Saznajemo! Uhapšeni pripadnici Interventne, sprečili procesuiranje Bosketa zbog pucanja nakon sukoba sa "škaljarcem"
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
10.06.2026
08:16
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
rocky
pre 1 godinu
Cuti niste poslednji ;)
Penzioner
pre 1 godinu
Ubedljivo NAJGORI tim u LS, sramota bre!!! Dace Bog da vise nikada ne udjemo u LS jer smo "trabanti" !!!!
Tomislav
pre 1 godinu
Srce oće...al dupe klokoće..
stranci
pre 1 godinu
Gde je zvezdina škola fudbala i naša deca iz te škole? Pa ti stranci da su bili dobri ne bi došli u zvezdu. Vratite se svojim snagama i nasim mlsdicima jer stranca ne boli duša za nas. Sramota ka da su drugi bolji