• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.12.2023

23:56

Istorija - Rebeka Velč prva žena koja sudi meč Premijer lige!

EPAIMAGES/Reuters

Fudbal

Istorija - Rebeka Velč prva žena koja sudi meč Premijer lige!

Rebeka Velč će biti prva žena koja će suditi fudbalski meč Premijer lige Engleske, saopšteno je danas na sajtu tog takmičenja.

Velč (40) je određena za glavnog sudiju meča između Fulama i Barnlija, koji će biti odigran 23. decembra u Londonu.

Engleskinja je na FIFA listi od 2015. godine, a leta ove godine je sudila mečeve na Svetskom prvenstvu za žene. 

Muškarcima je sudila u Engleskoj u utakmicama FA i Liga Kupa, a u Premijer ligi bila je četvrti sudija na meču između Fulama i Mančester Junajteda 4. novembra. Sledeće subote će konačno voditi i meč Premijer lige kao glavni sudija. 
 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set