Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bojan
pre 3 godine
Kanga je konstantno na zadnjim odigranim utakmicama najgori. Ne znam zašto ga Milojević forsira. Gde su Pavkov i Ohi? Sramota.
AS
pre 3 godine
KANGA NE MOŽE DA IGRA VEZNOG IGRAČA. VIŠE PUTA SAM TO GOVORIO. ON KAD PRIMI LOPTU, STAJE SA NJOM, GRADI SE I OKREĆE NAZAD KA SVOM GOLU, DRIBLA I GUBI JE ILI VRAĆA UNAZAD. NEMA IDEJU DA JE POVUČE UNAPRED I BRZO PROIGRA NEKOG U NAPADU.
Deda Delija
pre 3 godine
Dokle ce da se pozivaju, prvo treneri, ponekad, kao sto je sada slucaj, igraci, a najredje Uprava. sada grobari igraju solidno, a publika "tera" Upravu napolje. Da li tu "publiku" niko ne placa, kao sto se to radi kod nas u Zvezdi. Tu "nasu publiku", takvu niko nema. Jel moguce da toliko navijaca ima novac da stalno prati Zvezdu po Evropi? Terza to placa i oni pevaju, kako on diriguje, bez obzira koga treba da prozivaju, samo njega, Mrkelu i ostale, nikako. Zasto se Terzic krio u spaniji? Sportski mafijas.
NEBOJŠA
pre 3 godine
катастрофална изјава мркеле .сви наши противници виде РУПЕТИНУ на нашој десној страни осим њега ,СРамота.марш из звезде.ово је попушена сезона до трија станковић(ЗАТО ЈЕ И ЗБРИСАО) МРКЕЛЕ И ТЕРЗИЋА.ЕКИПА ЈЕ ПСИХО ФИЗИЧКИ ТОТАЛНО НЕСПРЕМНА,НЕ САМО ГЛАВНИ ИГРАЧИ,С В И .КАРДИНАЛНЕ ГРЕШКЕ УПРАВЕ ОКО НАПАДАЧА И ДЕСНОГ БЕКА.И ДА КАНГА НЕ ДА ДАВИ ЛОПТУ ,УСПОРАВА ИГРУ ,НЕГО ЈЕ ПОШЕО ГЛУМИТИ ''ШЕРИФА''.НОН СТОП БОЈКОТИРА БУКАРИЈА,НА ШТЕТУ КЛУБА.КАНГВА ЈЕ СКРАЈНУТ ,А БОЉИ ЈЕ И БРШИ ИГРАЧ ОД КАНГЕ,АКО ГА МИЛОЈЕВИЋ НЕ СВЕДЕ НА НОРМАЛУ,МАРШ ВАН.У ГРАФИЧАР .СВЕ У СВЕМУ ОВО ЈЕ САМО ВРХ БРЕГА,МНОГО ЈЕ ВИШЕ ОРОБЛЕМА У ЕКИПИ,МИЛОЈЕВИЋ ИМА ДА СЕ УСЕ.Е РАДЕЋИ СА ЊИМА !!!ОВО СТАЊЕ ЈЕ ИСКЉУЧИВО НА ДУШУ УПРАВЕ И СТАНКОВИЋА !!!
Deda Delija
pre 3 godine
Dokle ce da se pozivaju, prvo treneri, ponekad, kao sto je sada slucaj, igraci, a najredje Uprava. sada grobari igraju solidno, a publika "tera" Upravu napolje. Da li tu "publiku" niko ne placa, kao sto se to radi kod nas u Zvezdi. Tu "nasu publiku", takvu niko nema. Jel moguce da toliko navijaca ima novac da stalno prati Zvezdu po Evropi? Terza to placa i oni pevaju, kako on diriguje, bez obzira koga treba da prozivaju, samo njega, Mrkelu i ostale, nikako. Zasto se Terzic krio u spaniji? Sportski mafijas.
SMRADOVI
pre 3 godine
СВИ СМРАДОВИ и ДУШМАНИ нека ЦРКНУ, али Црвену Звезду НЕЋЕТЕ СРУШИТИ на овај подмукао начин! Пишите и измишљате до краја живота 24 часа на дан, али БЕСКОРИСНО!