• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.08.2022

19:38

OGLASIO SE ZVEZDAN TERZIĆ! Evo šta je rekao generalni direktor Crvene zvezde posle neuspeha protiv Makabija!

Starsportphoto©

Crvena zvezda

OGLASIO SE ZVEZDAN TERZIĆ! Evo šta je rekao generalni direktor Crvene zvezde posle neuspeha protiv Makabija!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
joker

pre 3 godine

nisi ni ti ni tvoj trener u pokusaju dostojni ovih 50000 ljudi i njihove ljubavi.Raste te vi ali u sirinu a ne u visinu, kada su za vas omonija ,serif i makabi nepremostive prepreke.Zapamti Terzicu i tebi sat otkucava,ne budes li uskoro smenio trenera,koji ne moze da pobedi kuci ni omoniju ni serifa,a makabi mu igra viktorije u drugom poluvremenu pred 50000 svedoka, mozes zajedno sa trenerom u pokusaju da se pakujes.

NEBOJŠA

pre 3 godine

на срећу и судиске грешке ти неможеш утицати,али на левог и десног бека можеш и мораш,а ниси већ 4 године.јуриш некаквог нападача,А НАЈБОЉИ НАПАДАЧ ТИ У 7 УТАКМИЦА СЕДИ НА КЛУПИ.СВИ СМО ЗНАЛИ ДА ЈЕ СТАНКОВИЋ НЕИСКУСАН .ОК. ИСТРПИЋЕМО,али ако он понавља своје грешке значи да не учи,не напресује.против омоније и шерифа испали смо наивно,од лошијих екипа.овај пут макаби је био много бољииако ми имамо доста квалитетнију екипу.форсирате квалитетног халфа на десном беку А ОН СЕ ТАМО СНАЛАЗИ КАО РИБА НА СУВО !!!ГОРИ ЈЕ И ОД ГОБЕЉИЋА.САМО МУ ЦЕНУ СКИДАТЕ!!!малог гајића сте 4 године потцењивали и пониђавали (зашто?) а чудите се што није хтео остати.ПИЋИНИ???СПРДАЧИНА ОД ИГРАЧА.коштао нас пораза од ренџерса,а ви га и даље форсирсте.ВАША СУЈЕТА ЈЕ БЕЗГРАНИЧНА(И СТАНКОВИЋЕВА И МРКЕЛИНА И ТВОЈА).Довели сте малог мотику за 2,5 милиона и где је???а мали одличан.дапаче и БРАТ МУ ,КОЈИ ИГРА ХАЛФА БОЊИ ЈЕ ОД СВИХ ХАЛФОВА У МЛАЂИМ КАТЕГОРИЈАМА И ОДА ГРАФИЧАРОВИХ И ОД МАЛОГ ЛЕКОВИЋА,КОЈИ ВАМ САД ИГРА СА ПРВИМ ТИМОМ,А ЗА 6 МЕСЕЦИ БИО БИ БОЉИ И ОД ЕРАКОВИЋА!!!А ГДЕ ВАМ ЈЕ ??ДОВЕЛИСТЕ БУЉУК МЛАДИХ И КВАЛИТЕТНИХ ИГРАЧА НА ИСТОЈ ПОЗИЦИЈИ,ПА ОНДА ПОДМЛАДИТЕ ЕКИПУ.РАСПРОДАЈ ВИШАК,ОД КОЈИХ СЕ ЈОШ МОЖЕ ЗАРАДИТИ.ПРОДАЈА ВАМ ИДЕ КАТАСТРОФАЛНО !!!И РАСЧИСТИТЕ ВИШЕ ТЕ ''ИГРАЧЕ'' КОЈИ САМО ПОДИЖУ ПЛАТУ.ЈЕДАН УНИВЕРЗАЛАЦ (СРНИЋ) ЈЕ ДОВОЉНО.ВРЕМЕ ЈЕ ДА ТИ И МИТО СЈАШЕТЕ СА ОБЛАКА И ПОНОВО КРЕНЕТЕ СА ''РУДАРСКИМ ПОСЛОМ''.ТОМПУС ОСТАВИ БЈЕКОВИЋУ И ВУЧЕЛИЋУ.НИЈЕ ТО ТВОЈ НИВО.ТИ ИПАК ИМАШ РЕЗУЛТАТЕ ИЗА СЕБЕ.САМО МОРАШ БРЖЕ РЕАГОВАТИ КАД ВИДИШ ДА СТЕ ОМАШИЛИ.БРЖЕ ИСПРАВЉАТИ ГРЕШКЕ

slaviša

pre 3 godine

Najbolje da nam kosan soli ko je koliko dobar i dali može ili nemože da trči jel brzo zaboravio kad je došao u Sloveniju da preuzme Ljubljansku Olimpiju,državnog prvaka preuzima Kosan i umalo nije ispao iz lige od prvaka pa do ispadanja to se dešava sa klubovima koje preuzima veliki znalac Al kosan odma se prelazi u odbranu postaviš 11 igrača svi stoperi ispred gola i čekaš da primiš gol.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set