Klubovi ABA lige nedavno su se saglasili da žele nastavak regionalnog takmičenja, ali je jasno da će sve zavisiti od odluke Evrolige koja će biti doneta najkasnije do 24. maja
Sa druge strane trener Budućnosti Petar Mijovič izneo je svoje viđenje celokupne situacije!
- U ovom trenutku sanjamo parket i treninge. Jasno je da ćemo u početku raditi u grupama, jer još uvek nije izvojevana pobeda nad opasnim virusom, a niko ne želi da prouzrokuje pogoršavanje situacije. Nadam se kao i svi sportisti u Crnoj Gori, da će stanje ostati stabilno, da će jedna od mera biti zeleno svetlo za treninge u kolektivnim sportovima, a radujem se tome, jer to znači da se život, malo po malo, korak po korak, vraća u normalne tokove - rekao je Mijović za Sport klub.
Foto: Starsportphoto
Cilj je da se dostigne nivo potreban da bi ekipa ostala u konkurenciji za trofej u ABA ligi.
– U momentu kada dobijemo zeleno svetlo za treninge, nastojaćemo da dostignemo željeni nivo forme za eventualni nastavak takmičenja u ABA ligi. Ne bih zaista želeo da se bavim spekulacijama u smislu da li će to biti plej-of ili finalni turnir. Odluka ne zavisi od nas iz stručnog štaba i igrača. Na nama je da uložimo i poslednji atom snage, kako bi nastavak takmičenja, ako takva odluka bude doneta, dočekamo spremni. Izvesno je da nećemo moći da budemo na nivou na kojem smo bili u trenutku prekida šampionata, ali cilj je da budemo na nivou, koji će biti dovoljan da možemo da se upustimo u borbu za osvajanje ABA lige, ako se za to stvore uslovi. To je bio cilj na početku sezone, nije promenjen ni sada kada se suočavamo sa višom silom. Objektivno nije lako ni doneti odluku jer uslove igre trenutno još uvek diktira korona virus- zaključio je trener Budućnosti.
Austrijski fudbalski prvoligaši neće moći pre 15. maja da se vrate ekipnom treningu, što može da ugrozi završetak sezone Bundeslige, rečeno je nakon sastanka Bundeslige sa predstavnicima ministarstava zdravlja i sporta
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Austrijski fudbalski prvoligaši neće moći pre 15. maja da se vrate ekipnom treningu, što može da ugrozi završetak sezone Bundeslige, rečeno je nakon sastanka Bundeslige sa predstavnicima ministarstava zdravlja i sporta
Iranska vojska je u ponedeljak uveče ispalila najmanje dve rakete na komercijalne brodove koji su prolazili kroz Ormuski moreuz, a plovila su pretrpela značajnu štetu, izjavila su dva neimenovana američka zvaničnika za portal Aksios.
Istoričarka Dubravka Stojanović, ideolog blokadera poznata po ekstremno antisrpskim stavovima koji propagira kroz čitavu karijeru, poručila je u Sarajevu da im je rušenje Aleksandra Vučića ultimativni politički cilj.
Gostujući na televiziji Euronews, politički analitičar i blokader Đorđe Vukadinović je izneo procente koji blago rečeno nemaju nikakve veze sa realnošću - sem u njegovoj mašti i političkim željama.
Danijela Nestorović, narodna poslanica iz pokreta "Ekološki ustanak" čiji je lider Aleksandar Jovanović Ćuta, potpuno je ogolila i ponizila takozvane studente blokadere koji već mesecima maltretiraju građane.
Poznati NATO lobista i vatreni zagovornik lažne države Kosovo, Naim Leo Beširi, ponovo je pljunuo u lice celoj Srbiji i većinskom narodu! U svom najnovijem naletu autošovinizma, ovaj miljenik tajkunskih medija bukvalno je prekopirao fašističke metode i počeo javno da etiketira i vređa stotine hiljada građana Srbije koji podržavaju aktuelnu vlast, poručujući da je "sramota biti uz većinu".
Nakon skandaloznog i mizoginog napada od strane večitog političkog gubitnika Zdravka Ponoša koji je u jezivom izlivu besa i frustracije na društvenoj mreži Iks najbrutalnije izvređao žene, mnoge poznate voditeljke i novinarke su najoštrije osudile ovaj šovinistički ispad.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Letnja turistička sezona donosi pojačan saobraćaj na najvažnijim putnim pravcima u Srbiji, zbog čega AMSS apeluje na vozače da se pre polaska informišu o stanju na putevima i graničnim prelazima.
Kad god se nađemo o velikim istorijskim datumima koji su duboko uzrezani u nacionalnu svest, naviru lekcije iz prošlosti koje se ne zaboravljaju. Tokom godina samo se budi želja da se ta mesta "osete" i oda počast precima.
Porodična drama izazvala je haos na venčanju kada je majka mlade napravila scenu zbog spiska zvanica i izazvala sukob usred proslave. Mlada je reagovala bez oklevanja, zamolila majku da napusti slavlje i nastavila da uživa u svom danu.
U Srbiji će biti malo do umereno oblačno sa sunčanim intervalima, dok se kratkotrajna kiša ili pljusak sa grmljavinom očekuje u brdsko-planinskim predelima jugozapadne, južne i jugoistočne Srbije. Temperature od 12 do 32 stepena.
Stojan D. (37) iz Inđije, koji se nalazi pod merom elektronskog nadzora zbog učešća u slučaju ubistva Zorana Golea (44), napravio je novi incident u nedelju oko 23.30 časova kada je pijan lomio inventar u dva ugostiteljska objekta u Inđiji.
Rusija je u Baltičkom moru počela da štiti svoje transportne brodove nestandardnim merama, a snimci teških mitraljeza na gasovozu „Maršal Vasilevski“ izazvali su ozbiljnu pažnju zapadnih vojnih krugova, piše kineski portal „Sohu“.
Munjevito zauzimanje Konstantinovke, jednog od ključnih gradova-tvrđava Donbasa, iznenadilo je američke vojne i političke analitičare, dok se u Vašingtonu i NATO strukturama sve glasnije govori o posledicama novog ruskog prodora u Donjeckoj Narodnoj Republici.
Rusija nema prihvatljiv način da brzo uništi ili izbaci iz stroja celu satelitsku grupaciju „Starlink“, izjavio je šef Centra za vojno-politička istraživanja Andrej Klincevič.
Niskobudžetni horor triler "Opsesija" ("Obsession") oborio je rekord i nakon samo osam nedelja prikazivanja premašio je zaradu od neverovatnih 400 miliona dolara u bioskopima širom sveta.
U filmu "Bumerang" glumica Milena Dravić izgovorila je čuvenu repliku o tome kako je nobelovac Ivo Andrić vršio nuždu u wc-u u kojem je ona bila čistačica.
Kriminalistički triler "Nemesis" oborio je sve rekorde i za nešto više od mesec dana od premijere ostvario neverovatnih 1,31 milijardi pregleda na Netfliksu.
Tokom večernjeg izlaska u Parizu, pevačica i glumica Dženifer Lopez pojavila se u izazovnoj crnoj haljini koja je u prvi plan stavila njen besprekorno oblikovan stas i izuzetno dubok dekolte.
Večernja rutina nege kože često se zapostavlja, iako upravo ona može imati najznačajniji uticaj na izgled i zdravlje vašeg lica. Evo zašto je toliko važna i kako može da napravi razliku.
Meta uvodi novu funkciju u WhatsApp koja će korisnicima olakšati da vide kada su njihovi kontakti trenutno aktivni u aplikaciji. Uubuduće će se pojavljivati zelena tačka pored imena kontakta koja označava da je osoba u tom trenutku online.
Nakon što je sezona muzičkih takmičenja u Srbiji gotova, u medijima se ovih dana šuška o odlasku Desingerice, ali i dolasku Dare Bubamare u "Pinkove zvezde".
Pevačica Rada Manojlović tokom takmičenja "Zvezde Granda" bila je u vezi sa kolegom Milanom Stankovićem, a nedavno se prisetila jednog dela veze sa njim.
Ćerka Marije Mikić i Jovana Pantića, Đurđa, proslavila je juče svoj četvrti rođendan, a tim povodom ponosni roditelji su se oglasili na društvenim mrežama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.