• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.09.2022

07:16

BURA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA, NAVIJAČI VAN SEBE OD BESA! Kaznite igrače, ne znam ni koga da pljujem i prozivam...

Starsportphoto

Crvena zvezda

BURA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA, NAVIJAČI VAN SEBE OD BESA! Kaznite igrače, ne znam ni koga da pljujem i prozivam...

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Bojan

pre 3 godine

Kanga je konstantno na zadnjim odigranim utakmicama najgori. Ne znam zašto ga Milojević forsira. Gde su Pavkov i Ohi? Sramota.

AS

pre 3 godine

KANGA NE MOŽE DA IGRA VEZNOG IGRAČA. VIŠE PUTA SAM TO GOVORIO. ON KAD PRIMI LOPTU, STAJE SA NJOM, GRADI SE I OKREĆE NAZAD KA SVOM GOLU, DRIBLA I GUBI JE ILI VRAĆA UNAZAD. NEMA IDEJU DA JE POVUČE UNAPRED I BRZO PROIGRA NEKOG U NAPADU.

Deda Delija

pre 3 godine

Dokle ce da se pozivaju, prvo treneri, ponekad, kao sto je sada slucaj, igraci, a najredje Uprava. sada grobari igraju solidno, a publika "tera" Upravu napolje. Da li tu "publiku" niko ne placa, kao sto se to radi kod nas u Zvezdi. Tu "nasu publiku", takvu niko nema. Jel moguce da toliko navijaca ima novac da stalno prati Zvezdu po Evropi? Terza to placa i oni pevaju, kako on diriguje, bez obzira koga treba da prozivaju, samo njega, Mrkelu i ostale, nikako. Zasto se Terzic krio u spaniji? Sportski mafijas.

NEBOJŠA

pre 3 godine

катастрофална изјава мркеле .сви наши противници виде РУПЕТИНУ на нашој десној страни осим њега ,СРамота.марш из звезде.ово је попушена сезона до трија станковић(ЗАТО ЈЕ И ЗБРИСАО) МРКЕЛЕ И ТЕРЗИЋА.ЕКИПА ЈЕ ПСИХО ФИЗИЧКИ ТОТАЛНО НЕСПРЕМНА,НЕ САМО ГЛАВНИ ИГРАЧИ,С В И .КАРДИНАЛНЕ ГРЕШКЕ УПРАВЕ ОКО НАПАДАЧА И ДЕСНОГ БЕКА.И ДА КАНГА НЕ ДА ДАВИ ЛОПТУ ,УСПОРАВА ИГРУ ,НЕГО ЈЕ ПОШЕО ГЛУМИТИ ''ШЕРИФА''.НОН СТОП БОЈКОТИРА БУКАРИЈА,НА ШТЕТУ КЛУБА.КАНГВА ЈЕ СКРАЈНУТ ,А БОЉИ ЈЕ И БРШИ ИГРАЧ ОД КАНГЕ,АКО ГА МИЛОЈЕВИЋ НЕ СВЕДЕ НА НОРМАЛУ,МАРШ ВАН.У ГРАФИЧАР .СВЕ У СВЕМУ ОВО ЈЕ САМО ВРХ БРЕГА,МНОГО ЈЕ ВИШЕ ОРОБЛЕМА У ЕКИПИ,МИЛОЈЕВИЋ ИМА ДА СЕ УСЕ.Е РАДЕЋИ СА ЊИМА !!!ОВО СТАЊЕ ЈЕ ИСКЉУЧИВО НА ДУШУ УПРАВЕ И СТАНКОВИЋА !!!

Deda Delija

pre 3 godine

Dokle ce da se pozivaju, prvo treneri, ponekad, kao sto je sada slucaj, igraci, a najredje Uprava. sada grobari igraju solidno, a publika "tera" Upravu napolje. Da li tu "publiku" niko ne placa, kao sto se to radi kod nas u Zvezdi. Tu "nasu publiku", takvu niko nema. Jel moguce da toliko navijaca ima novac da stalno prati Zvezdu po Evropi? Terza to placa i oni pevaju, kako on diriguje, bez obzira koga treba da prozivaju, samo njega, Mrkelu i ostale, nikako. Zasto se Terzic krio u spaniji? Sportski mafijas.

SMRADOVI

pre 3 godine

СВИ СМРАДОВИ и ДУШМАНИ нека ЦРКНУ, али Црвену Звезду НЕЋЕТЕ СРУШИТИ на овај подмукао начин! Пишите и измишљате до краја живота 24 часа на дан, али БЕСКОРИСНО!

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set