• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.09.2023

16:25

Ustaše, dokle više? Uefa pokrenula postupak protiv Hrvatske! Sevnule "šahovnice"!

reuters

Fudbal

Ustaše, dokle više? Uefa pokrenula postupak protiv Hrvatske! Sevnule "šahovnice"!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
damon

pre 2 godine

To je HRVATSKA zastava, oduvijek bila, jeste i biti če. I što se prije naviknete na to, biče vam lakše. Jer i Hrvatsku i Hrvatsku zastavu MORAT čete prihvatiti. Što prije to bolje za vas. Ako imate problem s time, to je VAŠ problem. A nas vjerujte nam, vaši problemi NIMALO ne zanimaju. Kao ni vaša zastava, kao ni vi. Neznam zašto vas toliko zanima naša. Da ne trkeljate o nama non stop, mi bi jedva i znali da postojite-Toliko nas zanimate. Isto koliko nas zanima i Kazakstan ili Etiopija. Ni mrvicu više od toga.

Drago Bogdanivic

pre 2 godine

Kockasti nije nitko protiv hrvatske zastave ali je pritiv ustaske jer su oni voke pibili preko 500.000 ljudi koji su bili drzavaljani Hrvatske. A sto se tice tko koga prati onda cirsj Vecernji list, Jutarnji list, Index hr. itd pa ces kockasti mozda nesto naucuti i shvatiti gdje postoji mrznja i zavist. Hrvatski nsrod naxalost u vecini boluje od mrznja prema srpskom nsridu i drzavi Srbiji, a ti si cudti primjer sto se dobro vifi iz tvog komentara. Nazalist niti tebe niti hrvstskoh naciji nema pomici. Tone i tone u zlu i mrznji.

Vidi GLUPANE

pre 2 godine

Dakle NE KORISTI VELIKA SLOVA, sem za prvu reč u rečenici, za vlastito ime i za ukazivanje poštovanja (mislim da ova količina velikih slova u ovim fekalijama koje si nasrao, nema veze sa poštovanjem). Dakle, shvati, zabole nas i za vas i za vašu zastavu, i za vašu izmišljenu domovinu, i za vašu jadnu podaničku državu .... ma zabole nas polni organ za sve što na bilo koji način ima veze sa vama. A profesionalno novinarstvo i obaveza informisanja nalažu da se pojavi i po koja glupavo vest o vama paćenicima. Eh da, lepo je znati da čitaš srpske elektronske novine ....

Ratko

pre 2 godine

SVI SU ONI KAO TA TRI ........JER DA NISU NE BI 9IM DOZVOLILI DA SIRE USTASKE ZASTAVE .......

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set