• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.11.2020

16:46

SRAM TE BILO MILICE DABOVIĆ! TRESE SE SRBIJA NAKON OVOGA!

Košarka

SRAM TE BILO MILICE DABOVIĆ! TRESE SE SRBIJA NAKON OVOGA!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
AS

pre 5 godina

JA SE IZVINJAVAM, ALI MISLIM DA ONA IMA SAMCA U GLAVI.

miloš

pre 5 godina

Nemislim ništa loše ali za nacionalni tim Srbije treba da igraju Srbkinje i Srbi . Zapadne zemlje su napravile kaos u svetu sporta. Po evropskim klubnim i nacionalnim timovima je pola igrača iz afrike i azije . To nema nikakve veze sa normalnim takmičenjem. Sve je prešlo na profit i kapital. Verovatno se ovo neće objaviti.

Djoko

pre 5 godina

Za srbiju srbi, za bugarsku bugari. A ne ko nemci, pola kosarkasa crnci. Nista lose protiv obojenih. Ali svako za svoju zemlju. Pa ds se ceramo

KnezevicZoran

pre 5 godina

Apsolutno se slažem i podržavam stav Milice. Ne zato što sam rasista već zato što smatram da treba raditi na talentima koje ima ovaj narod a ne uvoziti strane igrače kao "paradajz ili krastavce"?! Želim da za moju reprezentaciju igra neko sa kime mogu da se identifikujem a ne neko iz Nigerije ili Siudana, uprkos njihovom kvalitetu. Uostalom, čemu onda medjunarodna i medjunacionalna takmičenja? Ako je samo rezultat važan a ne i reprezentovanje zar ne bismo mogli da unajmimo u fudbalu Brazilce ili Nemce u Košarci Amerikance, platimo im, i budemo prvaci?! Koga bismo time zavarali? Druge ili, možda, sebe? Da budem iskren, da sam Francuz nikada ne bih navijao za "svoju" reprezentaciju, makar me zvali rasistom.

KnezevicZoran

pre 5 godina

Apsolutno se slažem i podržavam stav Milice. Ne zato što sam rasista već zato što smatram da treba raditi na talentima koje ima ovaj narod a ne uvoziti strane igrače kao "paradajz ili krastavce"?! Želim da za moju reprezentaciju igra neko sa kime mogu da se identifikujem a ne neko iz Nigerije ili Siudana, uprkos njihovom kvalitetu. Uostalom, čemu onda medjunarodna i medjunacionalna takmičenja? Ako je samo rezultat važan a ne i reprezentovanje zar ne bismo mogli da unajmimo u fudbalu Brazilce ili Nemce u Košarci Amerikance, platimo im, i budemo prvaci?! Koga bismo time zavarali? Druge ili, možda, sebe? Da budem iskren, da sam Francuz nikada ne bih navijao za "svoju" reprezentaciju, makar me zvali rasistom.

Boban

pre 5 godina

Ne vidim nikakav skandal... Mica je 100% u pravu. Nikoga nije uvredila.....

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

Amerika napala Iran! Krenula odmazda za "kršenje primirja"
Planeta

Amerika napala Iran! Krenula odmazda za "kršenje primirja"

Američke vojne snage su 26. juna izvele vazdušne napade na mete u Iranu kao odgovor na napad na trgovački brod u Ormuskom moreuzu koji se dogodio dan ranije, a Centralna komanda SAD (CENTCOM) saopštila je da je ovo bio snažan odgovor na iransku agresiju.

26.06.2026

23:28

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set