Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Progress
pre 4 godine
Dje strim?
Napred Portugal
pre 4 godine
Napred Portugal! Ocekujemo 7 komada u mrezi Vucicjebine!
AS
pre 4 godine
NEMA KALKULACIJA. TREBALO JE TO SA OFANZIVNIJIM SASTAVOM.
Glediša
pre 4 godine
Za Kataaaaaaaaaaar! Spreeeeeeeeeeemniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Rokii
pre 4 godine
Idemo komšije sretno da nešto dobro u ovom sivom regionu .ebo murale 0-2.
Pera
pre 4 godine
Ahahah .. uzeh 30.00 dinara za golcinu u prvih 3 minuta .. . bravo Stojke .. ko ti da si ih pravio .. ahahahha
Kažu
pre 4 godine
Hrvati u fudbalu koriste neke vrađbine, a onda kažu da im pomaže Gospa. Dignut je kreditni rejting Hrvatske i BDP im raste čak 9%, a svi srpski mediji još ćute i za to da Plenković, od Nove godine, diže hrvatsku MINIMALNU platu na 500 evra i po Zakonu se ne sme dati manja! Posle objavljenog Registra hrvatskih Branitelja (Ima i oko 10.000 Srba), objavljen je i Registar hrvatskih otoka u kojem je tačno 1244 ostrva.
LalaizBanata
pre 4 godine
Ма шта је вама људи, што се заносите безвезаријама...! Ми смо држава кошарке и одбојке а не фудбала, који је легло мафије и прања пара...! Ако мене питате то би требало законом забранити... Српски фудбал је срамота за све нас...Играју некиу "татини синови" и мафијашки "пиони" за прање новца... Таленти - немају шансу...! Осим ако тата не пристане да плаћа "данак" (провизију) мафијашима...И тако деценијама уназад...СРАМОТА...! КРИМИНАЛ...УЗ спрегу полтичких моћника и "контроверзних" бизнисмена...Зато смо ту где јесмо...На дну...
Hrvat
pre 4 godine
Kme kme
NIKOLALONDONKRAJINA
pre 4 godine
Ove kvalifikacije su potpuni neregularne. Jer je Srbija igrala pred praznim tribinama protiv glavnog konkurenta za prvo mjesto u grupi. A portugal igra pred punim stadionom. Onako kako su pocele kvalifikacije tako su morale i zavrsiti. Pred praznim stadionima. Jedino tako bi bilo pravedno i za sve isti uslovi.
Rokii
pre 4 godine
Samo napred komšije.?
Golcina
pre 4 godine
Kakva samarcina Djilasu i N - jedinici i mentorima, kakva tekma. Kako su vas pljuvali ti sto ste isli dati podrsku u avionu reprez. Djilas ce da pop. Hahahaha.
Ja
pre 4 godine
Bravo momci. Pare u humanitarne svrhe. Hejteri i autosovinisti na aparatima.
Milan
pre 4 godine
Terza na aparatima,??
Nuclear Vlasta
pre 4 godine
Да ли ће фудбалери милион евра од Вучића дати за болесну децу?
Nuclear Vlasta
pre 4 godine
Вучић је отео из буџета милион евра за фудбалере ако победе Португал, а фудбалери би сада требало да осујете овај срамотни Вучићев потез и новац уплате за лечење болесне деце.
Saradžogla
pre 4 godine
Аух ... Нисам ни засео да гледам утакмицу паде гол! После МИНУТ И НЕШТО! .... Онда сам ређао познате псовке! Пређем на друге тв канале и следећих три сата од беса нисам хтео ни да проверавам стање.Кад моја Радојка спремила воду и шећер са речима ,,да сркнем јер мож' да ме стрефи ...'' ! Шта,изгубили смо са шес' нула? Јок,победили смо! ... Целу ноћ несам спавао да не буде да сам сањао.
tomas
pre 4 godine
Congratulations from Slovakia, this was great victory for Sebia. We're happy to see you in Qatar :)