Fudbaler Real Madrida Orelijan Čuameni našao se na udaru kritika zbog ponašanja poslednjih dana
Fudbaleri Real Madrida teškom mukom izborili su plasman u narednu fazu Kupa Kralja, a Orelijan Čuameni nije bio na raspolaganju treneru Karlu Ančelotiju. Francuz je povređen, zbog toga nije bio u sastavu, ali mu to ne daje za pravo da se pokaša kako želi...
Naime, on je slobodan dan iskoristio da ode u Pariz kako bi pratio meč između Čikago Bulsa i Detroit Pistonsa. U to vreme su njegovi saigrači igrali meč Kupa Kralja protiv Viljareala.
Foto: Tanjug/AP
- Izvinjavam se klubu, stručnom štabu, saigračima i navijačima Real Madrida što sam bio na drugom događaju dok smo igrali u kup takmičenju. Pratio sam meč protiv Viljareala, ali sam pogrešio. Tako mi je žao - napisao je Čuameni na društvenim mrežama.
Real je slavio sa 3:2, dok su u Parizu Bulsi bili bolji od Pistonsa 126:108. Čuameni je ove sezone odigrao 21 utakmicu za Real Madrid, nije još postigao gol. On je letos došao iz Monaka u transferu vrednom 100.000.000 evra.
Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u finale Superkupa Španije, pošto su u Rijadu posle penala pobedili Valensiju ukupnim rezultatom 5:4. Iako je godinama jedan od najboljih igrača Reala, Luku Modrića su posle ovog meča pošteno iskritikovali španski mediji
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u finale Superkupa Španije, pošto su u Rijadu posle penala pobedili Valensiju ukupnim rezultatom 5:4. Iako je godinama jedan od najboljih igrača Reala, Luku Modrića su posle ovog meča pošteno iskritikovali španski mediji
Predstavnici Srpske liste obraćaju se danas medijima nakon zverskog prebijanja Nenad Rašković iz sela Dren od strane Kurtijevih krvožednika gde su pozvali EULEKS i KFOR da hitno reaguju!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je u prvom Kolegijumu da blokaderi nastavljaju sa vetiranjem - izbacujući sa blokaderske liste kandidate koje su sami predložili.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je u prvom Kolegijumu da blokaderi nastavljaju sa vetiranjem - izbacujući sa blokaderske liste kandidate koje su sami predložili.
Hrvatski teror ne prestaje, pa su tako Srpkinju Nikolinu Bačkonju osudili na kaznu zatvora samo zato što je objavila fotografiju na društvenim mrežama svog sedmogodišnjeg deteta sa Badnjakom i podignuta tri prsta!
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić oglasila se povodom stravičnog slučaja Nenada Raškovića iz sela Dren u opštini Zubin Potok. Ona je objavila snimak povređenog Srbina iz bolničkog kreveta i iznela optužbe na račun tzv. kosovske policije i režima Aljbina Kurtija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i juče je bio među narodom obilazeći jugozapad Srbije. Razgovarao je s ljudima, slušao šta ih muči i šta im treba, ali jedno ga je posebno oduševilo.
Pripadnici Sektora za vanredne situacije štite naselja i kuće u okolini Bujanovca i za sada nema opasnosti, rekao je načelnik Sektora za vanredne situacije Luka Čaušić.
Kada se dnevna vreva na Zlatiboru stiša, a poslednji zraci sunca polako nestanu iza planinskih vrhova, pogled se sa Tornika seli - pravo u nebo. Evo o čemu je reč.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da se nastavlja borba sa gašenjem požara u Srbiji, pre svega u Deliblatskoj peščari i na Stolovima kod Kraljeva, i istakao da za sada nisu ugroženi ljudski životi i naselja.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Živorada Č. (35) zbog sumnje da je sa Vorihom I. (31) vrbovao maloletnicu i primoravao je na prostituciju.
U čačanskom naselju Ljubić danas je uhapšen vozač automobila marke "bmw x5", nakon što je, prema prvim informacijama sa terena, pokušao da pobegne policiji.
Policija u Kruševcu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlila je razbojništvo i uhapsila M. M. (23), M. O. (18) i A. K. (24) iz Crne Gore, zbog sumnje da su izvršili ovo krivično delo u saizvršilaštvu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije - Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala i policijski službenici Policijske uprave Požarevac, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su M. Đ. (27) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo prevara.
Japanska premijerka Sanae Takaiči zatražila je danas od Irana da se prolaz kroz Ormuski moreuz odvija bez dodatnih naknada, jer je on ključan za međunarodnu trgovinu i transport energenata.
Španske vlasti upozorile su danas na povećan rizik od izbijanja požara večeras, kada se očekuje da će stotine hiljada ljudi krenuti ka brdima i plažama kako bi posmatrali potpuno pomračenje Sunca, dok su zbog izuzetno suve vegetacije uvedene dodatne mere opreza.
Turski borbeni avion F-16 srušio se u Jalovi tokom trenažnog leta, a pilot je preživeo nakon što se katapultirao iz letelice, saopštilo je danas tursko ministarstvo odbrane.
Prema smernicama Nacionalne zdravstvene službe (NHS), bebe mlađe od šest meseci ne treba izlagati direktnom suncu. I starije bebe treba što više štititi od sunca, naročito između 11 i 15 časova, kada su UV zraci najjači.
Vlasnica je snimila trenutak kada pas Blekvi budi gluvu Mejsi i vodi je do kuhinje čim shvati da je vreme za obrok. Ovaj snimak je raznežio milione ljudi.
Vlasnici nekada najpopularnije društvene mreže na svetu Majspejs najavili su da bi ova platforma mogla da se vrati u život, na talasu nostalgije i zamora od algoritama, ali analitičari upozoravaju da šanse za uspeh na tržištu nisu velike.
Izbor između drvene i plastične daske za sečenje česta je dilema u gotovo svakoj kuhinji. Iako se plastične daske često koriste u profesionalnim kuhinjama, kuvar poznat kao šef Džoši smatra da je za svakodnevnu upotrebu kod kuće ipak bolja drvena daska.
Starleta Ava Karabatić u izjavi za Informer tvrdi da je njen partner obrisao objavu u kojoj je govorila o torturi koju je, kako navodi, preživela, a evo šta je tada napisala.
Lula Bregović, ćerka muzičara Gorana Bregovića, zarađuje 20 evra radeći manikir u svom domu u Parizu, dok njen otac ne zna šta će sa bogatstvom koje je stekao tokom karijere.
Pevač Darko Lazić iskoristio je slobodno vreme da sa kolegom i prijateljem Sašom Kaporom ode na pecanje, gde je pokazao svoje umeće ulovivši veliku ribu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.