Bivši reprezentativac Brazila Robinjo osuđen je za silovanje u Italiji.
Posle višemesečnog suđenja u Italiji, Robinjo je proglašen krivim. Bivši reprezentativac Milana osuđen je za silovanje 23-godišnje Albanke u Milanu. On bi trebao da odleži devetogodišnju kaznu, ali je Robinjo još uvek na slobodi budući da je u Brazilu uprkos činjenici da Italijani traže njegovo izručenje.
Detalja o stravičnom događaju nije bilo mnogo sve do danas. Italijanski mediji objavili su audio snimak u kom se jasno čuje razgovor Robinja sa nepoznatom osobom u kom se jasno čuje priznanje nekadašnjeg fudbalera da je učestvovao u silovanju, ali da nije bio i direktan počinilac.
- Ako me i pozovu nije problem. Otići ću tamo i reći da ta priča traje već dugo i da je nisam ni dotakao. Plašim se da sve ne dođe u medije. Zamislite naslov 'Robinjovi prijatelji silovali devojku u Italiji. Spavao sam sa njom, zadovoljila me oralno i otišao sam. Ostatak ekipe je ostao tu. Kamera me neće uhvatiti s ostatkom grupe. Ko god da ju je silovao je sada u Brazilu. Ja nisam, ti nisi, nema šanse da nam išta mogu - rekao je Robinjo.
Foto: reuters
Robinjo je karijeru počeo i završio u Santosu, a između toga je igrao u Real Madridu, Mančester sitiju, Milanu, Gvangdžou, Atletiko Mineiru, Sivasporu i Basakšehiru, sa dve pozajmice u Santos u međuvremenu. Za Brazil je odigrao 100 mečeva i dao 28 golova.
Slavni fudbaler je tokom suđenja odbacivao sve optužbe koje su mu stavljene na teren nakon čega je otišao u domovinu. Od zatvora ga brani ustav Brazila koji ne dozvoljava izručenje tamošnjih državljana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti. Nakon sastanka usledile su izjave za medije.
Kazahstan i Kina potpisali su više od 70 komercijalnih dokumenata vrednih preko 15 milijardi dolara, čime Peking dodatno učvršćuje položaj u zemlji koju je Rusija vekovima smatrala prostorom svojih posebnih ekonomskih i političkih interesa.
Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević, koji se nalazi u radnoj poseti Vašingtonu, rekao je o današnjoj skupštinskoj raspravi o rekonstrukciji Vlade Crne Gore da je reč o još jednoj političkoj trgovini unutar parlamentarne većine.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić bez pardona je odgovorila evropskoj komesarki za proširenje Marti Kos, koja se strašno zabrinula zbog navodnih napada na predstavnike civilnih društava u Srbiji.
Novinar Zoran Vicelarević, pretučen na tribini Proglasa u Ofenbahu kod Frankfurta jer je postavio pitanje o njihovom programu, prvi put otkriva šta se dešavalo odmah nakon napada - i detalje telefonskog razgovora, a potom i susreta sa predsednikom Aleksandrom Vučićem u Predsedništvu.
Šef poslaničke grupe SNS u Skupštini Srbije Milenko Jovanov nastavlja sa raskrinkavanjem tajkunske perjanice i najpoznatije srpske preletačice Marinike Tepić.
Povodom tragedije u akva parku "Jugovo" u Smederevu u kojoj je nastradao petogodišnji dečak, oglasili su se pravni zastupnici sa zvaničnim saopštenjem.
Nestala devojčica u Žarkovu Anđelija Dimitrijević (12) poslednji put je viđena oko podneva kada je otišla do prodavnice i od tada se nije vratila kući.
Na prelazu Evzoni pozlilo srpskoj državljanki Veri Linić (62) tokom višesatnog čekanja, nakon čega je prevezena u bolnicu u Solunu gde se bori za život.
Vatrogasno-spasilačkoj jedinici večeras u 20.17 časova prijavljena je dojava o požaru u stambenoj zgradi u Požarevcu, uz informaciju da gori automobil.
Šapčanin Srboljub Vasiljković (36) uhapšen je u Podgorici gde je, kako sumnja lokalna policija, boravio s namerom da počini novo krivično delo. On je ilegalno ušao u Crnu Goru jer je prethodno pobegao iz zatvora u Šapcu, gde je dobio slobodan vikend.
Poslednjih godina Srbiju je potreslo više brutalnih ubistava u kojima su žrtve bile žene, a osumnjičeni ili osuđeni bili njihovi sadašnji ili bivši partneri. Iako je svaki slučaj imao svoje specifičnosti, zajednički imenitelj bili su narušeni emotivni odnosi, ljubomora, posesivnost i nemogućnost prihvatanja kraja veze.
Direktor aerodroma za koga se veruje da je imao saznanja o okolnostima pogibije Jevgenija Prigožina, nekadašnjeg bliskog saveznika, a potom žestokog protivnika Vladimira Putina, predsednika Rusije, pronađen je mrtav.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov prisustovao je danas Forumu ministara spoljnih poslova Udruženja zemalja jugoistočne Azije (ASEAN), koje je održano u Manili.
Glumica Eva Ras ponovo je zatalasala javnost i pokrenula lavinu reakcija na Fejsbuku, u kom je oštro napisala šta misli o nekadašnjoj državi Jugoslaviji.
Slavna nemacka manekenka i jedna od najpoželjnijih žena sveta, Hajdi Klum (53), ponovo je uspela da zapali društvene mreže i dovede atmosferu do usijanja.
Duga pauza u krevetu nije samo pitanje emotivnog statusa, nedostatak redovnog seksualnog života ostavlja duboke i neočekivano opasne posledice na vaše fizičko i psihičko zdravlje.
Influenserka i model Kajla Džejd već neko vreme privlači ogromnu pažnju javnosti, a mnogi je smatraju jednom od najlepših žena. Svojim oblinama je zapalila mreže.
Ako nemate vremena za detaljno čišćenje, postoji jednostavan trik koji može da pomogne da frižider osvežite i uklonite neprijatne mirise za samo nekoliko minuta.
Otkrivanje novih destinacija i beg od svakodnevnog stresa nisu samo uživanje, nauka je potvrdila da boravak u novim predelima direktno usporava proces starenja i obnavlja organizam
Starletu Slađu Lazić, poznatiju kao Slađu Poršelinu, stavili smo na ozbiljan test znanja, a njeni odgovori izazvali su pravu buru na društvenim mrežama.
Voditeljka Suzana Mančić bila je prinuđena da se obrati Odeljenju za visoko-tehnološki kriminal zbog uznemirujućih poruka koje je dobijala putem društvenih mreža.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.