Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
NekoKo
pre 2 godine
Brkaju se i zaboravljaju neke stvari. Regionalno takmičenje je moralo da se igra kako bi se dugoročnije obezbedio prolaz u EL. Tačno je da su naši, ali i hrvatski i slovenački klubovi imali prohodnost iz domaćih liga kada je regionalno takmičenje počelo da se igra, ali iz Evro lige a posebno u jednom periodu od Bartomea lično, nedvosmisleno je ponavljano da EL gleda na košarkaški prostor bivše Jugoslavije kao jedinstven i da mesto u EL mogu da imaju 1 eventualno 2 kluba iz tog regiona. Čak je i za to bilo potrebno lobiranje. Dobro se sećam Maljkovićevih i Tanjevićevih kritika bordu najelitnijemeg evropskog takmičenja kako je nedopustivo da jedan takav košarkaški, istorijski prostor bivše Jugoslavije nema predstavnika u EL. Bilo je tu još trenera. Slovenci su imali dva predstavnika u EL, Olimpiju i Krku, Hrvati Cibonu, mi Partizan koji u tom periodu nije bio uspešniji od pomenutih. Ovo pričam zato što se kod nas gusla kako smo mi bili kao ubedljivo najbolji i kako smo iz bolje lige i odlične pozicije otišli u lošiju. To prosto nije tačno. Budućnost je tada bila "naš" klub i ona je prva i to kao osnivač počela da igra tu ligu. Finale su tada igrali Olimpija i Krka. Druge sezone ulazi Zvezda, prvak je bio Zadar. Naši klubovi su kasnije uspostavili dominaciju u regionu. Dakle, niko nije iz hira i besa zaigrao regionalnu ligu već iz moranja i želje da se zadrži porohodnost u budućnosti u EL. Drugo sada pričamo o regularnosti ABA lige, manjkavostima isl. Da li je realno da se ljudi ne sećaju na šta je ličila naša liga faltički od raspasa Jugoslavije.? YUBA, Super liga...U sred finalne serije trener dogovara prelazak u protivničke redove naredne sezone, Budućnost konstantno nezadovoljna tretmanom...Zvezda u to vreme nebitna i uglavnom vodila bitke da ne ispadne i maksimalno obezbedi plej of. Refleks pa FMP, Hemofarm, Budućnost, ranije Iva, Zdravlje, BFC, Beobanka ...svi su kukali na suđenje, nameštanje, na Partizan. Sve ovo može da se proveri ...Pronađite novine od 1992 -2002. Zvezda tek par godina pre početka Jadranske lige počinje da ulazi u žestoke sukobe sa Partizanom. Da li je za to bilo osnova ili ne pitanje je, ali Partizan je pd svih klubova nekako bio označen kao glavni problem te lige. Mislim da je tu bilo preterivanja i to velikog a naravno da će svako koristiti sve što može kako bi njegov klub profitirao. Zemlja je bila u haosu, bez para ...a mi pričamo o klupskoj košarci u tom vremenu. Jedini naš klub koji je kvalitetom zasluživao da igra u to vreme najjače evropsko takmičenje koje je jedno vreme bilo pod okriljem FIBA a kasnije kao i sada pod ULEB-om je bio Partizan. Država prosto nije mogla da na tom nivou gura dva kluba. Da, mogli su naši klubovi da obezbede učešće u najprestižnijem evropskom takmičenju bez igranja regionalne lige, tako da kupe A licence i obezbede sve ono što ide uz to. Za to tada para nije bilo. Danas, je druga priča. Uzeli smo od regionalne lige sve što smo mogli, opstali u Evropi, stali na noge i sada imamo sve uključujući i pare da napravimo iskorak kad je reč o našoj klupskoj košarci. Sada možemo da kupimo licence, i organizujemo jako domaće takmičenje.