoje unuke da odvedem na neki sportski dogadjaj da uzivaju i navijaju a da se ne zgrozim od pojedinaca, olosa drustva, kojima nije tu mesto??!! Kada ce da se igra za boje kluba ili reprezentacije a da ne bude mrznje i pogrdnog dobacivanja? Mozda kad neka Tacherka uzme stvar u svoje ruke, na robiju pa nek se ku.ce tamo.

XYZ

pre 5 godina

Pojedinci ne cine narod. Go..na bilo i bice, samo ih treba ocistiti. Takvi ne treba da sede nigde pa ni na stadionu gde bi normalan svet zeleo da bude i bodri svoje igrace. Zalosno je u sta se pretvorio sport uopsteno, nigde morala ni etike. Samo biznis i pare za mafiju. Cast i dostojanstvo vise i ne postoji. Kuda ide sve ovo?! Kad cu moci svoje unuke da odvedem na neki sportski dogadjaj da uzivaju i navijaju a da se ne zgrozim od pojedinaca, olosa drustva, kojima nije tu mesto??!! Kada ce da se igra za boje kluba ili reprezentacije a da ne bude mrznje i pogrdnog dobacivanja? Mozda kad neka Tacherka uzme stvar u svoje ruke, na robiju pa nek se ku.ce tamo.

Vujadin

pre 5 godina

Samo da ne bude novčana kazna, jer će to Vučić da plati našim novcem, iz Budžeta.... suspenzija na više godina, možda nešto pomogne da se se situacija malo raščisti...A Duletu bolje da se ne bruka ovakvim glupim izjavama...

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set