• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

01.07.2024

06:05

Hrvati, tišina, gledajte u svoje dvorište! Brukaju se, a udaraju po Piksiju i "orlovima"

Peđa Milosavljević

Fudbal

Hrvati, tišina, gledajte u svoje dvorište! Brukaju se, a udaraju po Piksiju i "orlovima"

Reprezentacije Hrvatske, kao i Srbija, završila je učešće na Evropskom prvenstvu u grupnoj fazi, a komšije otrovnim strelicama prema nama pokušavaju da sakriju sopstvenu bruku.

Tako je nekadašnji fudbaler Branko Strupar, bivši igrač Derbi Kauntija, Genka i Dinamo Zagreba, u analizi učešća soptvene reprezentacije pričao o Srbiji, pa je za Index rekao da je naša ekipa izgledala posvađano na utakmicama Evropskog prvenstva.

Piksi je egotrip

- Mi smo dostojanstveno istrpeli neuspeh na Euru. Srbi su išli s previsokim očekivanjima, a imali su tešku grupu. Što je najbolje, u prvoj utakmici i porazu nisu igrali loše protiv očajne Engleske. Gledao sam Srbiju na Euru i prvo što primećujem je da im ekipa izgleda posvađano na terenu - kazao je Strupar.

Ponašanje selektora Draganan Stojkovića nazvao je čudnim.

- Piksi je veliki egotrip, a nema kontrolu nad zvezdama. Čudno se ponašao u Nemačkoj, davao nesuvisle odgovore. Ne mogu tvrditi da je bio pijan, ali bio je jako čudan. Uglavnom, Srbi su šampioni proizvodnje nemira kada im je mir najviše potreban.

Foto: profimedia

Branko Strupar

 

Prokomentarisao je i izjavi kapitena Srbije Dušana Tadića, koji je posle poraza od Engleza (1:0) bio ljut jer je meč počeo sa klupe, pa je rekao da je najbolji igrač u ekipi, najspremniji, da zaslužuje da igra od prvog minuta.

- Onda ona Tadićeva izjava nakon što nije bio starter, da je on najbolji i mora da igra. Pa, moraš biti đon-obraz ako ne startuješ, a to kažeš. To ne bi rekli Ronaldo i Mesi u najboljim danima. Takve stvari ruše atmosferu u ekipi i timski duh. Nedopustivo je i ono što je napravio njihov golman Vanja Milinković-Savić, koji se usred Evropskog prvenstva potukao u kafiću - poručio je Strupar, a Hrvati bi mogli malo sebi da se okrenu jer ni oni nisu briljirali u Nemačkoj.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

"Ukrajinci, imate 2 minuta da bežite!" Putin počeo stravičnu kampanju u glavnom gradu Ukrajine - ovo je apokalipsa nezamislivih razmera
Planeta

"Ukrajinci, imate 2 minuta da bežite!" Putin počeo stravičnu kampanju u glavnom gradu Ukrajine - ovo je apokalipsa nezamislivih razmera

Savetnik predsednika Ukrajine za tehnološka pitanja Sergej Beskrestnov, poznat pod nadimkom „Fleš“, upozorio je da očekuje nove ruske udare na velike tržne centre i poručio građanima da posle oglašavanja vazdušne uzbune više ne računaju na deset minuta za izlazak – u pojedinim slučajevima mogu imati svega minut ili dva.

27.08.2026

09:11

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umrla Jajoi Kusama
Showbiz

Umrla Jajoi Kusama

Jedna od najuticajnijih i najprepoznatljivijih figura svetske savremene umetnosti, japanska umetnica Jajoi Kusama, preminula je u 98. godini.

27.08.2026

08:56

Magazin

Džet set