• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

09.08.2021

07:47

FSS KRIV ZA HAOS U NOVOM PAZARU! Zašto je delegat tražio izbacivanje samo navijača "Partizana", a ne i domaćeg kluba?!

fkpartizan.rs

Fudbal

FSS KRIV ZA HAOS U NOVOM PAZARU! Zašto je delegat tražio izbacivanje samo navijača "Partizana", a ne i domaćeg kluba?!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
milankukic

pre 4 godine

treba kazniti delegata dozivotnom diskvailifikacijom da nikad vise nebude delegat jer je morao da isprazni ceo stadion i da u izvestaju bude da se stadion kazni sa 2 meca bez publike

Vuk

pre 4 godine

A zasto su, pobogu, izbacili Partizanove navijace??

Mi049

pre 4 godine

Не кривите делегата ФСС није разумео шта узвикују навијаћи Новог Пазара, треба слати делегата који говори и разуме Турски. Поштујем и ценим да је дошло време пражњења трибина са политичким и националистичким навијањем, свуда у Србији, судији свака част а делегату ... није имао муда да испразни цео стадион, поготову навијаће домаћег тима

Sale

pre 4 godine

Najbolji odgovor su dobili na terenu! Hej, 4:1 u njihovom dvoristu pa neka skandiraju.

Malkolkm

pre 4 godine

Ima razlike imedju Nasera i Ratka.Ratko je osudjeni ratni zlocinac a Naser se dobrovoljno predao tribunalu i oslobodjen i nije se krio po vojvodjanskim barakama kao najveca kukavica.Zato skandiranje Naseru Oricu smeta samo Belivuku i njegovim vojnicima i naravno Vucicu. Znam da ovo necete objaviti ali vazno je da ste procitali i da znate da ste obicno smece od novina na celu sa glavnim urednikom koji ce na kraju zavrsiti u jednokrevetnoj sobi sa wc soljom.

Baća

pre 4 godine

Eto, vidiš, objavljeno je. Samo ne znam zašto se uopšte javljaš na ovon portalu kad Informer nazivaš pogrdnim imenima. Biće da si toliko zaslepljen mržnjom da ništa pametno ne možeš da napišeš. Mržnja je teška boleština i leči se od nje dok još ima vremena.

NEBOJŠA

pre 4 godine

пазарцима се оваква ср.ња толеришу већ годинама,што наравно иритира остатак државе.у свим нормалним дрђавама они би били ,још рошле године,избачени у 4. лиго.''заболе ме''што су они као нека национална мањина,па то користе и вређају целу нацију,јер им то политиари дозволе.то им је заправо ''медвеђа услуга''

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set