Igrač Olimpijakosa Vasilis Spanulis poslednji je član Tima decenije, saopšteno je na sajtu Evrolige
Trostruki osvajač i MVP Fajnal-fora, kao i najbolji strelac takmičenja, celu dekadu proveo je u Pireju, gde je osvojio dve titule (2012, 2013), nakon što je prethodno bio najbolji u dresu Panatinaikosa (2009).
Pre njega u Tim decenije izabrani su: Dimitris Dijamantidis, Luka Dončić, Kajl Hajns , Huan Karlos Navaro, Bogdan Bogdanović, Miloš Teodosić, Jan Veseli, Serhio Ljulj i Jorgos Printezis.
Mladi srpski košarkaš, Aleksej Pokuševski prijavio se za NBA draft, koji će se održati 20. juna. Očekuje se da mladi srpski reprezentativac, koji je član Olimpijakosa bude izabran u prvoj rundi
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mladi srpski košarkaš, Aleksej Pokuševski prijavio se za NBA draft, koji će se održati 20. juna. Očekuje se da mladi srpski reprezentativac, koji je član Olimpijakosa bude izabran u prvoj rundi
Finska ministarka unutrašnjih poslova Mari Rantanen izrazila je podršku predlogu italijanske premijerke Đorđe Meloni da se Španija isključi iz Šengenskog prostora zbog migrantske krize u španskoj eksklavi Seuta.
Opozicioni Zeleno-levi front (ZLF), na čijem je čelu večiti student Radomir Lazović, saopštio je da će na predstojećim izborima podržati "studentsku" listu jer, kako je navedeno, dele iste stavove.
Profesorka Milana Pisarić koja je aktivno učestvovala u blokadi onlajn nastave na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, pre samo četiri godine je zdušno podržavala predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ispratio je predsednika Ujedinjenih Arapskih Emirata, šeika Mohameda bin Zajeda Al Nahjana, čime je zvanično završena njegova poseta Beogradu. Pre odlaska na aerodrom, Vučić se sastao i sa prvim čovekom UFC-a Danom Vajtom, sa kojim je razgovarao o predstojećem sportskom spektaklu u srpskoj prestonici.
Dok su godinama pacijenti sa juga Srbije bili primorani da spas traže u Beogradu, danas se situacija dramatično menja , UKC Niš ulazi u elitu srpske medicine!
Sara Pavkov, ministarka za zaštitu životne sredine se osvrnula na vanrednu sednicu Narodne skupštine i poručila da je to bio jedan šou od strane opozicije
Povećanje plata i penzija moglo bi da usledi pre kraja godine, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić. On je najavio i jednokratnu podršku početkom septembra.
Pucnjevi koji su juče odjeknuli u azilu za pse u Belaričkoj ulici u Batajnici, gde je ranjen vlasnik Dragan Ć. koji je, uprkos povredama, uspeo sam da razoruža napadača, ponovo su otvorili pitanje koliko je tanka granica između života i smrti u oružanim obračunima.
Viši sud u Kraljevu odredio je do 30 dana pritvor za R.T. (46) iz Istoka, AP KiM, osumnjičenom za špijunažu za albansku obaveštajnu službu na području AP KiM.
Danas oko 15 časova na bazenu u sklopu Sportskog centra "Aleksanda", u Ulici Slavka Miljkovića u Beogradu, dogodila se nezgoda, kada se žena zamalo utopila pred očima kupača.
U nastavku borbe protiv korupcije i finansijskog kriminala, policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Novom Sadu, Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije, uhapsili su I. S. (32) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba položaja odgovornog lica.
Pojavila se prva fotografija sa lica mesta u Padinskoj skeli, gde je u vodenom kanalu Vizelj pronađen kofer u kom se nalazilo telo nesrećne ruske državljanke Ljudmile Turkove Konstantinovne (28).
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
Glumac Zoran Rankić koji je u seriji "Srećni ljudi" glumio Žarka Poparu, pred smrt je otkrio da je on smislio replike "Gospođice, gospođo" i "Mmmm...bebo".
Švedski muzički striming servis Spotifaj predstavio je danas novu AI funkciju namenjenu korisnicima premijum pretplate koji slušaju muziku tokom trčanja.
Prilikom uređivanja mace gutaju opalu dlaku, koja najčešće prolazi kroz probavni sistem, ali se ponekad zadržava u želucu i izaziva povraćanje. Veterinari upozoravaju da učestali simptomi mogu ukazivati i na ozbiljniji problem.
Limunada sa kokosom predstavlja savršeno osveženje za vrele letnje dane, spajajući kiselkastu svežinu limuna i kremastu, tropsku slatkoću kokosovog mleka ili vode.
Pevačica Jelena Vučković otvorila je dušu u emisiji "Demanti" i iskreno govorila o odrastanju uz poznate roditelje – kompozitora Radeta Vučkovića i pevačicu Gocu Božinovsku.
Pevačica Aleksandra Mladenović prisetila se veze sa kolegom Urošem Živkovićem, te otkrila da je zbog njegovih godina svojevremeno mogla da završi iza rešetaka.
Pevač Deni Boneštaj je povodom rođendana svoje majke objavio njihovu zajedničku fotografiju i uputio joj emotivnu čestitku koja je oduševila njegove pratioce.
Harmonikaš Aleksandar Sofronijević otkrio je za Informer kako je protekla organizacija koncerta Milančeta Radosavljevića i da pevač ima konstantne lude ideje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.