Fudbaler Crvene zvezde Šerif Ndijaje iznenadio je sve kada je sa društvenih mreža obrisao fotografije u dresu srpskog šampiona ili koje imaju veze sa crveno-belima, ali prema saznanjima Informera on tvrdi da nema nijedan problem sa klubom.
Kada biste danas pitali navijače kluba sa "Marakane" da li bi voleli da Šerif Ndijaje ostane dugo u Zvezdi ili da već danas ode iz kluba, mišljenja bi u najboljem slučaju bila podeljena. A vrlo je moguće da bi bilo više onih koji bi voleli da mu vide leđa. Reč je o napadaču koji je ovog leta doveden kao veliko pojačanje i plaćen četiri miliona evra. Dakle, jedan od najvećih ulaznih transfera kluba. Očekivalo se mnogo, a pružio je malo.
Foto: Starsportphoto
U klubu i dalje veruju u njega. Uprkos činjenici da je u Ligi šampiona dao jedan gol, a u prvenstvu nijedan, uvereni su u sportskom sektoru da igrač njegovih predispozicija mora jednom da "proradi". Šanse koje je uspeo da stvori protiv Jang bojsa idu u prilog toj tvrdnji, ali broj onih koje je relizovao govore da je nešto ne radi kako treba.
U poslednjem odigranom meču, na gostovanju Spartaku u Subotici, napustio je teren u 63. minutu, jer je osetio bol u predelu prepona, zbog čega je neizvestan i za predstojeći derbi. Jedino što je javnost uspela od njega da vidi nakon toga je da je obrisao sa društvene mreže Instagram fotografije koje imaju veze sa Crvenom zvezdom.
Ta reakcija izazvala je nevericu i u klubu, jer niko nije očekivao da će tako nepto da uradi. Ipak, prema saznanjima Informera, za sada je sve u redu.
- Videli su i ljudi iz uprave šta je Ndijaje uradio, tačnije neko im je javio. Generalni direktor Zvezdan Terzić nije želeo da nagađa, već je pozvao igrača da vidi o čemu je reč. Šerif ga je uverio da je sve u redu i da nije nezadovoljan. Duguje mu se novac, ali ne toliko da bi mogao da tuži klub i dobije raskid ugovora. Za sada je sve u redu - objašnjava naš izvor.
Foto: EPAIMAGES
Šerifa zapravo pogađa što se ne oseća dobrodošlim. Na početku mu je sve bilo lepo, dočekan je kao zvezda, dopao mu se klub, igranje u Ligi šampiona, zatim novac, grad, orkuženje... Sve mu se sviđalo. Pošto nije davao golove, publika je izgubila strpljenje i Ndijaje je došao u situaciju da mu se izviždi pri svakom kontaktu sa loptom. Oseća se nesigurno, fali mu samopouzdanja, pa se ljuti na Zvezdu, umesto na sebe. Otprilike kao mala deca kad ne umeju da koriste neki komplikovan predmet, pa neće ni da pokušaju da nauče, nego jednostavno bace ono što ih nervira. E to je pomislio i Šerif, s tim da je on za Zvezdu vezan ugovorom iz kojeg ne može lako da izađe.
Naravno, uvek postoji ona opcija da sad kad se završi sezona ode, pa pravi probleme, ne vrati se na početak priprema, i slično. A s druge strane, možda i ohladi glavu, pa se vrati da iskoristi šansu koja mu je pružena i dokaže da se rukovodstvo nije prevarilo u pogledu njega.
Haos u redovima Crvene zvezde pred meč sa Partizanom 20. decembra (sreda, 18.00) u Superligi Srbije. Skupo plaćen napadač iz Senegala Šerif Ndijaje je bliži odlasku iz kluba, nego startnoj postavi za 171. "večiti" derbi.
Talentovani desni bek i standardan prvotimac Crvene zvezde Kosta Nedeljković u subotu je napunio 18 godina, a već u nedelju je produžio ugovor sa šampionom Serbije na još četiri godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Haos u redovima Crvene zvezde pred meč sa Partizanom 20. decembra (sreda, 18.00) u Superligi Srbije. Skupo plaćen napadač iz Senegala Šerif Ndijaje je bliži odlasku iz kluba, nego startnoj postavi za 171. "večiti" derbi.
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policajac Vasilije Lalović izvršio samoubistvo nakon brutalnih lažnih optužbi i napada blokadera i opozicionih partija na njega i njegovu porodicu.
Lider SNS-a Miloš Vučević reagovao je na nezapamćeni izliv mržnje i otvoreni poziv na linč predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra Darka Glišića.
Nakon što je blokaderska NVO CRTA izašla u javnost sa famoznim istraživanjem po kom blokaderi imaju 10 odsto prednosti u odnosu na Srpsku naprednu stranku i predsednika Aleksandra Vučića, srpsku političku scenu zapljusnuo je talas priznanja da je to istraživanje lažno.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić brutalno je i bez milosti odgovorila na najnovije gluposti i nebuloze predstavnika lažne opozicione elite, poručivši im da je njihovo neznanje i pomračenje uma prešlo sve granice zdravog razuma.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Grad Rijeka uveo je pojačan svakodnevni nadzor kvaliteta mora na plažama Kantrida, nakon što su najnovija merenja pokazala povećano mikrobiološko opterećenje.
Na popularnoj plaži u Stavrosu u razmaku od svega jednog dana dogodila su se dva incidenta - najpre je obijen automobil iz kojeg je ukradeno oko 2.000 evra, a potom je sa gradskog parkinga u luci ukraden "folksvagen pasat" bugarskih registarskih oznaka.
Na društvenoj mreži Redit pojavila se ispovest devojke koja radi u jednom kafiću, a njena objava izazvala je veliki broj reakcija nakon što je opisala kako se pojedine mušterije bahato i neprimereno ponašaju prema ugostiteljskim radnicima.
Zaplena više od 770 kilograma čistog kokaina u italijanskoj luci Vado Ligure, u regionu Ligurija, privukla je ogromnu pažnju tamošnjih medija. Pored činjenice da je reč o jednoj od najvećih zaplena u poslednje vreme, pažnju istražitelja privukao je nesvakidašnji detalj — na velikom broju paketa nalazile su se nalepnice sa zastavom Srbije.
Zdravstveni centar Vranje oglasio se povodom saobraćajne nezgode koja se dogodila tokom transporta pacijenta, a u kojoj je vozač saniteta zadobio teške telesne povrede.
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa Službom za kriminalističko-obaveštajni rad i PU u Požarevcu, uhapsili dve osobe kod kojih je pronađena veća količina droge.
Dok se u Ukrajini šire tvrdnje da je predsednik Volodimir Zelenski smenio glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Oleksandra Sirskog, na frontu se desio težak udarac koji je definitivno pojačao pritisak na vojni vrh.
Bivši ukrajinski ministar odbrane Mihail Fedorov mogao bi da se priprema za obračun sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim i kandidaturu za najvišu državnu funkciju.
Ruski frontovski bombarderi Su-34 izveli su vazdušne udare FAB-500 i FAB-1500 bombama na više položaja ukrajinskih snaga na različitim delovima fronta.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mračno kupatilo i visoka vlaga nisu prepreka, već idealno okruženje za prave sobne biljke. Zaboravite na plastično cveće, uz samo pet pažljivo odabranih vrsta.
Neprijatan miris mačjeg urina može da se zadrži danima, ali jednostavna mešavina sode bikarbone i vodonik-peroksida često uspešno neutrališe miris i uklanja ga sa različitih površina.
Veliko finale "Elite 9" održano je 20. jula, a kao pobednica sa imanja u Šimanovcima i sa čekom od 100.000 evra izašla je rijaliti zvezda i starleta Stanija Dobrojević, koja je osvojila 36 odsto glasova publike. Drugo mesto pripalo je Aneli Ahmić, sa četiri procenta manje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.