Hrvati povukli novi skandalozan potez: "Da li je ovo nastavak osam Plenkovićevih uslova?"
Poslanik i lider Demokratske narodne partije (DNP), Milan Knežević, tvrdi da je odbornik stranke Ranko Milić "ekspresno stavljen na hrvatsku crnu listu" jer je prošle nedelje u podgoričkom parlamentu rekao da je bio učesnik dubrovačkog ratišta.
24.06.2026
06:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
alekmaric93
pre 5 godina
Podrska za Pantelica! Volim Vidica ali me podsetio na gastarbajtera koji cim ode iz Srbije sve zna najbolje
Djoka Drtina
pre 5 godina
...more marsh!
Srbijanac
pre 5 godina
Pantelic je u pravu ali Vidic jos vise jer problemi postoje dugo a niko se nije potrudio da i resava... Sad je vreme da u savez udju ljudi od fudbala ne Vidic, Stojkovic, Jokanovic ili neko drugi iz njihove generacije nego ljudi koji imaju iskustva kao sto su Dzajic, Bjekovica ti ljudi su vodili klubove i znaju kako treba i reprezentacija a plus nikad se ne bi mesali u izbor igraca koje selektor zeli da vidi u timu.. To su ljudi koji drze do sebe...
moma52
pre 5 godina
Potrebna je privatizacija klubova,pa ko opstane opstane.Moraju se dovesti novi ljidi,pod uslovom da žele u ovakvim okolnostima,jer je ovu mafiju teško razbucati,ali to svakako ne mogu biti Džajić,Bjeković i bata Đora.Oni su uradili ,pogotovo ova prva dvojica velike stvari,ali kada su bili mlađi i puni energije.Za ozbiljnije zahvate potrebni su mlađi,puni energije i znanja,a koji su to i ko bi se toga prihvatio,dok se ovaj mulj ne razbistri ne znam.
Srbijanac
pre 5 godina
moma52 U pravu si da treba mlade snage ali ko bi mogao odmah mogao od njih da napravi rezultat kad nemaju iskustvo?Stara garda bi mogla da vodi FSS i uporedo uvodi neke mladje u posao koji ruku na srce nije bas lak i morali bi da budu to jaka imena poznata u svetu fudbala kako bi nas u najmanju ruku cenili... Mislim da znas o cemu govorim?
Petar
pre 5 godina
Pantelicu "prodao si veru za veceru" !!!! Nisi Vidicu ni "do kolena"....pa je bolje da cutis, a ne da lajes !!!
Deki
pre 5 godina
Podrzavam Vidica mozda se nije bunio dok je bio fudbaler ali je sto posto upravu. Kodnas kada reprezentacija gubi krivi su treneri.U svetu kad reprezentacija gubi krivi su i predsednici fudbalskog saveza i treneri. Francuzi kad su ispali sa svetskog prvenstva predsednis fudbalskog saveza podneo ostavku.Kod nas je fotelja bitnija od svega.Imate Zvezdu i Partizan to nije derbi to je rat, policija iz pola Srbije dolazi da obezbedi utakmicu.Ja sam Zvezdas ali nije normalno da jedan voda navijaca prekine utakmicu i nista. Pa Zvezda je morala da bude kaznjena. Necemo mi skoro da docekamo da otac sa svog sina moze slobodno i sto je najbitnije sigurno da ode da gleda jedan derbi.Trebalo bi sve da se promeni i da se klubovi privatizuju a ne da drzava finasira klubove gde huligani vode kolo.
Pera
pre 5 godina
Istina je istina!
kiza
pre 5 godina
A šta je to Vidić rekao a što nije istina? Neka je nekom barem jednom rekao istinu, a ove iz FSS treba pod hitno oterati.
todor
pre 5 godina
Nije Vidic jedini koji nece u vas sistem. Najveci krivac za sunovrat reprezentacije je FS. FSu nije valjao jedan Antic koji je stvorio kult reprezentacije, odveo je na SP, vratio gledaoce na stadione pobedio Nemacku, a onda je sutnut uz tvrdnju Toleta da ne moze da naplati milion i nesto evra duga. Malo morgen, a onda komentari "Antic nije patriota". Muslin osvoji prvo mesto u grupi, plasman na SP a vi ga sutnete kao poslednji dronjak i dovedete "iskusnog " Krstajica. Cutite bruke i sami odite i prihvatite kritike i odgovornost. Stavili sta interes pojedinca ispred srpskog fudbala i mislite da je narod blesav, a ti si naso da kritikujes Vidica.