Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
AS
pre 5 godina
JA SE IZVINJAVAM, ALI MISLIM DA ONA IMA SAMCA U GLAVI.
miloš
pre 5 godina
Nemislim ništa loše ali za nacionalni tim Srbije treba da igraju Srbkinje i Srbi . Zapadne zemlje su napravile kaos u svetu sporta. Po evropskim klubnim i nacionalnim timovima je pola igrača iz afrike i azije . To nema nikakve veze sa normalnim takmičenjem. Sve je prešlo na profit i kapital. Verovatno se ovo neće objaviti.
Djoko
pre 5 godina
Za srbiju srbi, za bugarsku bugari. A ne ko nemci, pola kosarkasa crnci. Nista lose protiv obojenih. Ali svako za svoju zemlju. Pa ds se ceramo
KnezevicZoran
pre 5 godina
Apsolutno se slažem i podržavam stav Milice. Ne zato što sam rasista već zato što smatram da treba raditi na talentima koje ima ovaj narod a ne uvoziti strane igrače kao "paradajz ili krastavce"?! Želim da za moju reprezentaciju igra neko sa kime mogu da se identifikujem a ne neko iz Nigerije ili Siudana, uprkos njihovom kvalitetu. Uostalom, čemu onda medjunarodna i medjunacionalna takmičenja? Ako je samo rezultat važan a ne i reprezentovanje zar ne bismo mogli da unajmimo u fudbalu Brazilce ili Nemce u Košarci Amerikance, platimo im, i budemo prvaci?! Koga bismo time zavarali? Druge ili, možda, sebe? Da budem iskren, da sam Francuz nikada ne bih navijao za "svoju" reprezentaciju, makar me zvali rasistom.
KnezevicZoran
pre 5 godina
Apsolutno se slažem i podržavam stav Milice. Ne zato što sam rasista već zato što smatram da treba raditi na talentima koje ima ovaj narod a ne uvoziti strane igrače kao "paradajz ili krastavce"?! Želim da za moju reprezentaciju igra neko sa kime mogu da se identifikujem a ne neko iz Nigerije ili Siudana, uprkos njihovom kvalitetu. Uostalom, čemu onda medjunarodna i medjunacionalna takmičenja? Ako je samo rezultat važan a ne i reprezentovanje zar ne bismo mogli da unajmimo u fudbalu Brazilce ili Nemce u Košarci Amerikance, platimo im, i budemo prvaci?! Koga bismo time zavarali? Druge ili, možda, sebe? Da budem iskren, da sam Francuz nikada ne bih navijao za "svoju" reprezentaciju, makar me zvali rasistom.
Boban
pre 5 godina
Ne vidim nikakav skandal... Mica je 100% u pravu. Nikoga nije uvredila.....